Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

On-line pass to 36zł w PsStore. Ogólnie musiałby ktoś oddawać NFS HP za 80zł żeby to się komukolwiek opłacało. Na gametrade są wystawione oferty za 110 z niewykorzystanym kodem :whistling:

@Tomo

Tophy z GT jest jakieś zje...psute ale tu masz filmik jak gładko i szybko je zrobić ...

Gdzie moje maniery? Z tego zachwytu zapomniałem podziękować. Wskazany przez Ciebie filmik sprawdza się w 100% :thumbsup: Nie wiem czy pucharek stwarza problemy, nie próbowałem normalnie ale tym filmikiem wbiłem go za 1szym podejściem ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem normalnie i mi nie szło więc musiałem pogrzebać po sieci. Nie ma sprawy ja tez Dziękuje-troszkę mnie drażnił ten kolor przy czarnej skórce forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy z tym trophy, ja normalnie po kolei robiłem trofea z listy, tak jak było napisane, bez żadnego kombinowania i każde zrobiłem bez najmniejszego problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo

Część Twoich czasów to jakaś masakra o 10sekund albo i jeszcze lepiej niż ja ale wezmę się w garść i może coś ogarnę na swoją korzyść(przynajmniej pierwsza trójka :) )

Pochwalę się miałem problem wczoraj z wyzwaniem BMW M POWER brakowało mi 0,12s do złota maksymalnie się wkurzyłem i przez następne pół godziny robiłem... gorszę czasy.

Zastosowałem się do rady Tomo , wybrałem czerwony samochód bo wiadomo że szybszy i pobiłem swój czas o 12sekund do dziś jestem w szoku.

A na serio kluczem do sukcesu okazało się pokonywanie zakrętów na drifcie z ręcznego ponieważ tak samochód przyśpiesza i eliminowanie policji na prostej za które dostajemy PEŁNE napełnienie nitro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać jak jest z tym online-pass w przypadku NFS? Czy jak kupię grę używaną, to będę mógł ściągnąć go odpłatnie z PSN czy definitywnie nie mam szans na multi? W polskim PSS nie mogłem znaleźć odpowiedniego DLC, ale może jest dostępne z poziomu gry. Jeśli tak to ile kosztuje?

Edit:

Jeszcze jedno pytanie. Sporo ludzi gra w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo pisał o tym stronę wcześniej... Jeśli kod do gry online został użyty to nie pograsz sobie online jeśli nie zakupisz go z PS Store za 36 PLN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać jak jest z tym online-pass w przypadku NFS? Czy jak kupię grę używaną, to będę mógł ściągnąć go odpłatnie z PSN czy definitywnie nie mam szans na multi? W polskim PSS nie mogłem znaleźć odpowiedniego DLC, ale może jest dostępne z poziomu gry. Jeśli tak to ile kosztuje?

Edit:

Jeszcze jedno pytanie. Sporo ludzi gra w multi?

Online Pass możesz kupić bez większego problemu ze sklepu z poziomu gry i będziesz mógł śmigać w multi. A ludzi tam jest dużo, naprawdę nie ma problemu aby zapełnić lobby przed rozpoczęciem gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Zastosowałem się do rady Tomo , wybrałem czerwony samochód bo wiadomo że szybszy i pobiłem swój czas o 12sekund do dziś jestem w szoku.

A na serio kluczem do sukcesu okazało się pokonywanie zakrętów na drifcie ...

W tej grze opanowanie driftu to podstawa, pamiętaj też że jadąc pod prąd cały czas ładujesz nitro i to samo na skrótach. Mijaj cywilne auta możliwie najbliżej bo to też dopakowuje dopalacz. Moje czasy nie są aż takie super, mam w friendliście takich którzy mnie też biją o kolejne 10s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Jest gdzieś jakaś bardziej lub mniej oficjalna lista z czasami? Grę przeszedłem ale chciałbym wiedzieć mniej więcej jak się plasuje z moimi wynikami ;) Poza tym myślę, że by mnie to zmotywowało do kręcenia lepszych czasów.

Jeżeli ktoś miałby chęć dodania mnie do swojej listy to zapraszam - Bulgarski_Pocisk

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rywalizacja w autolugu szybko się nudzi. Ileż razy mozna podchodzić do tych samym zawodów?

Po skończeniu "kariery" prawdziwa moc to tryb multiplayer. I tam dopiero zaczyna się rywalizacja kto więcej wygra wyścigów itp itd.

Tomas (Tomas_1982) taki wymiatacz jesteś? Fajnie, szukam wymagających graczy (i już ich troszke mam) wyslę Ci dziś zaproszenie, prosiłbym o zaakceptowanie :)

Do zobaczenia na szosie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekałem, aż ta gra osiągnie rozsądną cenę i wreszcie dziś kupiłem nowiutką w katowickim Saturnie za 111zł (promocja obowiązuje bodaj do 20. lutego). Jak przejdę karierę, to (za Waszą zgodą) powysyłam Wam zaproszenia, bo żaden mój znajomy nie ma tej gry, a z tego co widziałem, to do zdobycia paru trofeów muszę mieć parę 'friendsów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie ja też czekałem aż gierka trochę stanieje (wolałem GT5 :)), ale mam już swoją kopię i z moich znajomych również grało w to niewielu więc jeżeli Szanownym Kolegom nie będzie przeszkadzało, to powysyłam kilka zaproszeń:thumbsup:.

A tak na temat samej gry to wrzuciłem płytkę do konsoli, walnąłem się na kanapie z nadzieją na luźną jazdę na pełnym gazie, ale gdzie tam .... To jest naprawę gra wymagająca przyłożenia się do wyścigu (mimo, że hamulca używamy rzadko).

