Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Bioshocka 1 i 2 zaliczyłem na PC i dzisiaj odpaliłem pierwszą część na PS3, tak na rozgrzewkę przed Infinite. Mogę wam powiedzieć, że jestem równie spokojny o oprawę graficzną najnowszej części, co o jej klimat i gameplay, bo Bioshock 1 (z 2007 roku) wygląda po prostu prześlicznie. Nie wierzę, żeby coś skopali.

Warto poczekać na więcej opinii i recenzji, a najlepiej wytrzymać 6 dni, zagrać samemu i się przekonać. (Może pre-ordery przyjdą nawet wcześniej. :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak ktoś szuka wodotrysków to bedzie hejtował wersje na konsole a jak ktoś wyczesnego stylu to mu te niewielkie różnice nie będą przeszkadzać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze propos technikaliów - warto pamiętać, że dla Irrational Games platformą priorytetową jest tym razem PS3. Jest szansa, że ta wersja będzie należycie dopieszczona - przynajmniej pod względem framerate'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup...będzie tak samo jak wszystkie inne passy czyli w książce lub na osobnej kartce wewnątrz pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki; Wiecie czy był Bioshock 1 na PS+, bo wiem że dwójka była ( i już nie będzie)

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet...nie było Bioshocka 1 w EU za darmo, fakt że dali w ogóle dwójkę był zaskoczeniem ponieważ ostatnio wyszło Bioshock Rapture Edition zawierające BS1 i BS2 ze wszystkimi dodatkami do tych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info bo planuje kupić w niedalekiej przyszłości. Ale teraz to kupie Rapture Edition a nie oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy move zacznie rozsyłać gry już jutro... Mam taką nadzieję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.4 od IGN. Oby do wtorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś muve już zaczęło rozsyłać. Trochę mnei martwi, bo jak dostałem nowego Tomb Raidera w poniedziałek to w piątek miałem info na maila że gra już została odebrana przez kuriera a teraz nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś muve już zaczęło rozsyłać. Trochę mnei martwi, bo jak dostałem nowego Tomb Raidera w poniedziałek to w piątek miałem info na maila że gra już została odebrana przez kuriera a teraz nic

No spokojnie, jest jeszcze cały dzień.

Co nie zmienia faktu, że też czekam na maila i uspokoiłbym się, gdyby już przyszedł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie...na poniedziałek będziecie mieli BI :) nie macie się o co martwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest 26, więc ten jeden dzień mnie nie zbawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve ma to do siebie że każdy preorder jest wysyłany 2-3 dni przed premierą XD tak miałem z NNK i kiedy premiera była w piątek to ja grę miałem już w środę ( czy jakoś tak )...niestety teraz BI jest we wtorek to znaczy że gry będziecie mieli w poniedziałek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama sytuacja była z Tomb Raiderem, premiera też we wtorek, i gra w istocie dotarła w poniedziałek. Z tym, że email czekał w mojej skrzynce już o 12. :P

Ale po co panikować, czekamy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni nie mają ostatni odbiór kuriera około 16 ? może dopiero wtedy już wyślą maila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Akayashi miałem tak z Tomb Raiderem. W sumie bez różnicy czy zagram w to w poniedziałek, wtorek czy nawet w środę. Po porstu trochę dziwne że nie ma żadnego info jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda, myślałem że już w poniedziałek zacznę grać, a tak jeden dzień urlopu poszedł... gdzieś :P

Dostał ktoś w ogóle maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×