Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Jeśli masz dobrego, szybkiego napadziora, to możesz to zrobić na rózne sposoby (sprint/:square: + :triangle: /kiwki).

Twój scout poinformuje Cię o postępach w negocjacjach. Spokojnie. ;)

Sorki panowie, ale ma ktoś może te pliki co zmieniają nazwy drużyn i koszulki na oryginalne ??

Pewnie już ktoś o to pytał wcześniej ale tyle tych stron w tym temacie że ciężko coś odszukać.

Więc moja prośba to link do owych plików, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie, ale ma ktoś może te pliki co zmieniają nazwy drużyn i koszulki na oryginalne ??

Pewnie już ktoś o to pytał wcześniej ale tyle tych stron w tym temacie że ciężko coś odszukać.

Więc moja prośba to link do owych plików, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Po pierwsze to dowiedz się jaką masz wersje bless, zobaczysz ją na samym dole bocznej części pudełka np. 01020. Wtedy ściągasz pod tą wersje patch'e. Polecam stronę http://www.pes-patch.com/

Aha, jak będziesz kopiować plik EditData konsola może zapytać Ciebie czy na pewno chcesz to robić, gdyż jest to plik innego użytkownika. Po skopiowaniu takich danych nie będziesz otrzymywał trofeów w grze, za jakieś tam osiągnięcia. Dlatego, szukaj takich patch'y, w których konsola o to nie pyta. Ja na razie takie to tylko znalazłem pod te herby i stroje do premier ligue, hiszpańskiej i włoskiej. Bundes za cholery. ;)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta migająca karteczka przy imieniu to już jest pewny transfer? Bo zagrałem mecz ligowy, okienko się skończyło i gracz nie doszedł... Dobrze, że save'a sobie zostawiłem, bo może robię coś źle? Da się jakoś zaakceptować dojście piłkarza do drużyny?

Moim zdaniem te transfery są tutaj trudne do zrozumienia. ;) Angielski jaki jest użyty w tej grze to chyba bardziej zaawansowany niż w innych. W żadnej grze nie mam problemów takich jak tu z tłumaczeniem zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to dowiedz się jaką masz wersje bless, zobaczysz ją na samym dole bocznej części pudełka np. 01020. Wtedy ściągasz pod tą wersje patch'e. Polecam stronę http://www.pes-patch.com/

Aha, jak będziesz kopiować plik EditData konsola może zapytać Ciebie czy na pewno chcesz to robić, gdyż jest to plik innego użytkownika. Po skopiowaniu takich danych nie będziesz otrzymywał trofeów w grze, za jakieś tam osiągnięcia. Dlatego, szukaj takich patch'y, w których konsola o to nie pyta. Ja na razie takie to tylko znalazłem pod te herby i stroje do premier ligue, hiszpańskiej i włoskiej. Bundes za cholery. ;)

Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta migająca karteczka przy imieniu to już jest pewny transfer? Bo zagrałem mecz ligowy, okienko się skończyło i gracz nie doszedł... Dobrze, że save'a sobie zostawiłem, bo może robię coś źle? Da się jakoś zaakceptować dojście piłkarza do drużyny?

Moim zdaniem te transfery są tutaj trudne do zrozumienia. ;) Angielski jaki jest użyty w tej grze to chyba bardziej zaawansowany niż w innych. W żadnej grze nie mam problemów takich jak tu z tłumaczeniem zdań.