Najlepszy NFS od czasu Most Wanted (choć osobiście wyżej stawiam MW niż HP).

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomas_1982 rozczarowałeś mnie, wygranych wyścigów On-line masz BARDZO mało, czasy na autologu kiepskie (chociaż to jestem w stanie zrozumieć gdyż sam już od dawna nie pobijam rekordów znajomych, stawiając multi wyżej niż autolog). Myślałem po tym postach że lepiej wymiatasz no ale cóż... Może kiedyś zweryfikujemy umiejętności na trasie ;) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir :wacko: Udowodniłeś już wszystkim że masz "największego" na forum (skilla) :P

Nie wiem skąd te wielkie oczekiwania wobec mojej osoby, nigdzie nie zgrywałem się na jakiegoś "pro playera" :confused: Baaa nawet pisałem że niektóre eventy stawiały mi mocny opór :biggrin:

Gratuluje jednak umiejętności, może kiedyś zweryfikujemy je przy okazji spotkania na multi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka gra już skończyłem(nie robiłem wszystkich złotek z mojego z powodu mojego wrodzonego lenistwa :D) albo dlatego że już w drodze ACB :D. Może już o tym było ale napisze wy też słyszeliście słynne w Polsce ALE URWAŁ z ust policjantów z seacrest county? Tomo straszył tym ostatnim wyścigiem wcale nie jest on taki trudny (dużo prostych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir :wacko: Udowodniłeś już wszystkim że masz "największego" na forum (skilla) :P

Nie wiem skąd te wielkie oczekiwania wobec mojej osoby, nigdzie nie zgrywałem się na jakiegoś "pro playera" :confused: Baaa nawet pisałem że niektóre eventy stawiały mi mocny opór :biggrin:

Gratuluje jednak umiejętności, może kiedyś zweryfikujemy je przy okazji spotkania na multi :P

Spoko, chciałem tylko zagrzać Cię do gry ;)

Sam jakimś pro pleyerem nie jestem wiec luzujemy muskuły :)

Wspólna gra? Bardzo chętnie :) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie cierpię serii Hiper? Czy wy też ?:)

Denerwuje mnie ta seria z kilku względów:

1. Są brzydkie samochody!

2. Za dużo tutaj przypadku, przy 400 km/h nie sposób wymanewrować zderzenie na zakręcie (co można zrobić w innych seriach),a przeciwnicy uderzając w samochody ruchu ulicznego powodują że to odbijają się z taką siłą iż przelatują przez całą jezdnie. Najczęściej uderzając w następnych kierowców.

3. Przy 400Km/h samochody widma pojawiają się czasami znikąd, tuż przez maską naszego samochodu wywołując DUŻE BUUMM.

W każdej innej serii wygrywam praktycznie co drugi wyścig w serii Hiper, strasznie się męczę bo bardzo często nie z mojego błędu tylko z czystego przypadku zaliczam dzwona. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie cierpię serii Hiper? Czy wy też ?:)

Denerwuje mnie ta seria z kilku względów:

1. Są brzydkie samochody!

2. Za dużo tutaj przypadku, przy 400 km/h nie sposób wymanewrować zderzenie na zakręcie (co można zrobić w innych seriach),a przeciwnicy uderzając w samochody ruchu ulicznego powodują że to odbijają się z taką siłą iż przelatują przez całą jezdnie. Najczęściej uderzając w następnych kierowców.

3. Przy 400Km/h samochody widma pojawiają się czasami znikąd, tuż przez maską naszego samochodu wywołując DUŻE BUUMM.

W każdej innej serii wygrywam praktycznie co drugi wyścig w serii Hiper, strasznie się męczę bo bardzo często nie z mojego błędu tylko z czystego przypadku zaliczam dzwona. :(

A myślałem, że tylko ja tak mam, serię Hiper omijam, jedyny ciekawy w niej samochód to Apollo S, którego niestety nie posiadam.pardon.gif Moim zdaniem najciekawsze samochody są w serii Egzotycznej. No i masz rację z tymi częstymi wypadkami nie z naszej winy. wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby opanować granie samochodami w klasie Hiper, na pewno trzeba troszkę pograć, wszystko dzieje się szybciej itp. Na pewno trzeba mieć dobrego skilla, ale mimo wszystko przez tą olbrzymią dawkę przypadku odechciewa mi się zmagań w tej klasie. Klasa Egzotyczne oraz super moim zdaniem są najbardziej grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee bez przesady, jak znasz trasę dobrze, a wiele ich nie ma to każdym autkiem pojedziesz, ja z kolei ją omijam bo on-line prawie nikt w niej nie gra ;/

Gdyby ktoś mógł popatrzeć do tematu z wklejaniem photo z nfsa byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie objedziesz trzeba się przyzwyczaić, że wszystko dzieje się sporo szybciej ja tam się zauroczyłem na chwilę w jakże pięknym ccxr. Platyna jest, niestety gra nie wciąga mnie na dłużej pozostaje czekać na shift 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka w NFS to łatwizna, jeśli Ci się już znudziło to nie wciągnął Cie multi. Ja mam ze wszystkich trybów łacznie okolo 500 wygranych wyscigów i ciągle mi miało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pogram z kims na multi pisze i wysyłajcie zapro czekam:).

SORKA nie zauwazylem ze do multi jest osobny temat wybaczcie prosze o wyrozumialosc.

ketrab110.png

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poprawiła dzisiejsza łatka do nfs-a oznaczona numer 1.02 (318mb)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×