Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Satysfakcję zdobycia 100 kili więcej daną bronią. Po za tym nic. W sumie dobrze, że i tyle dostajemy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tak właśnie myślałem ale lepiej się upewnić niż później żałować tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny na zrobienie paru trofków?:

-Et Tu, Brute?

-Demolition Man-Careful Guidence

bo jak coś to zrobili byśmi ekipe i powbijali te trofki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszła jakakolwiek aktualizacja spolszczająca napisy w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 nie ma i nie bedzie polskiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 nie ma i nie bedzie polskiej wersji

i za to powinien byc medal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i za to powinien byc medal ;)

Popieram. Nie ma to jak uslyszec soczyste 'FUCK YEAAHHH" w vietnamie po zasadzeniu heada jakiemus wietnamczykowi. Nie wyobrazam sobie spolszczenia singla a juz tym bardziej multi (chociaz o lokalizacji multi nie slyszalem nigdy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby wyszła polska wersja na PS3, ale z możliwością wyłączenia jej w multi ;). Oglądałem dużo filmików z polskim dubbingiem i naprawdę bardzo przyjemnie się słucha. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie kupiłem BF'a i muszę powiedzieć, że gra fajna... W porownaniu do MW2 tutaj nie ma sensu na pałe samemu iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystkie CODy to gry dla ludzi bez skilla....Tutaj trzeba już się trochę wysilić :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska pograłem troszkę w dodatek do BF:BC2 Vietnama i wyrażę swoją (negatywaną) opinie.

Po pierwsze zwiększyli moc broni dlatego że zniknęły takie przyrządy jak Red Dot i x4 przez co "trudniej" było by wyeliminować przeciwnika gdyby tego nie zrobili.

Drugie przyspieszyli rozgrywkę co jest równoznaczne z upodobnianiem się do CoD'a oznacza to że jest większy chaos na mapie i zespołowe granie nie jest już tutaj takie widoczne jak w podstawce.

Trzeci i moim zdaniem najważniejsze jest stanowczo za mało pojazdów na mapie (tylko sobie nie pomyślcie że jestem jakimś vehicle whore) przez co gra sprowadziła się wyłacznie do napier***ania się piechoty, a nie z tego Battlefield słynie.

Czwarte to te cholerne błędy. Nie wiem jakim cudem ludzie którzy stworzyli grę idealną (Battlefield 2 nie mylić z Battlefield Bad Company 2) Po dziewięciu miesiącach od wydania podstawki nie potrafią uporać się z takimi problemami jak: wyzerowana ranga, nie naliczające kill'e z danej broni, czy chodź by największym absurd tego dodatku pływająca pod mapa łódka.

Od razu z miejsca przepraszam za błędy i nieskładne zdania ale jestem wku***ony i zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Nie ma to jak uslyszec soczyste 'FUCK YEAAHHH" w vietnamie po zasadzeniu heada jakiemus wietnamczykowi. Nie wyobrazam sobie spolszczenia singla a juz tym bardziej multi (chociaz o lokalizacji multi nie slyszalem nigdy)

oj nie wiesz co tracisz :) na multi pojawiają sie soczyste "kur**a mać!" i inne takie kwiatki w wykonaniu Pazury i reszty ekipy ;) jest dobrze po naszemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś wzmocnić obrażenia miotacza poprzez dodanie perków na magnum ammo lub silniejsze eksplozje? Czy nic z powyższych nie podnosi obrażeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pewnie się zbłaźnie i wgl. wyjde na idiote etc.. Jak założyć specjalizacje? xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka spcejalizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką specjalizację ? Chodzi Ci o perki? Trzeba odblokować i ustawiać są takie 3 okienka od samego końca lecą jak wybierasz postać.

Dizzy tylko w wietnamie też była piechota i wtedy walczyło się inaczej.Zagraj Conquest jest ich troszkę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska pograłem troszkę w dodatek do BF:BC2 Vietnama i wyrażę swoją (negatywaną) opinie.

Po pierwsze zwiększyli moc broni dlatego że zniknęły takie przyrządy jak Red Dot i x4 przez co "trudniej" było by wyeliminować przeciwnika gdyby tego nie zrobili.

Drugie przyspieszyli rozgrywkę co jest równoznaczne z upodobnianiem się do CoD'a oznacza to że jest większy chaos na mapie i zespołowe granie nie jest już tutaj takie widoczne jak w podstawce.

Trzeci i moim zdaniem najważniejsze jest stanowczo za mało pojazdów na mapie (tylko sobie nie pomyślcie że jestem jakimś vehicle whore) przez co gra sprowadziła się wyłacznie do napier***ania się piechoty, a nie z tego Battlefield słynie.

