Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

A co ty myślałeś kloose że po tym co napisałem jednak kupię bioshocka?? hehe dobre dobre. Gra dawno skreślona za te świństwa co odwaliło 2K i Cenega i wynagrodzone zostanie SONY i Sly cooper nowy. Także polski rynek który szanuje mnie jako klienta zostanie wynagrodzony w odpowiedni sposób. Do traceguitar TAK GRA JEST WYBRAKOWANA bo za pełną sumę którą kupują za granicą otrzymują pełny produkt( darowac sobie te powycinane season passy które nam wciskają chcąc udobruchać za wyje...banie nas z lokalizacją)a ja tutaj nie dostaję tego czego wymagam a wymagam podstawowej rzeczy jaką są zwykłe napisy do gry w której fabuła gra główną rolę(platformówki lub tępe gierki z marną fabułą niech sobie pozostaną po angielsku) i tak jak mówisz 90 % gier u nas jest wybrakowanych tylko tak jak mówię na platformówki czy produkcje które tylko imitują dobra fabułę mogę przeżyć natomiast przy bioshocku jest to niedopuszczalne co samo 2k i cenega chyba wie skoro wciskają nam te season passy co aby nam to wynagrodzić.

Piszesz o wersji konsolowej. Na PC mamy tę grę po polsku w niższej cenie. Ja zdecydowanie wolałbym Season Pass niż polskie napisy, na które zazwyczaj i tak nie zwracam uwagi jeśli pojawiają się na dole ekranu. Wybrałem wersję PC, bo jest tańsza i ładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda gra jest tańsza i ładniejsza na PC. Tak patrząc to po co konsola komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinX tez wciąłbym na PC ale mam zwykłego słabego laptopa więc nawet chyba nie ruszy i ogólnie wolę wygodnie się rozsiąść na kanapie i na konsoli grać. Kloose kiedyś zapewne zagram jak będzie za 50 zł używka. Ja po prostu chciałem dać im zarobić na premierę bo wychodzi na to że gra genialna a genialne gry się wspomaga to po prostu 2K i CENEGA z uporem zrobili wszystko żeby nie otrzymać ode mnie kasy więc ich problem. To oni muszą zrobić wszystko abym nabył ich produkt niestety nie zrobili. l3ioman wolne się bierze jak gra fizycznie leży w domu wiem z doświadczenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda gra jest tańsza i ładniejsza na PC. Tak patrząc to po co konsola komu?

Konsola komu po to, bo ktoś woli grac na niej niż na PC, woli słabszego laptopa niż wielki pudło w koncie, albo ma wypaśny TV i kino domowe do niego i ma gdzies słabsze tektury i rozdzielczość. No bo konsolowe tytuły na wyłączność to chyba oczywiste.

Wracając do tematu - kolega Vincent nie kupuje Bioshocka, bo nie ma wersji PL. Ja napiasłem, że nie kupuje na PC ze względu na polonizjację, ale kieruje się czymś innym.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem dokładnie tematu,więc jeśli już ktoś pytał to przepraszam. Wie ktoś czy jak kupię grę z Season Passem parę dni po premierze, to będzie on działać? Widziałem dzisiaj w Empiku wersję na PS3 właśnie z Season Passem, a z tego co słyszałem to miał być on dodawany tylko do zamówien przedpremierowych, więc stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym Ty sie kierowałeś nie kupując Bioshocka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wróciłem do domu ze świeżutkim Infinite. Podstawowa wersja, season pass jest. Aż mi ręce drżą jak przy pierwszym kontakcie z BioShockiem lata temu :biggrin:

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ogólnie wolę wygodnie się rozsiąść na kanapie i na konsoli grać.

to chyba dawno na PC nie grałeś :). kanapa, duży tv i pad w łapie robi się standardem. PS3 już nie ma żadnej przewagi, oprócz exclusivów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak woli, na PC dokładali XCOM'a i pierwszego Bioschocka, czyli za cenę jednej gry otrzymałem trzy tytuły, które na szczęście (nieszczęście? Bo tytuły świetne) nie grałem. No nie mówiąc o polskich napisach. Sam mieszkam w UK 4 lata i sądzę, że język angielski mam opanowany, ale nie mógłbym grać w taką grę po angielsku. Dlatego wersja na PC była oczywistym wyborem, nie wspominając oczywiście o innych zaletach grania na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dawno na PC nie grałeś :). kanapa, duży tv i pad w łapie robi się standardem. PS3 już nie ma żadnej przewagi, oprócz exclusivów.

A pamietasz jak mowilem CI identycznie kiedys ? :biggrin: Odpowiedziales ze nie kazdy moze sobie tak podpiac, na co ja ze dla chcacego nic trudnego, i et voila, pewnie tez tak teraz masz! ^^.