Nie. To informacja od scouta i nic więcej. Sprawdza szczegóły dotyczące umiejętności zawodnika i jego sytuacji w klubie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostaniesz info, że zawodnik jest gotów opuścić klub i dołaczyć do Twojej drużyny. Pozostaje CI zaakceptowanie kontraktu (lub jego negocjowanie) i tyle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o gre w ML online. Rozegralem juz kilka meczy ale zastanawiam sie nad kupowaniem pilkarzy. Moze mi ktos doradzic jakichs dorych niedrogich zawodnikow na poczatek? Mam Ben Arfe, Jeda'e i Dannyego. A druga sprawa to punkty. Ile trzeba grac, zeby miec kilku w miare dobrych zawodniko?:( Bo z moim skladem w D4 to lipka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w grez online będzie jakaś aktualizacja składów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była po letnim okienku transferowym, więc i po tym możemy się jej spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (prosze nie śmiejscie się) odnośnie symulacji meczy. gdzie to dokładnie się włacza i jak to zrobić bo szukam i nie mogę znaleźć przycisku "symuluj" o ktorym wszędzie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w grez online będzie jakaś aktualizacja składów?

Tak, dzialaja Data Pack'i tworzone przez KONAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (prosze nie śmiejscie się) odnośnie symulacji meczy. gdzie to dokładnie się włacza i jak to zrobić bo szukam i nie mogę znaleźć przycisku "symuluj" o ktorym wszędzie piszą.

W ML masz po prawej stronie opcję NEXT MATCH. Wciskasz :x: , a następnie wybierasz dolną opcję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobry zestaw przyśpiewek do Pro Evo? Chodzi głównie o EPL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o gre w ML online. Rozegralem juz kilka meczy ale zastanawiam sie nad kupowaniem pilkarzy. Moze mi ktos doradzic jakichs dorych niedrogich zawodnikow na poczatek? Mam Ben Arfe, Jeda'e i Dannyego. A druga sprawa to punkty. Ile trzeba grac, zeby miec kilku w miare dobrych zawodniko?:( Bo z moim skladem w D4 to lipka...

Ja też zaczynam w trybie Ml Online i rzeczywiście nie jest łatwo. Sam zacząłem od maksymalnej wyprzedaży większości graczy standardowych. Kupiłem Yesikova i innych z overall rank 20. Dzięki temu jest mnóstwo kasy ze sprzedaży( za Ivarova nawet 1,3mln). Teraz mam Abbiattiego na bramce( dopóki Ivarov między słupkami wszystko możliwe), dalej standardowi piłkarze. W ataku kupiłem pedro(nietani, ale kupiłem go z sympatii do niego), Chamakh i najbardziej godny polecenia grajek JANKO. Niemal dwumetrowy, silny, dobrze grający głową, świetny strzał. Normalnie tani Ibrahimović :) OR:70 cena okolo miliona. dla początkujących idealny jako CF :) polecam grać w turniejach dużo szybciej kasę zarabiasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też zaczynam w trybie Ml Online i rzeczywiście nie jest łatwo. Sam zacząłem od maksymalnej wyprzedaży większości graczy standardowych. Kupiłem Yesikova i innych z overall rank 20. Dzięki temu jest mnóstwo kasy ze sprzedaży( za Ivarova nawet 1,3mln). Teraz mam Abbiattiego na bramce( dopóki Ivarov między słupkami wszystko możliwe), dalej standardowi piłkarze. W ataku kupiłem pedro(nietani, ale kupiłem go z sympatii do niego), Chamakh i najbardziej godny polecenia grajek JANKO. Niemal dwumetrowy, silny, dobrze grający głową, świetny strzał. Normalnie tani Ibrahimović :) OR:70 cena okolo miliona. dla początkujących idealny jako CF :) polecam grać w turniejach dużo szybciej kasę zarabiasz :)

No wlasnie to odkrylem! Dostaje ok 100 za meczyk xD Ale Ty chyba nie kupiles tych zawodnikow po wybrzedaniu czesci skladu, co? Ilu zawodnikow ma Twoj team? Ja kupilem do tej pory 3 zawodnikow. Jeda, Ben Arfa i jakistam Ciumira czy cos. Ale jego sprzedam i kupie nowego xD Moze tego taniego ibre xD

