Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wykorzystałem zniżkę na muve i złożyłem preordera. Boli jednak brak pierwszej części gry w naszym kraju :(

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie bawili się w dodawanie multi na szybkiego...

Multi w ogóle nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to chwała im :)

Z okazji zbliżającej się premiery BioShock Infinite, firma 2K ogłosiła, że w sklepach pojawi się specjalny zestaw dwóch pierwszych części serii, który dostępny będzie dla posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360. BioShock Ultimate Rapture Edition ukaże się 14 stycznia, na razie jedynie w Ameryce Północnej, europejska data premiery nie została bowiem jeszcze określona. Cenę pakietu ustalono na 29,99 dolarów (ok. 90 zł).

Ultimate Rapture Edition zawierać będzie wszystkie wydane do tej pory zestawy DLC. W ich skład wchodzi fabularne rozszerzenie dla BioShocka 2 pod tytułem Minerva's Den, a także szereg dodatków dla trybu multi i singleplayer, między innymi, Plasmids Pack, Rapture Metro Map Pack i Sinclair Solutions Tester Pack. Poza tym, posiadacze Xboksów będą mogli po raz pierwszy zagrać w zestaw map z wyzwaniami, dotychczas dostępnymi jedynie na PlayStation 3.

Prawdziwą nowością ma być jednak dodatek Museum of Orphaned Concepts, w którym spacerując po korytarzach muzeum Rapture zapoznamy się z wcześniej nieprezentowanymi szkicami i grafikami koncepcyjnymi oraz niewykorzystanymi trójwymiarowymi modelami postaci. W pudełku z grami znajdziemy także pakiet naklejek związanych z BioShock Infinite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabijacz kasy.... 1 i 2 za lacznie 49 zl znajdziesz. a i chociaz grzech tak nie ma pottrzeby znajmosci 1 i 2 aby zrozumiec 3ke... generalnie czekam na niego prawie jak na mgsa nowego i ni no kuni... bedzie kolejny raz klimat do kwadratu!!! oj ten rok bedzie ggggruby i sssssyty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena może trochę za wysoka, ale warto mieć obie części w kolekcji - jakby nie patrzeć, to niezłe, klimatyczne tytuły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 zł za dwie świetne gry ze wszystkimi DLC, gdzie w dodatku jedno po raz pierwszy trafia na X360, to "wysoka" cena? ;-) Trudno oczekiwać, żeby taką kompilację (plus te nieszczęsne naklejki i interaktywne muzeum) wydali za 50zł...

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gdyz to kotlecior do kwadratu... a wiekszosc dlc to dodatki do kulawego multi w ktorego nikt prawie juz nie gra... sam kazda czesc kupowalem za 199 w dzien premier ale to byly lata temu... jak ktos nie kupil gier do tej pory to po ciul mu dlc ;) jak moze miec po prostu obie gry za polowe... a kupilby tylko dlatego ze infinite mu sie spodoba... dla mnie to poza borderlands jedyne fpsy ktore nie poszly na odsprzedaz to wlasnie bioshocki... ale jest w cholere ludzi ktorym klimat rapture nie podszedl...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy taki Pack. Może sprawie sobie taki, ale jak całkowicie nie będę miał w co pogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, że gra nie będzie odbiegać pod względem długości od poprzednich odsłon serii i zaoferuje nam mniej więcej tyle samo zabawy. Możemy więc liczyć na to, iż na Columbii posiedzimy znacznie dłużej, aniżeli przysłowiowy "jeden wieczór".

Hym...to chyba nie za dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???? jak to nie dobrze... poprzednie bio to gry na okolo 12 godzin czy na shootera fpp to malo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość, tylko jakość...

1 i 2 były dość długie...

Dobrze, że nie wzorowali się na CoD:Declassified ;)

@update: Także i trzeci świat, doczeka się możliwości zakupu Bioshock Ultimate Rapture Edition -> http://sklep.muve.pl...dition-ps3/6614

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne - zwłaszcza, że trzeci świat też dostanie tego packa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny "fps" jakiego kupię w tym roku .

Design rewela trochę tylko za duzo strzelania na trailerach i za bardzo dynamicznie ale jestem pewien że gra będzie odpowiednio wyważona (jak by ktos nie wiedział gry to nie tylko strzelanie :biggrin: a napewno nie BIO :) )

Uwielbiałem kombinowanie w Bio stealth hackowanie wieżyczek itd

Na razie obejrzałem ze 2 trailery więc tyle co nic jak na mnie :)

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier przez mnie w tym roku

EDIT.

To znaczy z premier 2012 bo mam zaległości w postaci Dishonored dla mnie must have leci zaraz po ni no kuni .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość tych zwiastunów - ja już chcę grać :)

Bardzo klimatyczny zwiastun i fajnie zrobiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajny trailer, klimat aż bije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem to co napisal Mikolaj o tej grze, obejrzalem trailery. Powiem tak jesli gra bedzie w 70% taka jak pokazuje to gameplay i trailery to warto czekac.

Naprawde mi podszedl ten BioShock.

Zaznaczam w jedynke nie gralem, 2ke dostalem w PS+ odrobinke pogralem i zapowiada sie dobrze choc odlozylem (sam nie wiem czemu) chce inne tytuly zakonczyc a ciagniecie nastu srok za ogon to nie dla mnie. Max 2 gry z fabula naprzemiennie.

I mala uwaga - noz mogli tytul dac inny a promocja nawiazywac do BioShocka exploatowanie zbyt dlugo serii moze nie byc dobre tymbardziej ze Infinite to inna bajka nie ma tu Rapture pod woda a jest miasto w niebie.

Niemniej czekam - mam nadzieje ze pojawi sie grywalne demo :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak najszybciej nadrób jedynkę, bo to gra wyjątkowa w każdym calu - nawet mimo faktu istnienia sequela.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz trailera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, ale zwiastun raczej nie pobije swego świetniego poprzednika, mianowicie "Beast of America". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-ordera złożyłem już wcześniej, ale dopiero dziś dowiedziałem się, że muve.pl dodaje ślicznego steelboxa:

BSI_steelbook%20and%20inner_finalMINI.jpg

Miło z ich strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy jest sens przepłacać 20 złotych dla tego steelboxa (w Ultimie za 199).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×