Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest jednak ostatni wyścig, którego nie mogę przejść (tylko srebro). Do przejechania jest bagatela 70 km! Cóż, czego się nie robi by tylko przedłużyć żywotność i czas spędzony z grą... n/c. W dodatku często komputerowi przeciwnicy dostają mega przyśpieszenia i nie sposób ich doścignąć, innym razem zaś idiotycznie wjeżdżają w pozostałe samochody, nierzadko tuż przed nami powodując tym samym kolizję. Ehh... mam nadzieję, że nie będzie tak ciężko podczas przechodzenia gry Policjantem.

Tomo, może pojeździmy coś razem w celu zrobienia pozostałych rang i dobicia 100%? Masz może DLC? Bo tam też jest parę trofików multiplayerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przejechania jest bagatela 70 km! Cóż, czego się nie robi by tylko przedłużyć żywotność i czas spędzony z grą... n/c.

Hehe przypomniałeś mi o wyścigu z Test Drive Unlimited gdzie trzeba było objechać całą wyspę dookoła, to było coś :) Ciekawe czy pojawi się jeszcze jakieś nowe DLC, z chęcią bym jeszcze pograł w Hot Pursuit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glief

Spokojnie w mojej opinii kariera policjanta jest łatwiejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest jednak ostatni wyścig, którego nie mogę przejść (tylko srebro). Do przejechania jest bagatela 70 km! (...) Tomo, może pojeździmy coś razem w celu zrobienia pozostałych rang i dobicia 100%? Masz może DLC? Bo tam też jest parę trofików multiplayerowych.

Co? Gdzie? Jakie 70km? W podstawce czy w DLC? :confused:

Co do grania razem to chętnie, wyślij zaproszenie i jakoś tam później wpadniemy na siebie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Gdzie? Jakie 70km? W podstawce czy w DLC? :confused:

Ostatni wyścig w karierze kierowcy, w podstawce oczywiście. Jakieś 12-14min jazdy. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi w sumie 8 wyścigów ostatnich u Racera :) myślałem że dzisiaj wieczorkiem je objeżdżę ale widzę że lepiej zostawić sobie to na później :confused:

@glief W karierze policjanta nie miałem żadnych problemów z żadnym z eventów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest jednak ostatni wyścig ...

Kariera ukończona! Ostatni wyścig miazga ale udało mi się przejechać go na złoto za pierwszym podejściem :biggrin: Do tego pobiłem wszystkich na ścianie wykręcając czas 13:07, Leciałem Veyronem z pakietu Rebelia SCPD (policyjne fury po cywilu - koszt w PSS - 9zł). W sumie to na autostradzie ciąłem cały czas pod prąd utrzymując najwyższą możliwą prędkość na dopałce. Wpadając na metę miałem 22 sekundy przewagi nad resztą więc spokojnie mogłem stanąć na kawę w jakimś Drive-thru :sweat: Pozostało mi jedynie dopakowanie Racera; mam teraz rangę blisko 18 i pytanie czy ktoś opatentował szybki pomysł na łatwe XP jako przestępca?

No i jeszcze pytanie o trofeum gdzie Forda GT mam pstryknąć na pustyni, gdzie najlepiej i co konkretnie oznacza na pustyni? Mam zjechać na piach czy może podczas przejazdu przez piaszczyste tereny?

Range kierowcy najłatwiej wbić w multi z jakimś kumplem. Dokładniej w przechwyceniu, on zawraca, a ty jedziesz prosto i po chwili uciekasz, jak chcesz mogę Tobie tak pomóc ...

Spróbuję powalczyć normalnie o XP, ale jak coś to mamy się w znajomych i się odezwę ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Range kierowcy najłatwiej wbić w multi z jakimś kumplem. Dokładniej w przechwyceniu, on zawraca, a ty jedziesz prosto i po chwili uciekasz, jak chcesz mogę Tobie tak pomóc. Co do zdjęcia Forda GT to wybierasz dowolną jazdę na Boulder Dessert, powinna być noc ( przynajmniej ja tak miałem ), a jeśli nie będzie nocy to zwyczajnie czekasz aż się zrobi ciemno i pstrykasz zdjęcie. thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo

Tophy z GT jest jakieś zje...psute ale tu masz filmik jak gładko i szybko je zrobić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czasem; kto i jak wpada na takie rozwiązania? Przypadek, czy może ktoś sprawdza wszystkie możliwe opcje ;)

Dzięki keil, na pewno skorzystam.

Kariera ukończona! Ostatni wyścig miazga ale udało mi się przejechać go na złoto za pierwszym podejściem ...

Chyba miałem więcej szczęścia niż rozumu bo wczoraj podchodziłem do niego jeszcze cztery razy i w sumie to 2x się rozbiłem totalnie, raz ukończyłem jako drugi, za czwartym przejazdem fuksem wpadłem na metę jako numer jeden.

Wiele zależy od fuksa, czasem w tunelu jadąc 400km/h po łuku natrafiałem na dwa auta na obu pasach i siłą rzeczy trza było przyłożyć ....

