Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej w BO? :rofl: Przecież ta gra nie wymaga w ogóle skilla, takie same szanse ma pro spędzający 10 godzin dziennie w multi, jaki i emeryt trzymający pierwszy raz pada w ręku.

Dlatego właśnie jest to najlepsze multi do odstresowania się po ciężkim dniu, nie musisz spinać tyłka, jak np.w bfie, żeby nie skończyć ze statami 0:15

Jezeli sadzisz ze potrafisz grac w BO jak ty to piszesz to podaj mi twoj nik na xboxie zagramy 1vs1 i zobaczymy czy nadal bedziesz tak sadził (i jak ktos ma ochote pograc 1v1 to prosze o podanie niku :) )PZDr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy przy CoD: Black Ops jest takie coś jak klucz do grania online ? Czy kupując używaną grę będę mógł również ja grać na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy przy CoD: Black Ops jest takie coś jak klucz do grania online ? Czy kupując używaną grę będę mógł również ja grać na multi ?

Nie nie ma żadnego Pass Online możesz kupić śmiało używana grę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał chętnego do gry online to się piszę :) ale zacząłem 5 dni temu :)

ID Molasar_4791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem Black Ops i wydaje mi się, że jedynie da się fajnie pograć w DM, reszta trybów, gdzie potrzeba pracy zespołowej jest zupełnie niegrywalna - każdy tylko leci na pałę, zero gry zespołowej... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipne, nie podoba mi się to, że teraz nie ma podziału w DLC na różne tryby tylko wrzucone jest wszystko do jednego wora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany dość marne:

poprawa stabilnośći przy zapisie Screenshotów i filmów, strzelając z Valkirii nie ma rotacji wokół własnej osi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Upewniam się tylko...

Czy można grac w multi na split-screenie?

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Upewniam się tylko...

Czy można grac w multi na split-screenie?

tak <_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy do BO są jakieś dlc do singla?? czy tylko mapy do multi?

i czy jest dubbing czy tylko napisy??

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy do BO są jakieś dlc do singla?? czy tylko mapy do multi?

i czy jest dubbing czy tylko napisy??

DLC tylko do multi, a hmm.. co wersji językowych, to dostępne są chyba tylko napisy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy do BO są jakieś dlc do singla?? czy tylko mapy do multi?

i czy jest dubbing czy tylko napisy??

Tylko napisy i nie ma DLC do singla tylko do multi i zoombi i pomysl następnym razem o co pytasz :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... pomysl następnym razem o co pytasz :fool:

Nie rozumiem czego się uczepiłeś ponieważ nie każdy musi być specjalistą we wszystkich dziedzinach, pytania są konkretnie zadane i np: ja gdyby planował kupić COD'a to pewnie też bym je zadał, DLC do Singla to nic nadzwyczajnego, tutaj nie ma ale występują w wielu innych grach. Co do pytania o polonizację to tym bardziej nie kumam co w nim złego ...

Jeśli tak masz zamiar udzielać się na forum to nie wróżę długiej kariery. Ostrzeżenie słowne (na razie)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zmian w up'ie to moga byc.

+ Dzieki update dowiedziałem sie o bardzo ciekawych rozgrywkach

- brak możliwosci zagrania na dodatkowych mapach w jednen rodzaj gry np. w TDM

Ogólne wrażenia na + (Walkiria)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego się uczepiłeś ponieważ nie każdy musi być specjalistą we wszystkich dziedzinach, pytania są konkretnie zadane i np: ja gdyby planował kupić COD'a to pewnie też bym je zadał, DLC do Singla to nic nadzwyczajnego, tutaj nie ma ale występują w wielu innych grach. Co do pytania o polonizację to tym bardziej nie kumam co w nim złego ...

Jeśli tak masz zamiar udzielać się na forum to nie wróżę długiej kariery. Ostrzeżenie słowne (na razie)

A co ty jestes wróżką???

I pokaż mi coda z dabinkiem albo coda z DLC do singla to zrozumiem odpowiedziałem mu a ze dodałem ze pytania sa na poziomie wpisanie w googlach i przeczytania odpowiedzi to juz nie moja wina

bez napinki

Edytowane przez Gladiators_1964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkładałem kase na bf3 ale okazało się że to crap więc decyduje się na coś sprawdzonego. I tu jest sprawa do was...:) Ile mniej/więcej trwa kampania na singlu ( tak w godz.) i czy można pograć na multi tzn. czy niema czegoś takiego jak było w przypadku crysis 2 że sie czekało pół godziny aż znajdzie się serwer gdzie gra 2 graczy -,-' Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkładałem kase na bf3 ale okazało się że to crap więc decyduje się na coś sprawdzonego. I tu jest sprawa do was...:) Ile mniej/więcej trwa kampania na singlu ( tak w godz.) i czy można pograć na multi tzn. czy niema czegoś takiego jak było w przypadku crysis 2 że sie czekało pół godziny aż znajdzie się serwer gdzie gra 2 graczy -,-' Pozdrawiam.