Czwarte to te cholerne błędy. Nie wiem jakim cudem ludzie którzy stworzyli grę idealną (Battlefield 2 nie mylić z Battlefield Bad Company 2) Po dziewięciu miesiącach od wydania podstawki nie potrafią uporać się z takimi problemami jak: wyzerowana ranga, nie naliczające kill'e z danej broni, czy chodź by największym absurd tego dodatku pływająca pod mapa łódka.

Od razu z miejsca przepraszam za błędy i nieskładne zdania ale jestem wku***ony i zawiedziony.

Co do błędów to fakt, strasznie to wkurza.. Ale ja uważam, że w pojedynkę nie wygrasz jako atakujący przeciwko dobrej drużynie.... Wg mnie współpraca jest tutaj jak najbardziej potrzebna. Może i czasami chaos jest, ale na wojnie pewnie tak może być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jestem wku***ony i zawiedziony.

Zawsze będą jakieś błędy i nie da się wszystkiego przewidzieć. Zresztą tak jest we wszystkich grach, a na multi gdzie często programy gryzą się z serwerem szczególnie. Mając kompa sam wiesz jakie czasem program łapie zawiasy i trzeba go restartować. Nie chcę bronić DICE, ale to, że te błędy rażą w dużej mierze jest winą samych głupkowatych graczy. Gdyby wszyscy grali jak ludzie, a nie jak pajace to wiele z nich nie wyszłoby na światło dzienne. Sam pomyśl, wpadłoby Ci do głowy ładować zaspół do łódki i wysadzać go C4? Trzeba mieć ostro popsuty beret żeby taki pomysł wyknuć.

Zresztą tylko ten nie popełnia błędów co sam nic nie robi! Wolę to co jest z błędami niż nic bez błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zawiedziony brakiem polskiej wersji. BD ma taka pojemnasc ze powinno byc przynajmiej kilka wersji jezykowych do wyboru i bylby spokoj. Dlaczego na Xb i PC jakos mogli spolszczyc a na ps3 juz nie, czuje sie troche oszukany, bo najpierw nasluchalem sie o bardzo dobrym spolszczeniu gry i nawet mi nie przyszlo do glowy, ze dostane w polskim MM angielska wersje i dopiero w domu sie zdziwilem. Z j.angielskim nie ma najmniejszego problemu ale wydaje mi sie, ze polskie "Ku**a mac!" bardziej do mnie trafia niz fucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będą jakieś błędy i nie da się wszystkiego przewidzieć. Zresztą tak jest we wszystkich grach, a na multi gdzie często programy gryzą się z serwerem szczególnie. Mając kompa sam wiesz jakie czasem program łapie zawiasy i trzeba go restartować. Nie chcę bronić DICE, ale to, że te błędy rażą w dużej mierze jest winą samych głupkowatych graczy. Gdyby wszyscy grali jak ludzie, a nie jak pajace to wiele z nich nie wyszłoby na światło dzienne. Sam pomyśl, wpadłoby Ci do głowy ładować zaspół do łódki i wysadzać go C4? Trzeba mieć ostro popsuty beret żeby taki pomysł wyknuć.

Zresztą tylko ten nie popełnia błędów co sam nic nie robi! Wolę to co jest z błędami niż nic bez błędów.

z tym wysadzaniem pewnie próbowali wystrzelić pojazd w górę tak jak to robili w podstawowej wersji podkładając miny np pod quada ;) no i nie wyszło...

ze statami chyba powoli wychodzą na prostą, na stronie http://www.bfbc2v.eu/en/ps3/Leaderboard/ wyglądą, że jest ok przynajmniej dla mojego wojaka ;)

Edytowane przez MF187DoubleG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką specjalizację ? Chodzi Ci o perki? Trzeba odblokować i ustawiać są takie 3 okienka od samego końca lecą jak wybierasz postać.

To czytaj uważnie   :rolleyes:

A właśnie. Dzisiaj grając widziałem trochę śmieszną sytuację. Czołg jednego z obrońców próbował zawrócić i się zawiesił między bambusem a tym i"kolcami" przed okopem. Po chwili podskoczył i wyprostowało go obok drogi. :pardon: Koleś chyba sam był w szoku co się stało bo wyskoczył z czołgu obiegł go dookoła jak by opony sprawdzał czy są i wsiadł i wojował dalej  :laugh:

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czytaj uważnie :rolleyes:

A właśnie. Dzisiaj grając widziałem trochę śmieszną sytuację. Czołg jednego z obrońców próbował zawrócić i się zawiesił między bambusem a tym i"kolcami" przed okopem. Po chwili podskoczył i wyprostowało go obok drogi. :pardon: Koleś chyba sam był w szoku co się stało bo wyskoczył z czołgu obiegł go dookoła jak by opony sprawdzał czy są i wsiadł i wojował dalej :laugh:

w BFie 1943 można było czołgiem zrobić beczkę kilka razy np staczając się z górki a później pojechać dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×