Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szukałem jeszcze info ale bardzo możliwe że to jakieś DLC nowe, tak to już często bywa że do pobrania dla wszystkich i do korzystania dla wybranych którzy kupią i ściągną mały plik aktywujący z PsStore :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe DLC właśnie ma wyjść jeszcze w tym miesiącu :) Na razie jednak nie wiadomo co dokładnie będzie zawierało, stawiam na nowe tryby w multi + nowe furki, ale mam nadzieję że coś do singla też będzie http://www.xbox360achievements.org/news/news-7539-Microsoft-Updates-us-on-Upcoming-DLC-on-Xbox-Live.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe DLC właśnie ma wyjść jeszcze w tym miesiącu :) Na razie jednak nie wiadomo co dokładnie będzie zawierało, stawiam na nowe tryby w multi + nowe furki, ale mam nadzieję że coś do singla też będzie http://www.xbox360ac...-Xbox-Live.html

Ciekawe. Jak będą pucharki to na pewno kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharki nowe będą, będzie do kupienia DLC Lamborghini i Porsche.

Sam patch z tego co zauważyłem zmienia:

- Zmniejsza wielkość napisów ile kilometrów zostało do końca wyścigów (zmiana na -, jest teraz mało czytelna ta czcionka)

- Dodaje opcje "suma notowań w sesji", czyli sumuje nam zdobyte punkty w danej grze on-line, po rozłączeniu się lub zmianie serwera znowu mamy 0 punktów.

Więcej zmian niestety nie zauważyłem, a po cichu liczyłem na zwiększenie limitów poziomów z 20 na 100 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam dziwne wrażenie, że niezależnie od posiadanego samochodu przestępcy uciekają dokładnie tak samo, tj. w tym samym zadaniu nieważne czy jadę Crown Victoria czy Subaru to mam dokładnie takie same problemy z dogonieniem :/

Edytowane przez kwieciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej zmian niestety nie zauważyłem, a po cichu liczyłem na zwiększenie limitów poziomów z 20 na 100 :(

Kufir coś myślę ze 100 poziomów to i tak dla Ciebie za mało biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta gra jest szałowa i prędko nie przestanę w nią grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację Kufir, pewnie będzie pucharek z serii "najważniejsze to przedłużyć żywotność gry" za osiągnięcie setnego poziomu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od paru dni, bardzo przypadła mi do gustu i po ostatnich nfs-ach bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła (swoją drogą mam spore nadzieje że dobry też będzie Shift 2, wiem nie to studio odpowiedzialne za produkcję ale seria nfs jednak) ale wracając do Hot Pursuit, które z DLC, które dotychczas pojawiły się na PSN polecacie aby ściągnąć?

PS. Jeżeli macie się ochotę pościgać to mój PSNiD: JarasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację Kufir, pewnie będzie pucharek z serii "najważniejsze to przedłużyć żywotność gry" za osiągnięcie setnego poziomu xD

Niestety nie znieśli limitów ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka setna ranga on-line byłaby fajnym rozwiązaniem. 20 lvl to ciut za mało, zwłaszcza że za samą kampanię dostaje się jakieś 14-16 poziom. Osobiście jestem za rozwiązaniami podobnym do Battlefield Bad Company 2, tam osiągnięcie 50lvl to wyróżnienie jak jasna cholera, dla wielu możliwe do wbicia dopiero po kilku miesiącach grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dodatku będą nowe pucharki do zdobycia :tongue:

Poniżej lista osiągnięć z wersji na x360, na PS3 pewnie będą takie same:

Top of the Range/15G - Win an online event in the Porsche 911 Turbo

Offroad Innovation/15G - Drive for a mile (1.6 kilometres) on shortcuts in a race and win it in the Porsche 959

Street of Dreams/15G - Drive the Porsche 911 Speedster for 20 miles (32.1 kilometres)

