Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Od wina nabieram "odwagi" i wbiegam z miotaczem do okopów nie bacząc na skutki... wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... pokazała, że nie warto (wybaczcie łacinę) wpier*alać się między wódkę a zakąskę (to był problem demokratycznej i komunistycznej części Wietnamu...

Równie dobrze można powiedzieć, że jak sąsiad tłucze sąsiadkę to ich wewnętrzny problem. Żeby było jasne nie uważam żeby to był dobry pomysł i/lub dobre wykonanie, ale brak "policjanta świata" lub strach przed poważnymi decyzjami tego "policjanta" który jest spowodował to co mamy. Broń jądrowa u oszołomów, zamachy itd.

A wojna wietnamska była przede wszystkim tragedią samych żołnierzy. Najpierw im tłumaczono, że to ich obowiązek i, że stają w obronie demokracji, a później pluto na nich i porównywano do morderców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilka zdań ale jednak ich nie wyślę, bo zaraz nawiążemy offtopikową polemikę o polityce i historii. Może kiedyś przy Wędrowniczku... ;)

Żeby nie było tak zupełnie nie na temat: nie podoba mi się szczerbinka w M16A1... whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilka zdań ale jednak ich nie wyślę, bo zaraz nawiążemy offtopikową polemikę o polityce i historii. Może kiedyś przy Wędrowniczku... ;)

Żeby nie było tak zupełnie nie na temat: nie podoba mi się szczerbinka w M16A1... whistling.gif

Eee, nie mam aż takiego ciśnienia na udowadnianie swoich racji..., ale dobry Wędrowniczek nie jest zły chociaż lepszy jest Ballantine's... :P

Co do "żeby nie było off" to T-54 ściąga mi w lewo, jak wózek w hipermarkecie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz wyjść z niego i kopnąć w gąsienice, pojedzie prosto. ;)

Zależy też jaki Ballantines i jaki Wędrowniczek, bo np wszystko jest lepsze niż czerwony Jaś, ale już zielony/niebieski Jasiu kładzie na łopatki 12-letniego Balantajsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć, że jak sąsiad tłucze sąsiadkę to ich wewnętrzny problem. ..

Bo w zasadzie tak to jest...obydwoje są dorośli!

Żeby nie było off-topic....kapelusze ze słomy na głowach Wietnamczyków nie spadają!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba na razie odpoczne od BC2. To co sie dzieje ze statystykami to jest jakis dramat. zeby na 24 osoby w meczu tylko 1 miala swoja range? DNO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilka zdań ale jednak ich nie wyślę, bo zaraz nawiążemy offtopikową polemikę o polityce i historii. Może kiedyś przy Wędrowniczku... ;)

Żeby nie było tak zupełnie nie na temat: nie podoba mi się szczerbinka w M16A1... whistling.gif

Ze wzgledu na ta szczerbinke przerzucilem sie na kalacha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w zasadzie tak to jest...obydwoje są dorośli!

Terror wśród dorosłych pozostaje nadal terrorem, ale dobra, sąsiad gwałci kilkuletnią córkę. Jednak to tylko głupie porównania i nijak nie mają się do orwellowskiego świata. Niestety nie ma złotego środka na taki stan rzeczy.

Ciekawostka, w latach 60-tych był w wojsku mój chrzestny i pewnego dnia przyjechał oficer polityczny w celu zbadania ilu byłoby ewentualnie ochotników do wyjazdu na wietnamską wojnę. Dla laików dodam, że po stronie komunistów. Okazało się, że chęć na wyjazd zgłosiło około 80% żołnierzy... wielu później tłumaczyło kolegom, że pojechaliby po to żeby się poddać Amerykanom i poprosić o azyl.

Żeby nie było off, jak ostro skręcam PiBeRem to spadam z kanapy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terror wśród dorosłych pozostaje nadal terrorem, ale dobra, sąsiad gwałci kilkuletnią córkę.

To co innego...dziecko jest dziecko! Nawet w kręgach mafii ponoć obowiązywała kiedyś zasada...dzieci i kobiet nie ruszamy,bo to infamita!!

A co do szkoleń politycznych w czasach komuny (którą ŚWIETNIE pamietam) to czasami bywało wesoło!!! Pamiętam,jak na studiach był wykład o tym,jakimi to wrogami są Amerykanie i ich imperializm. Kolega (na lekkim gaziku) wstał i powiedział:" Panie majorze! Jacy to moi wrogowie,kiedy: oglądam ich filmy,noszę ich spodnie (Wranglery!),kocham ich samochody,słucham ich muzyki,piję ich Coca-Colę...a najchętniej tobym tam zamieszkał na stałe i dał się wyzyskiwać!"...zapadła cisza...