A jeszcze mam takie pytanie, czy mozna przejsci do nizszej dywizji? Bo mnie przenioslo b. szybko do D4 a ja tam mama najgorszy sklad jaki widzialem xD Heheheheh Bez kitu:D A co do turnieju to mialem 3W, ale nie awansowalem bo za malo bramek chyba:(

Edytowane przez hitman90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos kiedy bd nowe dlc z transferami z lutego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać przez neta meczyk z kumplem? Jest jakaś opcja zaproszenia czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizujesz własny pokój. Zapraszasz kumpla i voila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , krotkie pytanie natomiast czy patch o nazwie :

DFL OptionFile 2011 Version 0.5

zawiera wszystkie nowe transfery ? niewiem czy wogole wyszedl taki dlatego pytam .. , prosba o podpowiedz .dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam , krotkie pytanie natomiast czy patch o nazwie :

DFL OptionFile 2011 Version 0.5

zawiera wszystkie nowe transfery ? niewiem czy wogole wyszedl taki dlatego pytam .. , prosba o podpowiedz .dzieki z gory

Najnowszych transferów na pewno tam nie odnajdziesz, gdyż ten OF jest z ubiegłego roku ;), ale będą lekko zaktualizowane składy.

@KopaczK

Dzięki, zapewne ta opcja jest w zakładce Online? :)

Edit : Dobra znalazłem ;) Online > community

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszych transferów na pewno tam nie odnajdziesz, gdyż ten OF jest z ubiegłego roku ;), ale będą lekko zaktualizowane składy.

@KopaczK

Dzięki, zapewne ta opcja jest w zakładce Online? :)

Edit : Dobra znalazłem ;) Online > community

ok dzieki

a macie moze namiary na najnowszy patch . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli tak Ci się spieszy, to zrób to ręcznie w opcji EDIT. Jeśli nie, poczekaj na oficjalną aktualizację.

sk316fx>>> Nie ma za co. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc.mógł by ktoś zapodać jakis option file do pesa? z nowymi skałdami ,normalnymi nazwami druzyn ,herbami.dopiero co zakupiłem pesa a stron jest juz 120 wiec ciezko cos znaleźć.mam wersje 1.02.

z gory dzieki.

Pozdro.

czesc.mógł by ktoś zapodać jakis option file do pesa? z nowymi skałdami ,normalnymi nazwami druzyn ,herbami.dopiero co zakupiłem pesa a stron jest juz 120 wiec ciezko cos znaleźć.mam wersje 1.02.

z gory dzieki.

Pozdro.

nie było tematu,znalazlem.sory za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa pytania:

1. Jak sprzedajecie zawodników standardowych w ML online ??

2. Jak ustawić podczas gry wcześniej zadaną taktyke swojej drużynie, chodzi mi o kombinacje trójkąt, kwadrat, lub kółko lub krzyżyk??

Jakiej kombinacji przycisków uzyć podczas meczu ??

Dziękuję z góry za odpowiedzi .

Ja też zaczynam w trybie Ml Online i rzeczywiście nie jest łatwo. Sam zacząłem od maksymalnej wyprzedaży większości graczy standardowych. Kupiłem Yesikova i innych z overall rank 20. Dzięki temu jest mnóstwo kasy ze sprzedaży( za Ivarova nawet 1,3mln). Teraz mam Abbiattiego na bramce( dopóki Ivarov między słupkami wszystko możliwe), dalej standardowi piłkarze. W ataku kupiłem pedro(nietani, ale kupiłem go z sympatii do niego), Chamakh i najbardziej godny polecenia grajek JANKO. Niemal dwumetrowy, silny, dobrze grający głową, świetny strzał. Normalnie tani Ibrahimović :) OR:70 cena okolo miliona. dla początkujących idealny jako CF :) polecam grać w turniejach dużo szybciej kasę zarabiasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmiana taktyki w meczu to: :select: + :square: / :triangle: / :cicle: / :x:.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem pesa ale nie ma j ang. moge ściągnąć gdzieś ten język?np z pes patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×