Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie można psp 3004 w miare tanio kupić ? Patrzyłem na Ceneo i skąpcu jest za ok 589 zł najbardziej pasowało by mi w MM w wawie (Ostrobramska) ale nie jestem z wawy i nie wiem za ile tam jest. Z góry dzięki za ODP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobry temat na takie pytanie a mianowicie... psp vs ipod touch :D

ma służyć do

-gier

-filmów

-muzyki (??)

-rzadko do internetu

ma ktoś jedno i drugie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio myślę nad zakupem PSP ale nigdy nie miałem z nią styczności i mam kilka pytań. Czy granie na PSP jest wygodne? (mam duże dłonie). Najprawdopodobniej nabyłbym model 3003 czy to dobry wybór? PSP służyłoby mi do oglądania filmów na dużym TV ( jak jest z jakością?), do internetu (strony typu allegro) i grania, byłoby używana głównie w domu więc czy dalej opłaca mi się kupić tą konsolkę? W domu posiadam już PS2 ale z chęcią bym zagrał w serię Bleach, God of War: Chains of Olympus, pierwszą część Persony w,którą nie grałem i parę tytułów się jeszcze znajdzie ale na moim miejscu mając PS2 opłaca się kupić PSP na,którym podobno pełno jest gier z PS2 ,którego już mam? No i jeżeli ktoś może niech mi wymieni tytuły gier na PSP w, które warto zagrać:) A i czy wiadomo coś o PSP2? warto poczekać czy lepiej inwestować w PSP? Jestem totalnie zielony więc z tąd moje pytania. Za odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam:)

<h3 class="r"></h3>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dysponujesz zasobnym portfelem psp jest fantasytyczną konsolą dla ciebie lub jeżeli jesteś piratem sam mam psp (ps2 miałem) i twierdze że ps2 umiera powoli bo powoli lecz jednak.

Specyfikacje psp znajdziesz http://pspoland.pl/index.php/psp-100x-fat.html

Fat jest najlepszy 3000 prze rabialny nietrwale a PSP GO jeszcze niema (kosztować będzie 999zł -1068zł) ostatnio piraci mają problemy z nowymi grami (ale to tylko kwestia czasu)

PSP Wciąga nie pamiętam dnia kiedy jej nie uruchomiłem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Jedyne co można zrobić na PSP podłączając do PSP to zgrać z pliki oraz użyć opcji z Fify PS2 Link, w Fifie 10 może będzie PS3 Link. W taki sposób jak ty to określiłeś to się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii to bateria w PSP Go i PSP 3000/2000 jest taka sama z tym, że w PSP Go nie będzie musiał chodzić napęd więc tu jest pewna oszczędność, ale w Go jest bluetooth i to też pożera energię. Jeżeli chcesz/możesz ze sobą nosić gry to 3000. W PSP Go jest mniejszy LCD oraz będzie nową technologią więc go nie przerobisz.

Co do tych różnic w softach, chodzi o to, że wyszedł taki "program" "twór", który pozwala odtwarzać tzw. homebrew(programy/gry robione przez graczy dla graczy) i można odpalić przeróbkę konsolki, które jest nietrwała. A to oznacza, że po całkowitym wyłączeniu konsolki Ci ta przeróbka zniknie i będziesz musiał ją jeszcze raz odpalać, ale można usypiać konsolkę i po ponownym włączeniu będzie ta przeróbka dalej. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal na GG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobry temat na takie pytanie a mianowicie... psp vs ipod touch :D

ma służyć do

-gier

-filmów

-muzyki (??)

-rzadko do internetu

ma ktoś jedno i drugie może?

Do gier o 100% lepsze jest psp.

Do filmów też gdyż ma większy obraz

do muzyki taki sobie.

do internetu psp

Psp jest mniej poręczne, większe i wbrew lansowanemu przekonaniu nie nadaje się do grania w praku na przykład. Jest to spowodowane niską jasnośnią maksymalną i mocno ,, odblaskowym" monitorkiem.

Jest ono rozwiązaniem idealnym jeżeli dużo podróżujesz. Fajnym uczuciem jest wrócić z plaży i pograć chwilkę.

