Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Z karty ściąga minimum 20zl. Co do reszty jest tak jak piszesz, nie ma tu nic bardziej skomplikowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, to teraz mam rozkminę, czy warto dopłacać 40zł do steelbooka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno ściągnąć resztę brakującą do zakupu czyli 6 zł.

20 zł pobiera gdy np. nie masz nic na koncie a potrzebujesz zakupić coś za parę złotych.

A jak nie wiesz czy tak jest do końca. Zmień w ustawieniach karty płatniczej limit na 6 zł jeśli będzie chciało za zakup więcej ściągnąć transakcja nie dojdzie do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisał toreso, z karty ściąga minimum 20zł bez względu na to czy do ceny produktu brakuje 6,10 czy 20 (oczywiście reszta zostaje w portfelu na kolejne zakupy).

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kiedys w PS plus mozna bylo sciagnac Crysis 2, niestety patrze teraz przez przeglądarkowe psstore na moim koncie brakuje tej gry (jest tylko LTB i Infamous)... czy nie moge pobrac teraz Crysisa na nowej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kiedys w PS plus mozna bylo sciagnac Crysis 2, niestety patrze teraz przez przeglądarkowe psstore na moim koncie brakuje tej gry (jest tylko LTB i Infamous)... czy nie moge pobrac teraz Crysisa na nowej konsoli?

 

Crysis 2  byl w ofercie plusa 7.11.2012 do 5.12.2012 jesli w tym czasie dodales go do listy zakupionych powinnien widniec na liscie Twoich zakupow i powinnies miec prawo pobrac go na konsole. 

Jesli jestes pewien ze dodales a w wyznaczonym czasie a nie masz go na liscie zakupow - jedyne co Tobie pozostaje to kontakt z COK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możliwe jest to, że go teraz nie widzę gdyż nie mam obecnie aktywnego PSPlus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mylicie przypadkiem z Crysis 3?

Edit: jak nie masz plusa, to nie będziesz miał gry, która była darmowa.

Edit2: faktycznie Crisis2 też był. Nie spojrzałem, że Magellan napisał o 2012 roku... Jak ten czas leci...

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kupował z Was Assassins Creed Rouge? Po zakupie nie moge pobrać. Czy ktos ma podobny problem?

Edytowane przez dwarfpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Brat usunął mi konto z PS3 miałem pobrane kilka gier na te konto. Nie mam możliwości teraz żeby zajrzeć do konsoli ani nikt nie może tego zrobić. I tu moje pytanie. Czy jeżeli przywróce konto to gry będą nadal dostępne ? Czy trzeba je na nowo ściągać i instalować? Jak to wygląda ? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Brat usunął mi konto z PS3 miałem pobrane kilka gier na te konto. Nie mam możliwości teraz żeby zajrzeć do konsoli ani nikt nie może tego zrobić. I tu moje pytanie. Czy jeżeli przywróce konto to gry będą nadal dostępne ? Czy trzeba je na nowo ściągać i instalować? Jak to wygląda ? Proszę o szybką odpowiedź

Nadal będą dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybką i bardzo pocieszającą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kupował z Was Assassins Creed Rouge? Po zakupie nie moge pobrać. Czy ktos ma podobny problem?

Mam dokładnie taki sam problem, jutro pewnie będę dzwonił do supportu w związku z tym. No chyba że ktoś już miał taki problem i wie jak to rozwiązać. Dodam tylko że ACRO nie znaduje się w żadnej z list pobierania, ani poprzez sklep, ani w XMB. Jedyne co zauwazyłem to ACRO jest u mnie w Liście Usług, ale z tym się nie da nic zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam troszkę inne pytanie,ale również związane z PS Store,a mianowicie-co wybrać pobieranie (kupowanie) gier w Store czy kupno tradycyjnych płyt w pudełkach ?

Co bardziej się opłaca ? Dodam jeszcze,że nie mam wymagań,żeby dana gra była nowiutka i pachnąca ze sklepu-mam na myśli nieco starsze tytuły.Mam również możliwość zakupu takich używanych gier w dobrym i bdb.stanie.

Konsolę,którą zakupiłem posiada dysk 500 GB,pomijam fakt,że za Store przemawia to,że nie potrzeba miejsca na pudełka i konsola chodzi ciszej.

Chodzi mi głownie o kwestię finansową-co się bardziej opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam troszkę inne pytanie,ale również związane z PS Store,a mianowicie-co wybrać pobieranie (kupowanie) gier w Store czy kupno tradycyjnych płyt w pudełkach ?