Wskazówka: pierwszy przejazd autostradą lecimy lewą stroną dobijając możliwie najszybciej do Vmax - 417km/h Veyronem, lecimy cały czas ładując dopalacz na full. Po wjechaniu na pustynię znowu spory kawałek prostej i tam zużywamy dopalacz aby znów osiągnąć Vmax. Na końcu pustynnej prostej jest skrót na prawo między skały. Wpadamy w niego pełną prędkością i na wyjściu znowu dopalacz. Jeżeli w nic nie przyłożycie to można wypracować około 20s przewagi nad resztą i potem na luzie lecieć do mety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w końcu wbita razem ze wszystkimi trofeami z DLC. Gierka świetna chociaż do kultowego NFS: Hot Pursuit 2 na PC jednak trochę jej brakuje. Polecam mimo to ;)

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glief widziałem Cię on-line. Przed 10 minutami również wbiłem platynę :) więcej szczegółów wrzuciłem tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratuluję :) Czekamy na kolejne DLC dodające trofea i do zobaczenia online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, jest możliwość wymiany na NFS HP, ale koleś wykorzystał kod online - do czego ten kod służy ? Czy da się bez niego przeżyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pograsz sobie online

Aha, więc odpuszczam, bez jaj :) Dzięki za info, leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie menu. Kiedy wybieramy wyscig to klikamy na ikone ktora jest wyrazna lub nie. Niewiem dlaczego. Myslalem ze trzeba na zloto wszystkie wyscigi ktore se w tych jakby folderach wygrac a tu lipa. O co tu chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie menu. Kiedy wybieramy wyscig to klikamy na ikone ktora jest wyrazna lub nie. Niewiem dlaczego. Myslalem ze trzeba na zloto wszystkie wyscigi ktore se w tych jakby folderach wygrac a tu lipa. O co tu chodzi :)

Ja miałem tak, że jeśli ikonka była wyraźna, to ktoś pobił mój rekord w jakimś wyścigu, świeci się żebyś wiedział gdzie możesz powalczyć o lepsze czasy od znajomych. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info +

Nie ma sprawy. biggrin.gif

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie niszczy,kupiłem w piątek i do dziś mam nabite 13h i 45% postępu gry.

Co za jazda,cały czas coś się dzieję , niesamowita dynamika przeciwnicy wymagający (albo ja jestem taki słaby) jeden błąd i już musisz się pożegnać z miejscem pierwszym albo czasem na złoty medal.

Policja też nie odpuszcza cisną przez całą trasę,platyna to będzie spore wyzwanie dla nerwów i pada .

Jedyne co mi się nie podoba to soundtrack może z 2-3 kawałki fajne reszta to nie mój gust ale na szczęście można załączyć własną playlistę i w rytmach Highway to Hell obijać policjantów B)

Ostatnio w tak fajnie i wymagające skupienia w każdym miejscu trasy wyścigi grałem chyba na PSX w Crash Team Racing każdy kto zdobywał Platynowy Relikt na wszystkich torach wie do czego piję :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma Moc, co do wyścigów to dla mnie wymagający był Racer, karierę gliniarza zrobiłem na złotach dość szybko i bez większych problemów. W niektóry misjach dużo zależy od farta, czasem męczyłem jakiś pojedynek kilka razy a nagle za którymś tam podejściem uciekinier w coś walnął ja mu poprawiłem i nagle okazało się że jestem w top na tablicy wyników :)

Platyna (jeśli o niej myślisz) nie jest trudna, żmudne jest trochę dobijanie 20lvl bo kończąc karierę masz gdzieś koło 14-15. Łącznie musisz zdobyć 2.000.000 punktów na każdej ze stron. Jeśli chcesz, wyślij mi invite, fajnie mieć więcej osób bo widzisz ich czasy na poszczególnych trasach. Mnie to pomagało bo jeśli widziałem że 3:08 jest na złoto a najlepszy gościu na ścianie wykręcił 3:07:12 to już wiedziałem że będzie prze*#@%*# i się inaczej nastawiałem do wyścigu.

No i jeśli jeszcze nie doczytałeś to Cię uprzedzę bo ja dostałem prawie zawału jak to zobaczyłem :biggrin: Ostatni z wyścigów jako Racer to 70km do przejechania, czas przejazdu to około 13-14 minut i masz jako przeciwników same najlepsze wozy dostępne w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gra ma moc. Ostatnio mało gram, mam 30 % trophy i jakieś 1/3 gry. Co do tych złotych medali to jak na razie nie mam żadnych problemów. Każdy wyścig robię od razu na złotko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, jest możliwość wymiany na NFS HP, ale koleś wykorzystał kod online - do czego ten kod służy ? Czy da się bez niego przeżyć ?

Niby online nie pograsz ale z tego co pamiętam przepustkę online można sobie dokupić przez PSS. Więc jeśli samą gierkę otrzymasz po mocno promocyjnej cenie to może warto się zastanowić nad wykupieniem tylko online pass zamiast polować na nową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×