Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

I jak pomogłem ? znalazłeś ? , masz ?:biggrin: No to to jest aktualizacja transferów na ten sezon.:tongue:

znalazłem update w extra content ----> data pack i raczej tam nie ma aktualizacji transferow zobaczymy za jakis czas moze cos bedzie

Edytowane przez stefanj23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan odnosnie ML online

1. czy trzeba rozgrywac mecze w scislym terminie?

2. czy mecze rozgrywane w MLO wliczaja sie do trofeum gdzie trzeba wygrac 15 z ost 20 meczow?

3. czy druzyne tworzy sie od podszewki tzn stroje taktyka itd?

4. czy mozna zbudowac wlasny stadion?

5. ogolne wiadomosci na temat MLO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ma jeszcze pytanie odnośnie robienia trickow. wiem ze trzeba je przypisać itd ale czy przy każdym trzeba trzymać L2 czy nie, ponieważ raz wychodzą raz nie wychodzą i teraz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne triki, a ich spis masz w instrukcji i w menu (lista ruchów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem. Chciałem ze znajomym zagrać 1v1 przez sieć, a nie mam pojęcia jak :( To znaczy jestem w głównym menu i nie wiem gdzie wejść :( Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku kupuje PES-a i Fife ale czasami PES jest lepszy, a czasami Fifa .

Ale drażni mnie to, że w PES-ie trzeba szukać tych klubów a szczególnie jak ktoś pierwszy raz gra w PES-a i nie jest bardzo obeznany jaki klub jest w jakiej lidze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jak pewnie widzicie na forum jestem nowy. Dziś zacząłem grać online w PES 2011. Oczywiście przed samą rozgrywką zrobiłem wszystkie update itd. Zauważyłem, że w trybie online składy zostały zaktualizowane a poza nim - nie. Co mogę zrobić aby mieć aktualne składy również poza online?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy może znacie sposób aby tego unikać?? czy tak już gra jest zrobiona i nie da się na to poradzić? Mianowicie: Irytuje mnie strasznie jak podczas rozgrywania akcjii w koncu kiedy decuduje sie na podanie to komputer "kieruje" moim podaniem do mojego zawodnika ktory akurat znajduje się na spalonym, mimo iż używam X i bliżej znajduje się dwóch innych zawodników, ktorzy "nie palą" akcji!! Jest to starzsnie wnerwiające! czy znacie na to sposób??? Z góry dzięki za pomoc.

Podawaj z wciśniętym L2 + gałka w kierunku zawodnika do którego chcesz podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem. Chciałem ze znajomym zagrać 1v1 przez sieć, a nie mam pojęcia jak :( To znaczy jestem w głównym menu i nie wiem gdzie wejść :( Proszę o pomoc

Jeden z was zakłada pokój i zaprasza drugiego, który je akceptuje i zaczyna się zabawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnięty L2 daje m.in. pełną kontrole, tzn. wyłącza asyste przy podaniach, piłka poleci dokładnie tam gdzie wychylisz gałkę i z taką siłą jaką użyłeś do podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin :

mecz ligowy ustawiamy na 10 minut

forma pilkarzy losowa-random

pogoda-kazda byle bez deszczu

brak dogrywki i karnych

Terminarz kolejek bedzie dostępny na stronie www.pesarena.pl zakladka liga/terminarz

Wynik meczu wpisuje gospodarz -gość potwierdza -zakladka wyniki

Zeby nie bylo kontrowersji co do meczu ,wynik najlepiej zapisac sobie w formie zdjęcia komorka lub aparatem,zeby potem miec argumenty jakby ktoś nie chciał potwierdzic (nie znamy sie ,a uwierzcie mi różne rzeczy się zdarzają choć to tylko zabawa)

1 seria meczy to będzie 5 kolejek -czas na rozegranie tydzień ( mozna pisac o przełożenie jak komuś coś ważnego wypadnie)

założę specjalne community w grze -nazwa ligapesarena haslo pesarena -proszę się tam znalezć :)

Liga wystartowała - 5 kolejek wygenerowane -zakładka liga/wyniki -czas do 10 stycznia...

