Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem grę, ale w opisie było że jest ona po angielsku a z tego co wiem gra jest po polsku (napisy). Czy są różne wersje? Czy każda obsługuje trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że planuje ustrzelić sobie NFS HP mam do Was dwa pytania;

Co umożliwia lub co blokuje online pass w NFS HP?

Czy możliwe aby klucz był tylko w polskiej wersji?

Wczoraj pożyczyłem od brata wersję angielską i po pierwsze nie miała pierwotnie żadnego klucza a po drugie normalnie mogłem na niej śmigać on-line? Prośba o sprawdzone odpowiedzi. Posty spod znaku "wydaje mi się" można sobie darować :thumbsup:

... w opisie było że jest ona po angielsku a z tego co wiem gra jest po polsku (napisy). Czy są różne wersje? Czy każda obsługuje trofea?

Są różne wersje, prawdopodobnie Twoja będzie bez napisów PL, wszystkie obsługują trofea :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje z polskimi napisami i musiałem wprowadzić kod, pierwszego pytania nie rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem EA do każdej swojej gry miało wprowadzić on line pass by po pierwsze zniechęcić do kupowania używek, a po drugie by jak już do tego dojdzie zarobić na online pass, skoro nie można na nowej grze. Natomiast nie wiem czy każda gra ma swój pass indywidualny czy jest to przypisanie do profilu i potem jakiej wersji nie włożysz to i tak pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do gry online w HP. Nie mam zbyt wielu znajomych (aż jednego ;P ) jako świeży posiadacz PS3 ale ostatnio usiłowałem pograć jednocześnie z kumplem jak i z innymi dowolnymi graczami. Jednak jak stworzyłem grę zaprosiłem do niej kumpla a potem zmieniłem typ gry sieciowej na publiczną to nikt się do nas nie dołączał... Czy tutaj można tworzyć gry tylko dla znajomych? Bo tak to wychodzi że jedyna możliwość pogrania z innymi to szybka gra ale wtedy ciężko wbić się do jednej gry we dwóch. I do tego nigdy jeszcze nie trafiłem na polaka w szybkiej grze a nie ma to jak rywalizacja wśród swoich ;)

Przy okazji śmiało dodawajcie mnie do znajomych (PSNid Trepcik) z przyjemnością pogram czasem z rodakami ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Panowie :thumbsup:

Dzisiaj ustrzeliłem na Allegro nówkę w folii NFS HP za 117 zł, aby jeszcze mnie uszczęśliwić sprzedający był z mojego miasta. Aktualnie ściągam patcha :confused: a popołudniu zaczynam ścigać się z czasem ...

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli ktoś gra często On-line i szuka chętnych do gry dodajcie mnie do znajomych ( w zaproszeniu napiszcie że jesteście z tego forum).

PSN ID - Kufir_PL

Headset - jest

Dodatki DLC - Wszystkie są (aż dwa ;) )

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne:

Jeśli na jakiejś trasie nie ma żadnych rekordów od znajomych, to czy jeśli swoim przejazdem nabije tam rekord osobisty i jako jedyna osoba pojawię się na ścianie (automatycznie na 1szej pozycji) to czy dostanę również bonusowe 2000 pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne:

Jeśli na jakiejś trasie nie ma żadnych rekordów od znajomych, to czy jeśli swoim przejazdem nabije tam rekord osobisty i jako jedyna osoba pojawię się na ścianie (automatycznie na 1szej pozycji) to czy dostanę również bonusowe 2000 pkt?

Tak :)

Witaj w świecie NFS:HP :thumbsup: Musimy zagrać po sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się ustawimy na multi. Obecnie objeżdżam kampanię i nie planuje przerywać. Wszystkie wyścigi robię na złoto i w sumie mam tyle frajdy że sam jestem zaskoczony ...

No i jeszcze mocno zaskakuje mnie tak słaba frekwencja w tym temacie; naprawdę tak niewiele osób ogrywa HP? A może wszyscy którzy chcieli w to zagrać już dawno grę skończyli? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy walczą i śrubują wyniki więc nie ma frekwencji na forum ;)

Poza tym do tej gry po jakimś czasie obowiązkowo się wraca. Nie ma to jak dobry wyścig na odstresowanie po robocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak ktos bedzie chcial sie poscigac online to zapraszam. nie wiem jak moge sam kogos zaprosic wiec mozna mnie wolac na wyscig : PSN ID: anmucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętny jestem. Od dzisiaj mam NFS:HP i jest super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno skończyłem nfsa, jest świetny ;)

Jeżeli będą jakieś ustawki to napiszcie mi na gg: 299877, z chęcią się pościgam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi znajomymi też szukamy chętnych do gry. Dziś graliśmy w 4 osoby (wszystkie z headsetami) i zabawa była PRZEDNIA! :)

Powysyłam jutro zaproszenia, liczę że odpowiecie pozytywnie i uda się czasami zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie mam czasu na grzebanie w sieci więc prośba: jakby ktoś wpadł na listę z punktami potrzebnymi do zdobycia kolejnych rang w obu klasach to będę mono zobowiązany ;) Jestem jako COP na 15 randze i do 16 potrzebuje 139k. Pytanie co dalej? Pewnie takie zestawienie zainteresowałoby więcej ludzi. Widział gdzieś takie coś ktoś?

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ile trzeba na każdą range, ale na 20 jest potrzebne 2.000.000pkt. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanko jak mam kod online z jednego pudelka to czy beda dzialac na nim 2 inne plyty czy kazda plyta ma swoj kod?:) dodawac mnie do znajomych jak mozna BaJteL_PL P.S JAK BY KTOS MIAL JAKIES AUTA DO SPRZEDANIA PISAC NA PW

Edytowane przez bAJteL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ile trzeba na każdą range, ale na 20 jest potrzebne 2.000.000pkt. thumbsup.gif

To w sumie nie tak dużo :woot: Obawiałem się że ostatnie rangi to będzie gdzieś po 500k za każdą :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamięć nie myli to z 19 na 20 było chyba 300.000pkt lub 250.000pkt. Wbijanie ostatnich poziomów jest straszne.biggrin.gif Na szczęście mam już to za sobą sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×