Mało się o tym mówi ale w psp często używa się sleep mode. Grasz np. 2 minuty włączasz sleep mode i do gry wracasz następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ze na psp go gra się bardzo wygodnie i jest miłe w dotyku ;D (psx extreme i inne fora ;p). Ja sam zamierzam poczekać do premiery psp go pójść do MM lub Saturna i wziąć samem jeden egzemplarz do ręki żeby zobaczyć jak jest naprawdę, bo również mam dylemat jakie psp kupić. ;p

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez zastanawiałem czy kupić go czy 3000, no i kupiłem 3000 i jestem z niego zadowolony a co do noszenia płytek itp. to od 1 października będzie wszystko na PSS i jak mi sie wydaje na obie konsle. A i jeszcze jedno jak ktoś ma zamiar kupić PSP nowe np. z MM lub saturna ( gdzieś gdzie dużo tego schodzi) to niech nie liczy na soft mniejszy niż 5.50 ;/ moje miało taki i coż zrobić uaktualniłem do 5.51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oto mam problem uzbierało mi się trochę kasy i myślę o zakupie psp 3004 ,słyszałem że nie będzie konwersji gier z psn(gran turismo psp ) na dyskach umd i to mnie trochę mnie dziwi, czy według was opłaca się kupić psp ? najbardziej chodzi mi o gry i pytanie czy sony np. chce robić więcej gier na psp bo nds ma 2 razy większą bibliotekę gier .Czy poczekać i kupić psp go czy psp 3004 ,czy psp go będzie miało cenę do 600 zł ?

Edit:czy może zostawić i zbierać na xboxa 360 elite

Edytowane przez shinobi10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psp juz wyszło sporo ciekawych  tytułów choć by po to warto kupić psp :P xD . A psp go bedzie duzo wiecej kosztować niz 600 zł, jak teraz psp kosztuje okolo 600 + ( zależy gdzie) to psp go jako nowy i "lepszy" produkt musi więcej kosztować.

Na tym forum wszyscy prawie to fanboye ps xD wiec wątpie zeby ktoś doradził ci xbox'a a pozatym xbox elite w auchan 1400 zł  :P a ps3 fat 1300 zł + 3 gry   slim 1400 zł ( z tego co widziałem w piątek)

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem elite + burnout i trival pursuit za 999

:unsure:

Edytowane przez shinobi10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tam byłem ale zapomniałem spojrzeć na x'a.

Troche offtopic :P czy ps3 to nalezy do rtv&agd?? bo w mm jest promocja w czwartek 01.10.2009 :P obniżka o 22% vat i 30 rat po 0 % bo nie wiem a szykuję sie do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam psp 2003 ale w komplecie nie było kabla usb i mam pytanko. Czy do tego modelu psp potrzebny jest jakiś specjalny kabel ( jeśli jak to jaki ?), czy mogę go podłączyć do pc jakimkolwiek kablem mini usb np. od telefony lub tym co podpinam pada pod ps3 ?

POZDRAWIAM

mjrGreen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kabel do ładowania pada, bo te z telefonów, choć podobne to niestety nie wejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może już gdzieś to było ale nie mogę znaleźć. Nie mogę "sparować" PS3 z PSP. PS3 każe mi podłączyć PSP przez USB i tak robię ale niestety pokazuje się komunikat, że nie ma podłączonego zadnego urządzenia. Domyślam się, że rzecz jest pewnie w ustawieniach ale jakich?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłem u siebie w Opolu w MM i chciałem kupić PSP GO ,ale MM nie ma zamiaru prowadzić sprzedaży PSP GO:confused:,niezłego ZONKA zaliczyłem,żal.pl z tym sklepem.Ale kupie gdzie indziej:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media wczoraj mówili że sprowadzą, w saturnie jest za 1099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę FATA mam i nie zamienię na żadną odchudzoną ! hmm na psp GO myślałem ale poczekam jak stanieje oczywiście nie sprzedając Grubaski :D

card.png

Edytowane przez BednarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, która konsola jest lepsza. Forum to dotyczy play station, mimo to proszę o obiektywne wypowiedzi. Dodam, że kiedyś miałem psp fata oraz GBA Advence, z czego GBA było denne. W DSi podoba mi się funkcja aparatu, poza tym mało wiem o tej konsoli. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie psp go oczywizda. Kwestia jakie gry cie interesują, pod tym względem powinieneś rozpatrywac wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie psp go oczywizda. Kwestia jakie gry cie interesują, pod tym względem powinieneś rozpatrywac wybór.

Zgadzam się z przedmówcą. Posiadam PSP GO od kilku i dni i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jeżeli poza graniem interesuje cię możliwość oglądania filmów w przyzwoitej jakości to powinieneś wybrać PSP. Dodatkowo PSP GO jest bardziej "mobilne", bo dzięki 16 GB wbudowanej pamięci nie będziesz musiał targać ze sobą dodatkowego balastu w postaci kartridży. No, ale decyzja należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×