Co bardziej się opłaca ? Dodam jeszcze,że nie mam wymagań,żeby dana gra była nowiutka i pachnąca ze sklepu-mam na myśli nieco starsze tytuły.Mam również możliwość zakupu takich używanych gier w dobrym i bdb.stanie.

Konsolę,którą zakupiłem posiada dysk 500 GB,pomijam fakt,że za Store przemawia to,że nie potrzeba miejsca na pudełka i konsola chodzi ciszej.

Chodzi mi głownie o kwestię finansową-co się bardziej opłaca ?

To jest moim zdaniem sprawa bardzo bardzo indywidualna. Ogólnie to bardziej opłaca się brać pudełka bo jak gra Ci się znudzi czy nie spodoba to możesz sprzedać lub się z kimś wymienić. Ludzie biorą gry z PSS jak kupują we 2 lub jakiś tam tytuł tak ich rajcuje, że będą w niego grać tygodniami i miesiącami więc dla nich to dobry interes. Widziałem wpisy z zagranicznych forów jak ludzie kupowali masowo DriveClub'a z PSS bo gra im się tak spodobała, że nawet dużo wyższa cena nie była problemem. Oni po prostu tak ją polubili, że będą w nią grać aż do obrzygania. 

Ja osobiście gry z PSS kupowałem tylko na Vitę bo fajne promocje teraz zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie mnie przekonałeś do pudełek.Nie mam tyle czasu,żeby non stop siedzieć I grać,a płacić za subskrycję jednak trzeba.No I fakt,zawsze można sprzedać lub wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie mnie przekonałeś do pudełek.Nie mam tyle czasu,żeby non stop siedzieć I grać,a płacić za subskrycję jednak trzeba.No I fakt,zawsze można sprzedać lub wymienić

Pudełka w większości przypadków można kupić taniej. Jeśli chcesz grać w jakieś starsze gry, to PSS raczej omijaj szerokim łukiem.

Ja przez długi czas kupowałem tylko pudła i po przejściu starszej gry, kupionej za 40-60 zł, sprzedawałem ją - można powiedzieć, że wychodziłem na zero - czasem 5-10 zł "w plecy", czasem podobna kwota do przodu. Przy nowszych grach, kupowanych za 100zł + musisz się liczyć, że po przejściu gry cena może spaść o 20-30 zł.

 

Z PSS warto natomiast brać gry na promocjach, ale takich solidnych. Przykładowo, Ni No Kuni było kilkukrotnie za 20zł, możesz wziąć z kimś na pół i wyjdzie po 10 zł. Za komfort jaki daje wersja cyfrowa, moim zdaniem warto.

 

Oczywiście jest masa gier (głównie indyków) dostępnych wyłącznie w PSS. W tym wypadku również polecam czekać na promocje. Każdy tytuł, który chciałem ograć na promocji był już przynajmniej raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie mnie przekonałeś do pudełek.Nie mam tyle czasu,żeby non stop siedzieć I grać,a płacić za subskrycję jednak trzeba.No I fakt,zawsze można sprzedać lub wymienić

Dam Ci taki przykład - teraz jest promocja na Store na Vitę. Kupiłem Little Big Planet za 26zł, Tearaway za 36zł, Killzone Najemnik za 40zł i trylogię Ratcheta za 36zł. W tym przypadku i w tej konkretnej promocji to dla mnie złoty interes. Komfort wziął górę, ale co innego brać takie gry za taką kasę niż brać np teraz Killzone Shadow Fall za 169 w PSS jak w pudełku kupisz za 50-80zł albo na PS4 jest Lords Of Fallen na PSS za 209zł, a podejrzewam, że w pudełku chodzi po 120-130zł. W tym przypadku pudełka są dużo lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w jakiej wersji językowej jest GTA V do zakupienia w psn? Teraz to 99zl wiec jeśli jest z polskimi napisami to chętnie weźmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w jakiej wersji językowej jest GTA V do zakupienia w psn? Teraz to 99zl wiec jeśli jest z polskimi napisami to chętnie weźmie

W naszym PSN?

Polskie napisy.

W amerykańskim PSN polskich napisów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pisał o polskim psn bo nie widzę, żeby ta gra była w takiej cenie.

 

edit: przepraszam, jest. Na ps3. Zauważyłem, że to temat o ps3, ale nick Jacka mnie zmylił :)

 

Przy okazji doznałem załamki, bo zobaczyłem cenę GoW Wstąpienie. Niestety gra potrzebuje 75gb z czym moja fatka sobie nie poradzi :down:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja ze Store za 119 zł w promocji na Boże Narodzenie ma polskich komentatorów?

Sony powinno pisać o językach w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku wersja czego? No i na którym store szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×