Pin-Up/15G - Take 3 pictures of the Lamborghini Countach

The Diablo You Know/15G - Reach top speed in a Lamborghini Diablo on a coastal road

Flame Grilled/15G - Use a full bar of nitrous in one go in the Lamborghini Sesto Elemento

Rubbing is Racing/15G - Take down another racer in Arms Race

Chase the Ace/15G - Play 5 games of Most Wanted as a Cop

Priority Target/15G - Play 5 games of Most Wanted as a Racer

The Porsche Principle/30G - Get Gold or Distinction in all Porsche Pack events

Masterpieces/30G - Get Gold or Distinction in all Lamborghini Pack events

Edytowane przez Lukasss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oo... kultowe Lamborghini Diablo z Hot Pursuit 2 mi się przypomina. Notabene mój ulubiony model :) Trofea chyba nie będą szczególnie trudne do wbicia, oby tylko eventy na złoto były w miarę do ogarnięcia.

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotna jest tylko jedna sprawa. Aby nowe fory były GRYWALNE w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tego to się nie spodziewałem - nie będzie jednego DLC ale aż TRZY (3)! Począwszy od 22.2 pojawią się w odstępach cotygodniowych. Info z bloga nfs:

On Feb 22nd Armed & Dangerous brings two new online game modes and 3 achievements/trophies. “Most Wanted” is an open world battle where the cops are out to bust a specific racer whilst the racers battle to protect them. In “Arms Race” it’s every man for himself as racers use their full arsenal of weaponry on each other.

On March 1st Lamborghini Untamed adds the legendary Lamborghini Diablo, Countach and Sesto Elemento as both cops and racers. There are also 10 new events and four new achievements/trophies.

On March 8th the Porsche Unleashed pack adds the Porsche 911 Turbo (1982 Edition), Porsche 959, and 911 Speedster as both cops and racers. You’ll also get 10 new events and four new achievements/trophies to collect.

Each of these content packs will be available for $6.99 (560 Microsoft Points) on PlayStation Network and Xbox LIVE Marketplace.

Szkoda, że z ceną tego wszystkiego przegięli pałkę <_<

Edytowane przez Lukasss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to się nie spodziewałem - nie będzie jednego DLC ale aż TRZY (3)! Począwszy od 22.2 pojawią się w odstępach cotygodniowych. Info z bloga nfs:

Szkoda, że z ceną tego wszystkiego przegięli pałkę <_<

Chłopaki z EA muszą jakoś zarobić na nowe jachty :)

Pozdro

neoztp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to spore zdzierstwo. Powinno być jedno DLC dodające samochody i te dwa nowe tryby za cenę jednego. Gdyby nie trofea, na pewno bym w to nie zainwestował :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pewnie kupie wszystko , a już na pewno pierwszy DLC z trybami, z dwóch następnych ewentualnie same samochody. W Autologa i tak już nie gram bo to mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej brakuje mi w tej grze brak możliwości tuningu autek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DLC z trybami tez raczej łykne... A jezeli chodzi o autolog to dalej tak samo mnie bawi jak na poczatku :)

Edytowane przez cortezo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to Lamborghini Sesto Elemento będzie w klasie Egzotyczne czy tez może Hyper:

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2010/11/Lamborghini-Sesto-Elemento-8.jpg

Zastanawia mnie też czy uświadczymy kiedyś zupełnie nowych tras. Szczerze powiedziawszy to bardzo bym chciał pojeździć choć po kilku nowych zakamarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża cena, chociaż ten z 22.2 pewnie kupię, dla nowych trybów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Hot Pursuit i próbuje zrobić platynke. Troche już zrobiłem ale jeszcze trochę zostało.Po wgraniu dziś patcha doszły mi nowe trofea.I teraz się was zapytam czy bez zrobienia tych nowych trofików platyna mi wpadnie??Jak nie to trochę lipa.Dzięki za pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea dodane przez DLC nigdy nie są konieczne do zrobienia platyny !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę paru znajomych do ścigania - PSNid: Pawel349

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×