Edytowane przez ciupak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic jak utraciłem aktualne składy drużyn i nie moge dokonac aktualizacji wchodziłem do extra conect i nie moge nic zrobic pisze ze mam nowy patch ten 1.02 i 1.01 ale składy sa takie jakbym tylko co kupił gre i nieaktualizował, pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak wgram patcha z prawdziwymi nazwami drużyn,herbami,strojami itp. to czy będę mógł grać online(nie dostane bana)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, włączyłem sobie ML online wybrałe Arsenal, ale źle zaznaczyłem i nie mam prawdziwego składu. Co mam zrobić żeby wybrać inny klub i mieć prawdziwy skład? Teraz jak wchodze w ML online to od razu mam ten Arsenal i nie wiem jak wybrac inny klub.

I jeszcze jedno pytanie. Często jak oddaje strzał, robie naoparwde mało mocy i licze że pójdzie ładna bomba po ziemi a to mi leci mega balon do góry... Przy strzelaniu tzreba jakiś guzik przytrzymac czy cos?

Edytowane przez xxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy strzałach ważne jest ustawienie piłkarza, musi mieć troche luzu i piłkę ciut dalej, nie przy samej nodze. Z przyklejonym obrońcą prawie zawsze wychodzi balon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, włączyłem sobie ML online wybrałe Arsenal, ale źle zaznaczyłem i nie mam prawdziwego składu. Co mam zrobić żeby wybrać inny klub i mieć prawdziwy skład? Teraz jak wchodze w ML online to od razu mam ten Arsenal i nie wiem jak wybrac inny klub.

I jeszcze jedno pytanie. Często jak oddaje strzał, robie naoparwde mało mocy i licze że pójdzie ładna bomba po ziemi a to mi leci mega balon do góry... Przy strzelaniu tzreba jakiś guzik przytrzymac czy cos?

ML Online to coś jak manager online. Najpierw dostajesz skład anonimowych kopaczy, za zwycięstwa zarabiasz kasę, którą możesz przeznaczyć na nowych zawodników. Żeby mieć skład wierny prawdziwemu składowi Arsenalu, ,musisz się postarać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic jak utraciłem aktualne składy drużyn i nie moge dokonac aktualizacji wchodziłem do extra conect i nie moge nic zrobic pisze ze mam nowy patch ten 1.02 i 1.01 ale składy sa takie jakbym tylko co kupił gre i nieaktualizował, pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic jak utraciłem aktualne składy drużyn i nie moge dokonac aktualizacji wchodziłem do extra conect i nie moge nic zrobic pisze ze mam nowy patch ten 1.02 i 1.01 ale składy sa takie jakbym tylko co kupił gre i nieaktualizował, pomóżcie

Wgraj sobie jakiegoś OFa z aktualnymi składami pod Twoją wersje gry. Ewentualnie możesz usunąć dane z dysku i jeszcze raz "zainstalować" grę i aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy po wgraniu option file do wersji bles 01021 moge sciagac uaktualnienia gry bez utraty strojów, skladow i calej struktury wgranej przy pomocy option file?

Np najnowszy patch 1.03.

Z gowy dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim...

- jestem tutaj nowy.. (jak moje ps3....) mam dobrego kota na punkcie pes-a podobnie jak co poniektorzy,, no ale do rzeczy... mam swojego pes-a w blesie 1022 i wiem ze jak narazie niema zadnej nakladki z ekstraklasą na ta wersje gry , -!ale! jaest pytanie ...:

- czy ktos wie kiedy sie moze pojawic patch na pes 2011 bles 01022 , byle z ekstraklasa, wiem , wiem sa jakies tam patch-e ale sa bez ekstrak.

Bardzo bym prosil o odp. za ktora juz teraz bardzo DZIEKUJE.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czym się lepiej gra (na bazie zdobytego przez was doświadczenia) kierunkami czy stickami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czym się lepiej gra (na bazie zdobytego przez was doświadczenia) kierunkami czy stickami?

Zdecydowanie analog w tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy po wgraniu option file do wersji bles 01021 moge sciagac uaktualnienia gry bez utraty strojów, skladow i calej struktury wgranej przy pomocy option file?

Np najnowszy patch 1.03.

Z gowy dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam

no wiec jak jest z tym updatem? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ściągać, u mnie po 1.2 nic się nie skaszaniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×