Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego w moim połączeniu sieciowym pisze szybkość 54 mb/s a ściagam po okolo 200 kb/s i mam internet 2 mb :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego mam wybrane w XMB 1080p i wszystko smiga?

Dlatego, że masz zaznaczone również inne, mniejsze rozdziałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że masz zaznaczone również inne, mniejsze rozdziałki.

Raz robiłem tak, że odznaczyłem wszystkie rozdziałki, i zostawiłem same 1080p i działało.

Poza tym temat dotyczy czegoś innego, nie rozdziaki tyko dziwnych cienii, rozmazań, ktore wystepuja na KAŻDEJ rozdzielczości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz kabel? jakiś za 9.99zł, czy lepszy? Jaka długość. Takie coś jest raczej winą kabla słabej jakości. Miałem podobne rzeczy, jak domowymi sposobami zmontowałem sobie kabel component-VGA i podłączyłem go do projektora :)

1080p po componencie jest chyba przesyłane, bo mój projektor obsługuje sygnały do 1080i, a kiedy PS3 przełączyłem na 1080p projektor poinformował mnie, że sygnał jest poza zakresem.Wg tego co piszecie, takie coś nie powinno się zdarzyć, bo PS3 wyświetliło by wtedy najwyższą dostępną rozdziałkę, czyli 1080i. Zresztą gdyby po componencie nie dało się przesyłać 1080p, to nie było by do wyboru takiej opcji w Display Settings dla componentu.

Edytowane przez irvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kabel gdzieś 1m no i jakościowo nie najlepszy.Jak kupie lepszy kabel to dam znać.

PS:Czy HDMI w PS3 działa dobrze jak podłączam kabel do TV i PS3, konsola pisze ze wykryła, ze jest podłączone HDMI i czy chce żeby obraz i dźwięk szły przez HDMI, jak daje tak, i wchodzę na kanał tego HDMI, to nie ma obrazu.Resetowałem konsole kilka razy, dalej to samo, czy to może być przez zły kabel?Czy może HDMI jest skopane?

Edytowane przez AnzEen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kabel gdzieś 1m no i jakościowo nie najlepszy.Jak kupie lepszy kabel to dam znać.

PS:Czy HDMI w PS3 działa dobrze jak podłączam kabel do TV i PS3, konsola pisze ze wykryła, ze jest podłączone HDMI i czy chce żeby obraz i dźwięk szły przez HDMI, jak daje tak, i wchodzę na kanał tego HDMI, to nie ma obrazu.Resetowałem konsole kilka razy, dalej to samo, czy to może być przez zły kabel?Czy może HDMI jest skopane?

Spróbuj ręcznie wybrać tryb 720p, jak będzie działać spróbuj z 1080i a następnie 1080p. U mnie PS3 wybierało 1080p, którego nie obsługuje mój telewizor - wystarczyło odznaczyć 1080p i wszystko śmiga :]

Prosze nie ośmieszaj się

Ustaw po prostu auto i będzie wszystko git a component nei da rady wyslac cyfrowo 1080p...

Chyba mylisz component z compositem :P

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/videooutput.html

Jak byk 1080p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybrać ręcznie?Jak wybieram HDMI, to tam jest po prostu pusty ekran, nic tam się nie wyświetla.

Edytowane przez AnzEen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybrać ręcznie?Jak wybieram HDMI, to tam jest po prostu pusty ekran, nic tam się nie wyświetla.

Wybierasz HDMI, przesuwasz w prawo, wybierasz niestandardowe, znowu w prawo i masz listę trybów wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybieram HDMI w display settings, to pisze "Nacisnji przycisk X" i wtedy przełacza na HDMI, ale nie ma obrazu i po 30sec wraca do componenta. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najprościej podłączyć Samsunga SyncMaster 910 mp do PS3??

