Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pisać do ludzi na psn ja Juz mogę grać jak ktoś chetny

w tamtym roku bylo to samo naprawde... pewnie i w przyszlym tak bedzie... zapisuje sie grupka osob ktora nie bierze tych rozgrywek na powaznie... pragna sie te osoby zapisac tylko po to by popsuc zabawe innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku bylo to samo naprawde... pewnie i w przyszlym tak bedzie... zapisuje sie grupka osob ktora nie bierze tych rozgrywek na powaznie... pragna sie te osoby zapisac tylko po to by popsuc zabawe innym

W lidze bedą ludzie którzy grają w miarę regularnie , jeśli ktoś przez tydzień nie zagra ani jedego meczu No to sory taki ktoś grał nie Bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze bedą ludzie którzy grają w miarę regularnie , jeśli ktoś przez tydzień nie zagra ani jedego meczu No to sory taki ktoś grał nie Bedzie

to sie nie sprawdzi naprawde... w tamtym roku robilem wszystko by bylo fajnie i wgl... by mecze byly rozgrywane w terminach itd... trzeba brac ludzi ktorzy naprawde graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, OFa z jednej wersji nie da rady wczytać na innej.

Ale z tego co się orientuje to AgPhantom miał robić OFa z Ekstraklasą, także może jego wersja będzie pod 1020.

Dokładnie,robi pod 01020.Ma wyjść pod koniec października.Ja czekam na Twojego i z góry wielkie dzięki ze to że Ci się chce!

Edytowane przez woo-cash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,robi pod 01020.Ma wyjść pod koniec października.Ja czekam na Twojego i z góry wielkie dzięki ze to że Ci się chce!

jak agphantom robi pod 20 to zajebiscie! moglby do nas trafic jak najszybciej. fajnie by bylo w BaL zaczynac w ekstraklasie!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie nie sprawdzi naprawde... w tamtym roku robilem wszystko by bylo fajnie i wgl... by mecze byly rozgrywane w terminach itd... trzeba brac ludzi ktorzy naprawde graja

No tak ale nie da sie sprawdzić wszystkich zapisujacych czy bedą grali regularnie czy nie . Miała być bardziej profesjonalna liga No ale podziekujmy Cwirowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie da sie sprawdzić wszystkich zapisujacych czy bedą grali regularnie czy nie . Miała być bardziej profesjonalna liga No ale podziekujmy Cwirowi

to pierwszy z problemow... staralem sie robic w ubieglym roku tak by kazdy mial rozegrany chociaz jeden mecz w ciagu 3 dni... i tak nie dawalo to rezultatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak agphantom robi pod 20 to zajebiscie! moglby do nas trafic jak najszybciej. fajnie by bylo w BaL zaczynac w ekstraklasie!;)

Jeśli to prawda to czekam z niecierpliwością, mam nadzieję że do tego czasu ban wygaśnie i wróci na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

championship ktora lige zastepuje? te fake z pesleague?

Zastępuje D2 a ta fake pesleague będzie wkrótce Bundesligą

Fajnie to wygląda jak grasz FA CUP bo gra Premiership i Championship

Co do ligi chętnie bym się zapisał i grał regularnie ale niema już miejsca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastępuje D2 a ta fake pesleague będzie wkrótce Bundesligą

Fajnie to wygląda jak grasz FA CUP bo gra Premiership i Championship

Co do ligi chętnie bym się zapisał i grał regularnie ale niema już miejsca :(

Mozna druga ligę założyć żaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworzylem nowa lige

Liga PES

haslo proevo (pisane razem)

ogolne zasady:

- kazdy czlonek ligi musi miec inna druzyne (wybralem juz Man Utd)

- w ciagu tyg trzeba rozegrac przynajmniej dwa mecze

- obowiazuje ogolna kultura

- nie przestrzeganie ktoregos z ww pkt jest rownoznaczne z usuniecie z ligi

- jesli ktos ma zyczenie mozna w kilku zdaniach opisywac mecz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy powinien się określić kiedy może grać. Ja mogę grać codziennie o godz. 15 i wieczorami ale w weekendy to soboty rano i piątki. Jak coś to będę czekał na was w community :D powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy graniu w PES konsola wyłączyła mi sie i przy ponownym uruchomieniu konsoli po 2-3 sekundach konsola znowu sie wyłącza i zaczyna migać czerwona lampka i tak cały czas.

