Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest bardzo przyjemna i spełnią swoją rolę w dostarczaniu funu, moje jedyne, ale to park maszyn, zamiast dodawać różne modele samochodów, często dostajemy identyczne auto w kilku wersjach, w DLC z tego co kojarzę też będzie w zasadzie tylko nowe autko, a reszta to kolejne wersje tych, które już są. Tak czy siak dostaniemy nowe eventy i o ile cena nie będzie wygórowana to chyba warto przedłużyć swoją zabawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram 5 dni, gra daje dużo funu, trofea rówznież proste i przyjemne. Mam 5 lv ściganego i 6 lv gliny, ale przyznaje, że range bije się dosyć długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pograłem w demo i bardzo średnio mi się gra podobała , potem patrzyłem na filmiki i coraz bardziej chciałem ją mieć , dalej dobre oceny,wieści od kumpli że giera wymiata więc zakupiłem.

Odpalam gram i co i wpadłem w jej szpony , gra wymiata jest to jak dla mnie najlepszy nfs w jakiego grałem nawet daję go wyżej niż most wanted.Grafa przyjemna bryczki super wyglądają no i te krajobrazy .

Model jazdy jak w starych najlepszych need for speedach z super nowoczesnymi i wyczesanymi brykami -POLECAM .

Ktoś chętny do gry ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mogę rękami i nogami potwierdzić post wyżej, mi wpadła gra i potraktowałem ją jako przerwę chwilową od GT i tak oto po pierwszym odpaleniu wsiąknąłem na 10h zrobiłem 40% gry mam 8,5lvl racer i 7psem.

Świetna arcade-owa wyścigówka z elementami ostrego rozpierdzielu na zimowe wieczory z padem w ręku !!

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem NFS HP. Dodawajcie do friendsów i do zobaczenie na torze :)

PSNid modzerowo40i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wlasnie odpalilem nfs-a i jakis patch mi sie sciaga 319 mb :)

ktos cos wie co tam w nim jest ?? ;>

pozdro

Pewnie już zauważyłeś że to nowe wyścigi i autka :tongue: Trochę szkoda że trasy tych 'nowych' wyścigów składają się z odcinków tras z podstawowej wersji <_< Szczerze mówiąc to oczekiwałem czegoś całkiem nowego a teraz będę myślał czy jest sens kupować takie DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszyscy pisza ze wyscigi sa takie proste i same zlote dostajecie a ja jakos nie moge sobie poradzic z każdym torem.

zdradzcie tajemnice czy jezdzicie na nitro czy nie, czy skrotami czy nie?

pozdrawiam

jocer_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszyscy pisza ze wyscigi sa takie proste i same zlote dostajecie a ja jakos nie moge sobie poradzic z każdym torem.

zdradzcie tajemnice czy jezdzicie na nitro czy nie, czy skrotami czy nie?

pozdrawiam

jocer_pl

poprostu obczajasz trasę z wyprzedzeniem, kminisz jak uzbierać nitro wykorzystujesz to na maxa i skróty jak najbardziej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z nitro kozystasz odrazu czy tylko na koncu? zauwazyłem ze jak ja kozystam z nitro to auta tez szybciej jada.

i pytanie z innej beczki jak ustawic aby pod moim postem pojawial sie moj identyfikator przenosny?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jocer

Popatrz sobie gdzieś wcześniej, kilka stron, pisałem tam jak przejechać bodajże wyścig czasowy z MacLarenem, stosując się do tych wskazówek powinieneś bez problemu zdobyć wszystkie złotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważajcie na zdjęcia jakie wklejacie na profil ja dałem laseczki w stroju mikołaja ;) i dostałem bana na 72 g!! hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko kiedy w grze będzie można skorzystać z wyścigów które są na czerwono po prawej stronie w trybie kariery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko kiedy w grze będzie można skorzystać z wyścigów które są na czerwono po prawej stronie w trybie kariery?

To DLC gdzie są te wyścigi ma wyjść 22 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z online pass.Gdy daje wprowadź kod przepustki sieciowej, ekran ciemnieje ale nic się nie dzieje. Gra się przywiesza, cicle.png nie działa. Trzeba nacisnąć psbutton.png i wyjść z gry. Dodam tylko, że 2 dni temu nie wpisywałem od razu kodu tylko dałem opcję "rozpocznij dwudniowy darmowy okres próbny" i online chodziło. I teraz nie wiem czy to jakiś błąd, mam czekać czy wprowadzać hasło bezpośrednio w ps store, zamiast z menu gry. Ktoś miał podobne przygody?

Edit: Jednak forum bardzo pomocne, opisałem problem i się naprawiło samo, albo technicy z EA też tu zaglądają tongue.gif

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ps3site jest tak opiniotwórczym miejscem, że jest monitorowane, także Twój problem od razu został rozwiązany ;)

Naprawdę dobry ten NfS, to będzie jedna z tych gier, które na pewno pozostawię w kolekcji, nie mogę się doczekać już DLC, żeby móc znów powykręcać kilka dobrych czasów, chociaż po przerwie jaką sobie zrobiłem na pewno towarzystwo odjechało, daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się dokończyć wszystkie wyścigi na złoto :biggrin: Teraz trzeba czekać na DLC, miejmy nadzieję że na tym jednym się nie skończy, bo gra podobnie jak Burnout Paradise jest warta tego by ją rozbudowywać

Edytowane przez Lukasss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki jak ustawic aby pod moim postem pojawial sie moj identyfikator przenosny?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma się pojawić DLC i ile będzie kosztować?

Gra jest przednia. Jeździ się wyśmienicie, nic tylko brać i grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy :)

zakupilem dzisiaj nfs hp, na okladce napisane Polska wersja PL napisy, wlaczam gre a tu dupa wszystko po angielsku, jest jakas mozliwosc wlaczenia tych polskich napisow?

Pozdrawiam i z gory dzieki za info..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz w systemie j. angielski, zmień na polski i bedzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. ? gdzie w systemie i jak to zmienic?...poczatkujacy jestem :)

macon_ dzieki dobra podpowiedz...thx.. :) <piwo>

Edytowane przez przemo_cyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > Ustawienia systemu > Język systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma się pojawić DLC i ile będzie kosztować?

Gra jest przednia. Jeździ się wyśmienicie, nic tylko brać i grać :)

22.12.2010 26zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×