Monitor:

złącza CVBS, S-video, TV (antena / cable), SCART, RF

TV (NTSC / PAL / SECAM)

PLX POMOCY XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taką głupiutką sprawę. Szukałem tego na forum (a nawet w google), ale nic n ie znalazłem. Chodzi o to, że jak podejdzie się w sklepie do dziłau z kablami to mamy tam mnóstwo kabli hdmi do wyboru, od ceny 10 zł do 100zł. Mam do tego takie pytanie. Czy te kable się czymś różnią? (chodzi mi o przesyłanie danych). Widziałem też specjalne kable hdmi do ps3, to ma jakąś róznice. Czy lepsza jest grafika i dzwięk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bierz ten za 10 (różnią się chyba tylko jakością wykonania [np. pozłacane końcówki] i nazwą firmy)

osobiście mam jeden z pozłacanymi końcówkami i mi od czasu do czasu dźwięk charczy oO

Edytowane przez Wiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI jest kablem cyfrowym i sygnał teoretycznie przesyłany jest bezstratnie niezależnie od jakości i ceny kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi koleś w sklepie gadał i w ogóle kuzyn co jest ma każdą Playstation że to ma duże znaczenie ale mówił żeby nie kupować droższego jak za 60 zł. Ja mam za 90 zł oryginalny kabel HDMI Playstation i mam też zwykły za 19 zł, powiem szczerze że grafika lepsza jest na tym droższym. PS3 mam podpiete do Sharpa Full HD 46" 

Edytowane przez Layer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,podłączyłem konsole do tv u znajomego kablem EURO i nie działa ,w domu przez HDMI nie ma problemu.czy w samej konsoli w menu trzeba coś przełączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,

Ja mam kabel za 8 zł z Allegro i jakoś nie narzekam.

Jeśli kogoś stać na droższy to go kupi dla własnej satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,podłączyłem konsole do tv u znajomego kablem EURO i nie działa ,w domu przez HDMI nie ma problemu.czy w samej konsoli w menu trzeba coś przełączyć?

Trzeba , jest opcja w System settings , i chyba Video o ile pamiętam i tam trzeba wybrać opcje albo HDMI albo AV Multi / SCART , pozdrawiam

PS.O ile o to ci chodzi

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam podglądu na menu,czyli nie przełacze,czyli nie pogram :-( lipa dzięki za szybką odpowieź.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam podglądu na menu,czyli nie przełacze,czyli nie pogram :-( lipa dzięki za szybką odpowieź.pozdrawiam

Przecież normalne da radę podłączyć konsolę , ja mam osobiście telewizor 4:3 , na euro i gram normalnie ....Też można wziąć automatyczną opcję ....

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam podglądu na menu,czyli nie przełacze,czyli nie pogram :-( lipa dzięki za szybką odpowieź.pozdrawiam

Podłącz konsole u znajomego włącz i przytrzymaj włącznik przez pięć sekund dopóki nie usłysz podwójnego piknięcia, wtedy ustawienia jeśli chodzi o Video się zresetują i obraz powróci do rozdzielczości SD. Jest to napisane kilka razy w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyłączyć konsolę i włączając dużej trzymać guzik powinno piknąć chyba 2 razy i chyba ustawi najmniejsza rozdzielczość i będzie śmigać :P:P chyba xD. Dominator też mam przez euro i mi działa ale to dlatego ze nie podlączyłeś pod hd i nie przestawiłeś rozdziałki na wysoką i ustawień pod kabel hd a nie da sie po tym normalnie podłaczyć konsolki ponieważ nie ustawia się automatycznie rozdziałka pod tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylicie jest różnica, są kable i specyfikacja do nich tzn certyfikaty takie jak 2.0 czy 1.3 nie pamiętam dokładnie jakie są to oznaczenia, różnią się np szybkością transferu  czy ekranowanie itp. wiec jest różnica  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam kupowanie tańszych kabli niektóre przesyłaja obraż w gorszej jakości,a inne wogule nie dziłaja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam tanie kable ze względu na wykonanie. Mój się stopił od ciepłego powietrze , które wydmuchuje konsola. Teraz wystarvzy lekko nim poruszyć i juz obraz przepada. Co do jakości wyświetlanego obrazu to nie mam zastrzeżeń ;)

A kosztował chyba 28zł.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×