Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem gierkę 2 dni temu i zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Grafika całkiem dobra, a muszę przyznać że część gry przechodziłem na ekranie 55, wiec pixelozy nie uświadczyłem. Fabuła mocno zagmatwana, trochę przekombinowana i do końca jej nie zrozumiałem. Ale motyw podobny jak w Podziemnym Kręgu był fajny. Poza tym wszystko to samo co w każdym CoD-ie z tym wyjątkiem, że nie ma zaliczania checkpointów stylem sprintera, co mnie denerwowało w MW2. Jak dla mnie długość w sam raz. Moja ocenka 9/10, nie zauważyłem żadnych większych wad. Nie lubię pana Koticka ani Activision, ale to nie powód żeby nazywać tą całkiem bardzo dobrą grę, crapem roku.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy, nie zaczynaj, bo sam prosem nie jesteś, a mało razy widziałeś jak gram :D. Co do BO to gra nie jest crapem roku, bo crapem to można nazwać Quantum Theory, nie BO, jednak jest niedopracowana, w szczególności wersja na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy zredukowano prędkość poruszania sie w BO. Wczoraj poruszałem sie zawodnikiem jakbym miał buty ołowiane. WTF pytam???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac online mam dość czeste zwisy PS3 (czy to normalne) ? Bo boję się o żywotność mojej "czarnulki"

Zdarza się to dość często jakieś 2-3 razy dziennie podczas ładowania mapy "Oczekuje na reszte graczy" i tak do usranej .... Czy jest to normalne w zbugowanym CoDBO , czy jest na to jakaś recepta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac online mam dość czeste zwisy PS3 (czy to normalne) ? Bo boję się o żywotność mojej "czarnulki"

Zdarza się to dość często jakieś 2-3 razy dziennie podczas ładowania mapy "Oczekuje na reszte graczy" i tak do usranej .... Czy jest to normalne w zbugowanym CoDBO , czy jest na to jakaś recepta ?

Tak w przypadku Black Klopsa to częste zjawisko, u mnie zdarzają się dni, że konsola mi się wiesza cały czas i nie daje się grać, na szczęście mam jeszcze Medal of Honor, który u mnie chodzi jak ta Lala :)

Recepty to Ty oczekuj od tych pajaców z Treyarch, którzy takie zgniłe jajo wypuścili na rynek. Może jeszcze 17 patchy i da się normalnie pograć thumbsup.gif

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sobie w BO już nie pogram, bo... płyta pękła mi w konsoli! Po prostu skandal.... :confused:

Grałem akurat w multi i w pewnym momencie gra się powiesiła... Pomyślałem, że to pewnie przez połączenie czy coś. Wyłączyłem grę, konsola się zrestartowała, wyjąłem płytę bo nie chciałem już dalej grać (w menu konsoli nie pojawiła się płyta, ale nie zwróciłem wtedy na to uwagi) i włożyłem ją do pudełka i poszła na półkę. Za jakiś czas chcę pograć, wrzucam płytę i nie startuje, tylko płyta się rozkręca jakoś dziwnie i koniec. Po ponownym włożeniu to samo. Inne gry hulają, no to poleciałem do kumpla czy u niego też nie pójdzie i to samo. No to do sklepu (Saturn), że mi gra nie działa, że sprawdzałem na dwóch konsolach. No to koleś, żebym pokazał czy nie ma płyta uszkodzeń, wtedy przyjmie reklamacje. Patrzymy dokładnie pod światło a tutaj lekkie pęknięcie od środka płyty... I sklep reklamacji mi nie przyjmie...

Koleś mówił, ze miał podobny przypadek z MoH`em, płyty zrobione z kiepskiego materiału i nie wytrzymują obciążenia... Jak to? :scare:

I w tej sytuacji mam grę do wyrzucenia, bo co innego mogę zrobić? Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Więc przestrzegam was, jeśli graliście w BO przez cały dzień w singla, a potem w multi, to dajcie płycie odpocząć, bo może nie wytrzymać :nuke:

Po prostu granda :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ć

I w tej sytuacji mam grę do wyrzucenia, bo co innego mogę zrobić? Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Miałem to samo,ale z grą Sports Champions.Tak gra do wyrzucenia nic się nie da zrobić.Wątpię jednak czy to wina długiego grania,lecz może gdy miałeś płytkę w napędzie to poruszyłeś "plejką" i się coś stało,bo ja tyle w Champions nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tej sytuacji mam grę do wyrzucenia, bo co innego mogę zrobić?

