Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

keil dzieki doszedlem jakos do tego choć nie wiedzialem ze to ma jakies znaczenie w systemie..dzieki

Ustawienia > Ustawienia systemu > Język systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty Hunter - Łowca nagród

Chase - Pościg

Escapologist - Mistrz ucieczek

Race - Wyścig

Jak zdobyć te trofea? Przejechałem 10 Hot Pursuit Racer i Gliną i nie mam puchara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty Hunter - Łowca nagród

Chase - Pościg

Escapologist - Mistrz ucieczek

Race - Wyścig

Jak zdobyć te trofea? Przejechałem 10 Hot Pursuit Racer i Gliną i nie mam puchara.

Mi dzisiaj wskoczyło Race i Festival of Speed więc raczej żadnego problemu z trofeami Online nie ma. Sprawdź może w Statystykach czy ci zlicza wyścigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie mi jak sie dodaje przyjaciół po nicku?

Wchodzę dołącz do przyjaciół i potem nie ma tam żadnej opcji żeby dodać przyjaciela :(

Edytowane przez Japon189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostałem pucharki za online. Nie wykorzystałem Online Pass'a więc jest git. Gra zaje*ista, miód cud i orzeszki. Super model jazdy, ojj wkręcę sobie platynę jak nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo super gierka. Można śmiało polecać każdemu. Dodajcie do listy przyjaciół czym więcej tym ciekawiej. Pozdrawia. wait4upl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w telewizji często widzę reklamę NFS Hot Pursuit

coś tam mówią że najszybszy prezent na święta czy jakoś tak

w tle leci fajna piosenka i nie znam tytułu

może mi ktoś powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tle leci fajna piosenka i nie znam tytułu

może mi ktoś powiedzieć

nikt ci nie odpowie. Ja juz czekam dwa dni na odpowiedź

Jesteś pewien ??

PS. A teraz grzecznie poproszę o "+" :laugh:

Edytowane przez Dranz!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam problem z dwoma trofeami

1) Nocny Kowboi -zdjecie Forda GT w kolorze Midnight Blue w nocy na pustyni1 - nie moge znalesc nocnego wyscigu na pustyni gdzie jest dostepny ford GT, prosze o podpowiedz ktory to wyscig,

2) Prezentacja- djęcie Porshe 911 GT2 RS - w ktorym wyscigu jest dostepny to porsze ?? bo jakos nie widze aby bylo GT2, jest GT3 a to roznica.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nikt tutaj z forum nie wie jak sie dodaje przyjaciela po nicku do przyjaciół w ps3?

To jest tak oczywiste że nie idzie tego wytłumaczyć.

Klikasz na zakładkę dodaj znajomego, wpisujesz jego login z PS i game over.

Więc w czym problem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w telewizji często widzę reklamę NFS Hot Pursuit

coś tam mówią że najszybszy prezent na święta czy jakoś tak

w tle leci fajna piosenka i nie znam tytułu

może mi ktoś powiedzieć

http://www.aolradioblog.com/2010/12/07/need-for-speed-hot-pursuit-commercial-whats-the-song/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam problem z dwoma trofeami

1) Nocny Kowboi -zdjecie Forda GT w kolorze Midnight Blue w nocy na pustyni1 - nie moge znalesc nocnego wyscigu na pustyni gdzie jest dostepny ford GT, prosze o podpowiedz ktory to wyscig,

2) Prezentacja- djęcie Porshe 911 GT2 RS - w ktorym wyscigu jest dostepny to porsze ?? bo jakos nie widze aby bylo GT2, jest GT3 a to roznica.

Pozdrawiam

1 - Jak widzisz mapkę to chyba wciskasz :triangle: (nie pamiętam dokładnie ale jest napisane pod mapką co wcisnąć) żeby przejść do jazdy dowolnej, tam wybierasz Forda GT i startujesz wyścig który zaczyna się o godz. 0:00 :biggrin:

2 - to jest autko z dodatku który wyjdzie 22 grudnia, więc na razie tego trophy nie zrobisz :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano ,mam mega problem z nsf ,przedstawia sie on nastepujaca ,podczas uruchamiania gry gdy dochodzi do polaczenia z autologiem gra sie zawiesza,udalo mi sie to obejsc ,odpalam gre bez podpiecia do netu,wchodze w tryb kariery wtedy wlaczam net ,loguje sie do psn,poczym lacze sie autologiem i jest git,wszystko dziala,niestety tu nie konczy sie caly problem ,poniewaz gdy bedac juz zalogowanym chce wyjsc do menu glownego z trybu kariery znowu zwis ,tak samo jest gdy odpale gre bez netu ,wchodze do menu glownego,odpalam net i probuje wejsc obojetnie czy w tryb foto,na sciane,czy do rozgrywki online ,za kazdym razem zwis ,problem napewno nie tkwi w ustawieniach portow,firewalli itp. poniewaz zeby bylo smieszniej to ten sam egzemplasz gry na tej samej kosnoli uruchamiany na koncie brata chodzi bez zazutu ,ktos ma jakies pomysly ???? bo juz nie bardzo wiem co mam z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukass co Ty to piszesz ? :D

Ja mam platynke już dawno i spokojnie zrobiłem to trophy z porshe, poczytaj dokładnie o co chodzi może nie ten samochód, a jak coś to spróbuj zrobić to policyjnym xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukass co Ty to piszesz ? :D

Ja mam platynke już dawno i spokojnie zrobiłem to trophy z porshe, poczytaj dokładnie o co chodzi może nie ten samochód, a jak coś to spróbuj zrobić to policyjnym xd

Jeśli masz już zrobione to trophy "Show Off" (w PL 'Prezentacja') Take a photo of the Porsche 911 GT2 RS and share it with your friends to mistrzu biję pokłony bo DLC gdzie jest to trofeum jeszcze nie wyszło :tongue: Proszę przeczytaj ze zrozumieniem o co koledze chodziło i moją odpowiedź a później grzecznie przeproś :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MACON_ jak zrobiłes platyne skoro nie zaliczyles trofeum "Show Off" (w PL 'Prezentacja') ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MACON_ jak zrobiłes platyne skoro nie zaliczyles trofeum "Show Off" (w PL 'Prezentacja') ??

Zapewne do platyny nie są wymagane trofea z DLC a jedynie te z podstawowej wersji gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy zrobić wszystkie trofea z podstawowej wersji, tak jak w burnoucie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam kiedy pograć, a jak mam, to nie wiem którą grę wybrać, pOm00sHec1eee???/?//

Sorki, tak na poważnie, to akurat mój największy problem, ale NFS wymiata, uwielbiam dynamikę tych gier:)

Nie wnikając w trofki, a tak o samej grze - dużo macie znajomych podpiętych do Autologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić NFS HP według was? Ostatni NFS w jaki grałem to Carbon. Możecie napisać wady i zalety NFS HP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewną wadą dla mnie jest odstąpienie od wolnego terenu (miasto, skrzyżowania). Poza tym mocno wciąga, chce się ją odpalać pomimo tego że mam też GT5. Po prostu dobra, żywiołowa gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, obejrzałem trochę filmików na YT i na pewno kupie.

Edytowane przez Jarson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myski skoro masz GT5 powiedz ktora gra jest ciekawsza ??

ja chce kupic GT5 wraz z kierownica w lutym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 jest wspaniałe, rozbudowane, super poważne. Nigdy nie przerobisz wszystkiego co Ci tam przygotowali, choćby dlatego, że nie podobają Ci się i nie lubisz pewnych aut tam zamieszczonych, albo nie widzisz sensu w zabawę 100konnymi potworkami pokroju Toyoty Yaris. Jednak gra jest świetna i z pewnością jeszcze wiele się w niej poprawi, choćby dlatego że już wyszły 2 albo 3 patche, a nie minął miesiąc. Usprawnienia i DLC będą się pojawiały długo, to już nam obiecali. Polecam w 100% w pierwszej kolejności, nawet bez kierownicy na start, żeby trochę się wczuć i podniecać wszelkimi wspaniałościami, a potem jeszcze raz na nowo mając już kółko.

Ale... Osobiście po paru godzinach w GT5 mam po prostu ochotę odpalić NFS, wskoczyć w policyjne Subaru i rozp...... kogoś o bandę przy 300km/h. Po prostu. Tu nie jest nudno, tu jest szybko, głośno, ostro.

To coś jak koncert doskonałej muzyki klasycznej w porównaniu do świetnego klubowego kawałka na mocnym sprzęcie i to dla osoby lubiącej muzykę jako całokształt:)

Zacząłbym od NFS'a tylko dlatego że jest tańszy (wyrwałem za 129,-) i pozwoli świetnie się bawić aż nie uzbiera się na GT5 i choćby zaliczkę na kierownicę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×