Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, biłem się sam ze sobą, ale w końcu wziąłem preorder z Empiku. BioShocka 1 mam, więc kod pójdzie na Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę Wam coś doradzić to nie oglądajcie wideo recenzji IGN'u. Myślę, że każdy jest przekonany co do tego jak świetny będzie nowy Bioshock i nie potrzebuje zapewnienia w postaci recenzji. Jej pierwsze 40 sekund jest po prostu, jak dla mnie, bardzo nieładnym zagraniem, które może odebrać niektórym efekt "wow" z początku gry. Sam przewinąłem najszybciej jak się da.

To czekamy do wtorku i mamy nadzieję, że muve się wyrobi. Ktoś zamówił gdzieś indziej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jest bez spoilerow wiec mozna ogladac, nalezy tylko pominac poczatek (tak do pierwszej minutki) gdyz to jest ten przyslowiowy efekt pierdo*niecia a la zjazd do Rapture z jedynki i lepiej sobie tego nie spoilowac okienkiem na youtubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i kurde nie mogę się już doczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh kupowac na premiere czy sie oduczac powoli 6 nowosci na dysku a ja lulam mala napalajac sie na bioshocka.... chyba tym razem te plus minus ten miesiac od premiery odczekam nadal niczego o grze nie ogladajac bo na 100% bedzie to zajebisty tytul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jest bez spoilerow wiec mozna ogladac, nalezy tylko pominac poczatek (tak do pierwszej minutki) gdyz to jest ten przyslowiowy efekt pierdo*niecia a la zjazd do Rapture z jedynki i lepiej sobie tego nie spoilowac okienkiem na youtubie.

No dokładnie o to mi chodziło. :P

Ja tam się powstrzymuję od gamepleya... Ale będzie ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie wszystkiego o Bioshock:Infinite :)

http://www.gry-onlin...S018.asp?ID=907

A tak...nie wszystkiego o gejmlplejach itp itd tylko o historii,columbii i w ogóle o tle i wydarzeniach które zapoczątkowały Rewolucję pokazaną w Bioshock:Infinite

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 ptk. Jest już gierka w Media Markt? Miałem nie kupować, ale dziś planuje się wybrać i jeśli będzie to chyba zagarnę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, to może być pierwszy Bioschock, kórego skończę, a nie odłożę w trakcie gry :)

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, to może być pierwszy Bioschock, kórego skończę, a nie odłożę w trakcie gry :)

Jak można odłożyć Bioshocka, zwłaszcza jedynkę na półkę? Świetny świat, gameplay no i ta fabuła, jedna z lepszych w grach. Podobno Infinite po względem fabuły jest równie mocny co jedynka.

kloose, napisałem kandydat, a nie goty

season pass za free jest w każdym (polskim) egzemplarzu czy tylko w preorderze?

W partii, która trafiła na premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można odłożyć Bioshocka, zwłaszcza jedynkę na półkę? Świetny świat, gameplay no i ta fabuła, jedna z lepszych w grach. Podobno Infinite po względem fabuły jest równie mocny co jedynka.

Heh no powiem ci, że nie wiem. Zaczynałem i jedynkę i dwójkę i w trakcie mnie po prostu nudziły. Odnosiłem wrażenie, że łażę ciągle po tych samych pustych korytarzach. Nie mam pojęcia dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve dzisiaj wysłało, jutro chyba nie odejdę od konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve dzisiaj wysłało info że zamówienie trafiło do magazynu i czeka na kuriera... Gra pewnie będzie jutro. L3ioman mamy podobne wyczucie czasu :)

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z PS3, nie ma co się bać o grafikę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest bardzo Bioshock'owa - dobrze, że już jutro dostaniemy grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dzisiaj ukończyć MGS 2 i jutro zacząć katować nowego Bioshocka !

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki i oceny Bioshock Infinite trzymają sie na poziomie 9/10 i 90/100...nice one ;D

gametrailers.com/reviews/vskehr/bioshock-infinite-review

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też pełno 10/10 (strona wcześniej). Podobno fabuła jest świetna, a samo zakończeniu to jeszcze większy twist fabularny niż pod koniec jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×