Możesz napisać do dystrybutora czyli w tym przypadku do firmy LEM i opisać cały problem. Niestety nie każdy dystrybutor oferuje wymianę nośnika. Zawsze można jednak spróbować...

więcej tutaj http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7217555,Gdy_peknie_ci_plytka_z_gra.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DragonSoul, będę próbował pisać do dystrybutora i dam znać co i jak.

kubuxu1, konsola stoi na solidnym regale, na solidnej podłodze na pietrze -0,5 i nie ma możliwości aby się poruszyła. Jak dotąd żadna gra mi w ten sposób nie odmówiła posłuszeństwa. Cieszę się, że nie rozpadła się w konsoli...:geek:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na logike nie powinno byc problemu z wymiana nosnika, przeciez chlopak za gre zaplacil 200 zl, a nosnik sam w sobie nie ma praktycznie zadnej wartosci, (20-30 gr) wiec wymiana nie ma znaczenia materialnego. Jest to tylko kwestia dobrej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DragonSoul, będę próbował pisać do dystrybutora i dam znać co i jak.

kubuxu1, konsola stoi na solidnym regale, na solidnej podłodze na pietrze -0,5 i nie ma możliwości aby się poruszyła. Jak dotąd żadna gra mi w ten sposób nie odmówiła posłuszeństwa. Cieszę się, że nie rozpadła się w konsoli...:geek:

Szkoda juz nie pogramy :huh:

Ale jak miałeś pęknięta od środka to w sklepie powinni wymienić chyba bo nie wymieniają pękniętych od zewnątrz ale od wewnątrz to nie twoja wina.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla i kupa straszna. Kiepska jakość, do tego nudna kampania. W misji, gdzie się skakało po dachach, myślałem, że gram w jakiegoś Matrixa, a nie coda. Multi sztywne, jedynie zombi ratuje trochę sytuacje. Chyba sprzedam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmienić język w grze? Czcionka w polskiej wersji językowej wygląda fatalnie.

Jaką przepustowość wyświetla Wam np. w lobby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na komórkowym portalu PS Crowd opublikowano wiadomość , że Activision planuje zamknąć serwery do gry on-line na PSN ze względu na miażdżącą krytykę graczy PS3 z powodu lagów i zrywanych połączeń.. To zakrawa na prim aprilis. Nie wierzę aby taka firma strzelała sobie sama w kolano.

BTW: z połączeniami na multi już nieco lepiej, wczoraj pograłem ze dwie godziny i zerwało może 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision planuje zamknąć serwery do gry on-line na PSN ze względu na miażdżącą krytykę graczy PS3 z powodu lagów i zrywanych połączeń..

To może niech ruszą dupę i zrobią coś w końcu z tymi lagami, to nie będzie krytyki i wszyscy będą szczęśliwi ...

Nawet ze znajomymi nie idzie pograć bo non stop disconnect.

Wszędzie o tym piszą, ale nie wieże że Acti było by do tego skłonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA!!! O CO WAM CHODZI???

ani jednego laga, kazdy w moim lobby ma 3-4 kreski, i zauwazylem ze w wiekszosci ja jestem chostem, bo jak wychodze w trakcie meczu to zaczyna sie "migracja hosta".

Poza tym nie moga zamknac serwerow dla 300tys osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? Ja mam zwykle 4 kreski i doopa. Wywala, zrywa połączenie etc. W realu nie ma to związku z jakością połączeń niestety.

Też nie chce mi się wierzyć, że serwery zostaną zamknięte dla gry, która już zarobiła 1mld USD. Wkurza jednak, że taki gigant olewa nas graczy.

U mnie NAT cały czas otwarty.

Osobiście wierzę w rozsądek i jednak dopieszczenie graczy na PS -w końcu to olbrzymia liczba $€...

Ja czekam z dużą ciekawością na Homefront niestety też od Activision i prawdopodobnie na silniku CODa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wierzcie mi lub nie ale gram w BO na zmiane z bratem tak do ośmiu godzin dziennie , i podczas tego grania zrywa polaczenie moze z raz ;] a net nie jest najlepszy ;d 512. zawsze mam te 3 kreski ;]

Edytowane przez DeLo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie mogliby zamknąć nawet na tydzień serwery, gdyby dali gwarancję, że będzie dobre łączenie do hosta, nie będzie rozbijało party i zrobią coś z cheaterami.

Według mnie lepiej byłoby się przemęczyć te parę dni a potem cieszyć się grą bez tych wad.

Edytowane przez DarkWalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze zakupiłem pierwszego w życiu cala mam kilka pytań odnośnie multi. Jaki jest max level co to prestiż co jest jak go osiągniemy? Jedziemy od zera? Bronie i inne się zeruja? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze zakupiłem pierwszego w życiu cala mam kilka pytań odnośnie multi. Jaki jest max level co to prestiż co jest jak go osiągniemy? Jedziemy od zera? Bronie i inne się zeruja? Pozdrawiam

Prestiży jest 10,max. level - 50.Po dobiciu do 50 lvl musisz nabić około 50 tysięcy PD żeby przejść na prestiż.Jeżeli zdecydujesz się na ten krok tracisz wszystko co do tej pory odblokowałeś(wyjątkiem są "pierdółki" typu emblemat,które zostają nie naruszone).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiży jest 10,max. level - 50.Po dobiciu do 50 lvl musisz nabić około 50 tysięcy PD żeby przejść na prestiż.Jeżeli zdecydujesz się na ten krok tracisz wszystko co do tej pory odblokowałeś(wyjątkiem są "pierdółki" typu emblemat,które zostają nie naruszone).

Pozdrawiam

mi się wydaje ze jest prestiży 15 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×