Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

temat się zakurzyl a tu vietnam wyszedł. Jak tam? Bo mi naj m16a1 potem ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepesza i ak47:) wg mnie 2 najwieksze kosy w dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem raz snajperem w vietnamie tor lotu pocisku jest inny jak w podstawce. tzn zero fizyki tak jak ucelujesz tak leci :) chyba ze akurat wiatr od dołu wial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak pomysle o moim dzisiejszym kampieniu to chyba masz racje. Z przyzwyczajenia celowalem powyzej glowy i nie bylo hita z dalszej odleglosci. Bede musial obczaic przy najblizszej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowalem. Przy dalszej odległości trzeba też brać poprawki na odległości i grawitacje tak jak w podstawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepesza i ak47:) wg mnie 2 najwieksze kosy w dlc

jeżeli chodzi o damage to pewnie i tak jest ale ja uwielbiam M16tkę i jej dźwięk (tak, M16tka to przecież kobieta You were once my beauty queen now I love my M16). Pamiętacie z jakiego to filmiku?). Poza tym ma większy rpm niż ak a to może się czasami przydać. Dodatkowo XM22 u medyka jest dużo lepszy od M60tki :) Ma niezły damage i mega magazynek, 200 naboi, a to budzi szacunek. TTka jako pistolet też spoko, 12 naboi to nie 7 w 1911 ;) a ta w sumie niewielka różnica jak ma się 2,3 przeciwników w okopie robi ogromną różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You were once my beauty queen now I love my M16).  Pamiętacie z jakiego to filmiku?). ;)

The Unit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Unit ?

Full Metal Jacket :) ale piosenka mogła być wykorzystana gdzie indziej bo to był standard przy szkoleniu Marines aby pokochali swoją broń i traktowali ją z czułością jak kobietę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK47 kozak, zabija dwoma kulami w klatę. thumbsup.gif

Widzieliście exploita z łodzią i minami? Mam nadzieję, że to szybko spatchują. Zainteresowani znajdą w necie opis tego exploita. To najbardziej perfidna rzecz jaką widziałem w BC2. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full Metal Jacket :) ale piosenka mogła być wykorzystana gdzie indziej bo to był standard przy szkoleniu Marines aby pokochali swoją broń i traktowali ją z czułością jak kobietę :)

ostatnio odpalilem Full Metal Jacket, i z tego co pamietam, to spiewali o M14. A napewno mieli je w dloniach jak to spiewali.

grałem raz snajperem w vietnamie tor lotu pocisku jest inny jak w podstawce. tzn zero fizyki tak jak ucelujesz tak leci :) chyba ze akurat wiatr od dołu wial :)

tor lotu jest taki sam jak w podstawce ;) czyli kula opada wraz z odlegloscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odpalilem Full Metal Jacket, i z tego co pamietam, to spiewali o M14. A napewno mieli je w dloniach jak to spiewali.

tor lotu jest taki sam jak w podstawce ;) czyli kula opada wraz z odlegloscia.

Fakt w Full Metal było o M14

http://www.youtube.c...h?v=qgd0-qw4jYI

Ale mrowa chyba miał rację to mogło być w The Unit, muszę poszukać ;)

A wczoraj fajnie się grało w squadzie, dzięki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt w Full Metal było o M14

http://www.youtube.c...h?v=qgd0-qw4jYI

Ale mrowa chyba miał rację to mogło być w The Unit, muszę poszukać ;)

A wczoraj fajnie się grało w squadzie, dzięki! ;)

spoko, zawsze fajnie sie gra ;) tyle ze ja wczoraj nie mialem dnia, bylem cholernie zmeczony po sobotnim przepiciu alkoholowym. Jakby co to dziiaj tez bede gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak otrzymać M1 Garand (wiem że trzeba być "Veteranem") I tu tkwi moje pytanie jak się zalogować na EA żeby mieć garanda na PS3 czy trzeba wpisać hasło i login z PSN czy coś innego.

P.S: Sorrki że tak nie zrozumiale ale nie umiem się dzisiaj wysłowić. :sweat:

Edytowane przez Zloty9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A medyk i inżynier?

Ktory masz poziom ze o takie rzeczy pytasz? nie odblokowales wszystkiego jeszcze? Medyk z zalozenia leczy a inzynier ma inne zabawki. Dlatego jest podzial na klasy

@Zloty-trzeba wejsc tutaj http://www.battlefieldbadcompany2.com/soldier w zakladke veteran i dodac minimum 2 gry z serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale trzeba się zalogować to mam tam podać swój E-mail na jaki się zarejestrowałem w PSN i hasło ?? Czy coś innego jak tak to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam po rejestracji podajesz swoj psid zeby polaczyc konto ea z kontem playstation. Przeprowadz rejestracje, nie jest skomplikowana

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli posiadam tylko jedną grę (BC 2) to jest jakiś sposób na odblokowanie tego Garanda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zassać demo BF1943, zagrać jedną rundę (zalogowawszy się na swoje konto BC2, które jest wspólne dla całej serii). Potem wchodzisz na swój profil EA i lukasz czy wszedł veteran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×