A żeby nie było off...ta woda w rzece taka brudna!!!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Do dyskutantów na temat wojny

Dlatego nas wrzucili na ten teren zebysmy nie popelnili w przyszloscie tego błedu i nie ciśli sie tam gdzie nas nie potrzeba. :confused:

Dla PCtów

Congratulations, Operation Hastings has been unlocked

Oni sobie juz graja w nowa mape my musimy czekac mamy 26 846 958 potrzeba 69 mln , jakies 10 dni ?

Damy rade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie odpoczywam od Bf'a ,ponieważ nie dość ,że statystyki się zerują to jeszcze ten bug z łódką ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jaki Ballantines i jaki Wędrowniczek, bo np wszystko jest lepsze niż czerwony Jaś, ale już zielony/niebieski Jasiu kładzie na łopatki 12-letniego Balantajsa...

Pijasz niebieskiego Jasia?

Marqus - nie dość, ze im nie spadają to jeszcze w dodatku się nie palą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze myslalem ze w squad deathmatch w bc2 sa 4 squady po maks 4osoby , wczoraj w podstawce i vietnamie squadow bylo ...5... bug czy nadchodzacy ficzer :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze myslalem ze w squad deathmatch w bc2 sa 4 squady po maks 4osoby , wczoraj w podstawce i vietnamie squadow bylo ...5... bug czy nadchodzacy ficzer :) ?

Squady były 4, tylko w jednej drużynie były 2 zamiast 1 ;-)

Czyli ktoś miał status squadu ustawiony na private i w momencie gdy dołączył kolejny gracz wrzuciło go do innego squadu w tej samej drużynie. Były więc 4 drużyny z 5 squadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie gram na cao san temple zaszłem wszystkich od tyłu z nudów,wychodze zza rogu patrze 12 wietnamców jako że byłem medykiem rpk poszło w ruch,tru tru 12 kili mały rekord.Dziękuje za przeczytanie mej skromnej opowieści :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Squady były 4, tylko w jednej drużynie były 2 zamiast 1 ;-)

Czyli ktoś miał status squadu ustawiony na private i w momencie gdy dołączył kolejny gracz wrzuciło go do innego squadu w tej samej drużynie. Były więc 4 drużyny z 5 squadami.

czyli w skrajnym przypadku moze byc 8 squad'ow (4teamy) i gdyby system sprawdzal ilosc osob w squadz'ie a nie w team'ie (testowal ktos?) to mozna by bylo grac w 28 (4x3 i 4x4) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w skrajnym przypadku moze byc 8 squad'ow (4teamy) i gdyby system sprawdzal ilosc osob w squadz'ie a nie w team'ie (testowal ktos?) to mozna by bylo grac w 28 (4x3 i 4x4) :D

Nie, w skrajnym przypadku może być 16 squadów - 4 drużyny po 4 squady jednoosobowe. I maksymalnie może być 16 osób na mapie ponieważ nie ma możliwości aby w drużynie były więcej niż 4 osoby.

W sumie to nazwa dla tej rozgrywki jest skaszaniona - powinien to być 'Team Deathmatch'. To 'squad' w nazwie miało podkreślić, że gra się w maksymalnie 4 osoby. Choć niekoniecznie w jednym squadzie ;-)

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktos to sprawdzal i sie nie da, czy sie nie da bo takie sa zalozenia gry :) ? sam bym chetnie sprawdzil ale niestety kwitne w pracy :(

tak czy inaczej dzieki za wyjasnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktos to sprawdzal i sie nie da, czy sie nie da bo takie sa zalozenia gry :) ? sam bym chetnie sprawdzil ale niestety kwitne w pracy :(

tak czy inaczej dzieki za wyjasnienie :)

Jak jest 16 graczy w tym trybie to przy próbie dołączenia wyskakuje 'serwer full'. A 16 squadów jednoosobowych to sytuacja czysto hipotetyczna choć możliwa do zrealizowania. Tylko po co?

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy pod nóż jest jakaś lepsza kombinacja niż LW PACK i BODY AR? Wiem, że to troche pytanie podpada pod kolesia, który lata tylko za ludźmi, żeby im wbić kosę w plecy, ale chcę dobic 100killi w nożu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod noz jest zachodzeni od tylu i walki w zwarciu. Nie widze sensu pakowania perkow specjalnie pod kosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy pod nóż jest jakaś lepsza kombinacja niż LW PACK i BODY AR? Wiem, że to troche pytanie podpada pod kolesia, który lata tylko za ludźmi, żeby im wbić kosę w plecy, ale chcę dobic 100killi w nożu.

Lw pack na pewno. Body armor - niekoniecznie. Ja wolę mieć magnum ammo aby mieć większe szanse zastrzelenia takiego gościa z armorem co na mnie z kosą leci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×