Co sie stało konsola padła??? Konsole podłaczylem pare dni temu pod internet zeby grac w PES a tu takie coś. POMOCY!!!!

Konsole kupiłem na początku jak sie pojawiła w Polsce.

Ja chcę grac w PESa !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy graniu w PES konsola wyłączyła mi sie i przy ponownym uruchomieniu konsoli po 2-3 sekundach konsola znowu sie wyłącza i zaczyna migać czerwona lampka i tak cały czas.

Co sie stało konsola padła??? Konsole podłaczylem pare dni temu pod internet zeby grac w PES a tu takie coś. POMOCY!!!!

Konsole kupiłem na początku jak sie pojawiła w Polsce.

Ja chcę grac w PESa !!!!!

przyjzyj sie dokladnie czy czsem ci nie mroga zolte swiatlo,jesli sie pojawia to konsola sie przegrzala :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

mam pytanie, jestem dosc swiezy w temacie update do pes 2011.

wiec tak mam pes 2011 wersja BLES 01020, konsola podlaczona do internetu sciagnalem i zainstalowalem dodatek konami z dnia 12.10. potrzebuje pomocy w sprawie dotatku ktory zamienia nazwy druzyn, herby, sklady, nazwiska  itd  na orginalne, udostepnia nowe ligi. czy jak po zimowym okienku transferowym sciagne update od konami to wszystko bedzie dzialac? co mam sciagnac jak zaintalowac?

prosze o odp na forum lub na maila wojtek0711@wp.pl

dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ekranie głównym w pes gdzie pisze push any button to w lewym dolnym rogu widnieje napis ver. 1.01 nie powinno byc 1.1? Jak chcę zainstalować nowy DLC to w extra xontent data pack jest niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w piłkę, ale trochę dziwi mnie fakt, że wybijam piłkę spod swojej bramki podaniem czyli kółkiem, atakowany przez innego zawodnika, a ona leci bez mała 90 metrów. Czy to jest możliwe?

Dziwne też są powtórki, czasem zupelnie piłki nie widać na nich bo nie nadążają.

Zawodnicy jak się cieszą to wkładają dobie do środka kończyny, tak powinno być?

Ogólnie gra się świetnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tych patch`y z edytowanymi ligami, które można instalować na PS3. Jeżeli zainstaluję coś takiego to trofea nie będą zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beki. Jak nazywa się piosenka która leci w menusie tego filmiku z polską ekstraklasą? Nie mam jeszcze pełnej wersji a bardzo mi się spodobała :P

Edytowane przez tomek0506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w piłkę, ale trochę dziwi mnie fakt, że wybijam piłkę spod swojej bramki podaniem czyli kółkiem, atakowany przez innego zawodnika, a ona leci bez mała 90 metrów. Czy to jest możliwe?

Dziwne też są powtórki, czasem zupelnie piłki nie widać na nich bo nie nadążają.

Zawodnicy jak się cieszą to wkładają dobie do środka kończyny, tak powinno być?

Ogólnie gra się świetnie:)

To jest tzw. podanie na uwolnienie, czyli gracz jest spanikowany, nie wie co ma robić, więc wybija piłkę na siłę na drugą połowę. Tak gra polska kadra. Nazywają to "grą na aferę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze bedą ludzie którzy grają w miarę regularnie , jeśli ktoś przez tydzień nie zagra ani jedego meczu No to sory taki ktoś grał nie Bedzie

ja od dzisiaj zaczynam grac!! wiec spokojnie!!

bede sie odzywal na PSN!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworzylem nowa lige

Liga PES

haslo proevo (pisane razem)

ogolne zasady:

- kazdy czlonek ligi musi miec inna druzyne (wybralem juz Man Utd)

- w ciagu tyg trzeba rozegrac przynajmniej dwa mecze

- obowiazuje ogolna kultura

- nie przestrzeganie ktoregos z ww pkt jest rownoznaczne z usuniecie z ligi

- jesli ktos ma zyczenie mozna w kilku zdaniach opisywac mecz na forum

yyy... nie widzę tej ligi a z chęcią bym się zapisał, bo po kilku meczach w założonej poprzez moją skromną osobę dostałem takie bęcki od kolegów że przykro, więc muszę dużo gra aby w drugiej edycji nie by dostarczycielem punktów tylko jak to ma miejsce teraz.

PS. Dzięki za lekcje Panowie, wyciągnę wnioski i drugi raz tak łatwo wam ze mną nie pójdzie:tongue: (mam nadzieję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×