Singiel na jakies 6godzin na veteran jak dla mnie a co do multi odrazu znajduje mecz ale gierka lubi ciąć lagowac i nie chodzi płynnie na multi

Na twoim miejscu bym kupił RES3 jak juz kupujesz bo jest naprawde bardzo dobry

Edytowane przez Gladiators_1964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkładałem kase na bf3 ale okazało się że to crap więc decyduje się na coś sprawdzonego. I tu jest sprawa do was...:) Ile mniej/więcej trwa kampania na singlu ( tak w godz.) i czy można pograć na multi tzn. czy niema czegoś takiego jak było w przypadku crysis 2 że sie czekało pół godziny aż znajdzie się serwer gdzie gra 2 graczy -,-' Pozdrawiam.

Ok. 8h, Multi płynnie, nie ma lagów i jest dużo ludzi. Ogólnie naprawdę dobra gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 8h, Multi płynnie, nie ma lagów i jest dużo ludzi. Ogólnie naprawdę dobra gra.

Powiedz mi od kiedy przechodzi się single mode w 8h?? Na normalu trwa to mnie więcej 5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h zależy od poziomu bo weteran jest trudniejszy od normala ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , może będziecie wiedzieć , czasem gram zero lagów potrafi być ale czasem potrafi nieźle przyciąć tzw , że ja strzelam i nagle przeskakuje mi jakby ekran nie wiem czy dobrze tłumaczę ale powinniście skumać o co chodzi no taki typowy teleporter to się zdarza żadko , ale jednak i czasem jak coś większego się dzieje na maxa czyli jakieś wybuchy czy coś to też czasem zatnie. I mam pytanie: miewacie czasem coś takiego? I czy to wina konsoli czy neta ? Jak sądzicie? Z góry dziękuje za odpowiedź. :thumbsup:

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie stoję przed ciężkim dylematem , czy w cod: black ops spokojnie da rade pograć po sieci czy niestety są lagi , przycinki?

Czyli niema jakiś tam ścinek , że strzelam to przeskakuje w inną stronę albo bógwie co jeszcze?

Czy wam też jak pierwszy raz włożyliście płytę z grą do konsoli trochę cięło? W singlu nic nie tnie ale na filmiku czasem przytnie :(

To było pierwsze włączenie takie na to wygląda. A słuchajcie czy płytka wam dość mocno pracuje w COD: Black Ops?

Słuchajcie , macie podobnie , że gra tak jakby nie chodzi płynnie Multi? To nie są lagi tylko takie dziwne przeskoki , nie wiem czy temat był poruszany , ale czy tu nie chodzi o to klatkowanie? clip_image001.gif

jeżeli chodzi o te lagi , to mi bardziej chodzi jakby o takie rozmycie ekranu , jakby gra wolniejsza się robiła momentami. A poza tym potrafi też u was POPROSTU lagnąć? Czyli jakiś przeskok czy coś? Z góry dzięki za odp.

Mam pytanie , może będziecie wiedzieć , czasem gram zero lagów potrafi być ale czasem potrafi nieźle przyciąć tzw , że ja strzelam i nagle przeskakuje mi jakby ekran nie wiem czy dobrze tłumaczę ale powinniście skumać o co chodzi no taki typowy teleporter to się zdarza żadko , ale jednak i czasem jak coś większego się dzieje na maxa czyli jakieś wybuchy czy coś to też czasem zatnie. I mam pytanie: miewacie czasem coś takiego? I czy to wina konsoli czy neta ? Jak sądzicie? Z góry dziękuje za odpowiedź. :thumbsup:

To się nazywa obsesja. Ale spokojnie, to można leczyć farmakologicznie. Lekarz domowy powinien cię skierować do właściwego specjalisty. Powiedz, że przysyła cię moderator z ps3site, na którym to Forum już kilkanaście razy zadałeś to samo pytanie, dostałeś też odpowiedzi, a mimo to co jakiś czas czujesz potrzebę zapytania ponownie :) Dzisiaj dla odmiany nie skasuję twojego posta. Zastosujemy terapię szokową. PATRZ. A teraz cofnij się w czasie kilkanaście postów i znajdź odpowiedź na swój obłęd człowieku.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×