Co do tej afery spolszczeniowej, ponoc fabula w Bioshocku jest tak ze soba powiazana (nawet poprzez nic nieznaczace na pierwszy rzut oka audiologi), ze na prawde warto zrozumiec kazdy szczegol, i przez to jestem w stanie pojac te lamenty o brak PL, na szczescie mnie to nie dotyczy juz od czasow PS2. Moznaby rzec ze wraz z PSXem uczylem sie angielskiego :D.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem ściąganie wersji z PSN. Czy to możliwe żeby gra ważyła tylko 6,5 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w końcu ludzie zaczynają dostrzegać że to zwykłe świństwo w takiej produkcji nie umieścić napisów zwykłych gdzie nawet ludziom dobrze władającym angielskim może coś umknąć przez konteksty, grę słów itp. Jestem ciekawy jak ludzie którzy tak tu oto nie narzekają na brak wersji pl bo przecież anglik perfect gdyby bishock wyszedł tylko np po hiszpańsku dajmy na to. O jaaaa. Wtedy dalej by było wychwalanie i pieprzenie że nic się nie stało bo przecież mamy season pass?? Ludzie zejdźcie co poniektórzy z drzewa bo niby że umiecie angielski stawiacie się w sytuacji jakbyście automatycznie byli lepszymi ludźmi. Nigdy tak nie dzielcie ludzi na gorszych i lepszych bo gatki typu trzeba się było uczyć angielskiego i ja umiem więc reszta mnie nie obchodzi bo to po prostu słabe.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamietasz jak mowilem CI identycznie kiedys ? :biggrin: Odpowiedziales ze nie kazdy moze sobie tak podpiac, na co ja ze dla chcacego nic trudnego, i et voila, pewnie tez tak teraz masz! ^^.

nie obyło się bez przemeblowania, 5m HDMI, zakupu pada do xboxa i bezprzewodowej K&M, ale warto było i faktycznie byłem chcący bo już miałem dość graficznego zacofania PS3.. ostatnią grą jaką kupiłem na PS3 był PES 2013 ze względu na tradycję i znajomych z PSN, reszta tylko na PC. a no i wczoraj kupiłem WRC Powerslide w PSS bo mi się trial spodobał i tania jak borscz. planuję kupić jeszcze tylko 1 grę na PS3 - GTA5.

sorry za offtop, wróćmy do tematu.

odnośnie spolszczenia to faktycznie kichę robią. ja co prawda i na PC będę grał i po angielsku bo preferuję, ale rozumiem oburzenie i dobrze to kolega wyżej uzasadnił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy recenzenci wiedzieli o napisach w PCtowej wersji, pewnie tak ale Cenega rzuciła "zamknąć ryje do premiery albo to ostatnia gra jaką dostajecie do recenzji"

Chyba że recenzowano tylko konsolowe wersje

Leje na napisy ale faktycznie konsolowcy mają prawo się burzyć, Cenega zrobiła niezłego wała

Wracając do samej gry to czy Infinite jest mocno powiązany z Bioshock 1&2, grałem w jedynkę ale to było dawno i jesli w tej cześci jest sporo smaczków i nawiązań to może warto by było odświeżyć sobie pierwszą czesć i nadrobić zaległości z drugą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety IG poszło na łatwizne...gra jest masakrycznie prosta jeżeli chodzi o poziom trudności :( mam nadzieje że 1990 mode będzie chociaż wymagający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRACE, ty grasz na pc? Bo na ps3 jesteś offline :) A jak jest z optymalizacją?

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na PC...ponieważ dałem 117zł i sprzedałem te dodatkowe gry i zwróciło mi się 90zł z tego wydatku xD

Sam jakiegoś super wypasionego kompa nie mam a gra śmiga mi na wysokich ustawieniach bez problemu, nawet podczas nagrywania.

Jest też niby polska wersja ale jest strasznie dziadowska, nie przetłumaczone wszystko, napisy strasznie małe i w ogóle...prawie tak samo tragicznie wykonane jak w nowym TR...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace grasz na normalu ? Ile już masz za sobą ? Sugerujesz od razu lecieć na hard :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na hardzie, mam już niewielki kawałek że tak powiem...wrogowie padają na dwa strzały z pistoletu :/ jedynie bossowie jakoś tam dłużej się trzymają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę offtop:

Do tych którzy zamawiali preordera z muve - Jakiego formatu jest steelbook? DVD czy Bluray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie proszę na temat gry a nie innych pierdół, od rana zaglądam do tematu aby coś ciekawego o grze się dowiedzieć a Wy ciągle o tłumaczeniu, pctach i innych duperelach, niedługo o Polska-SM będziemy tu pisać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę offtop:

Do tych którzy zamawiali preordera z muve - Jakiego formatu jest steelbook? DVD czy Bluray?

Większy format - czyli DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wielkie oburzenie spowodowane brakiem polskiej wersji językowej, bo język w Bioshocku na pewno nie jest na poziomie gimnazjum. Przeraźliwie trudny też nie jest, ale co jakiś czas wpadają wyrażenia, których po prostu nie rozumiem, nawet jeśli bardzo dobrze mówię po angielsku.

Niemniej jednak oryginalna wersja... zauroczyła mnie. To wszystko jest takie poetyckie i melodyjne, co twierdzę po 4 godzinach grania, zresztą jak sama gra. Może moja ocena nie jest zbyt subiektywna, bo jestem OGROMNYM fanem poprzednich części i hype sięgnął u mnie zenitu, a otwierając paczkę sikałem ze szczęścia, ale Infinite zachwyca od początku. Ja chcę już wrócić do Columbii, ohgod!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie proszę na temat gry a nie innych pierdół, od rana zaglądam do tematu aby coś ciekawego o grze się dowiedzieć a Wy ciągle o tłumaczeniu, pctach i innych duperelach, niedługo o Polska-SM będziemy tu pisać

Bo mimo wszystko, tłumaczenie to też dość istotna sprawa - zwłaszcza że tekstu jak na strzelankę jest dość sporo...

Pomijając wersję językową - klimat, klimat i jeszcze raz klimat :)

Grafika nie należy do najpiękniejszych (i momentami jest zwyczajowo brzydka), ale ma tutaj miejsce sytuacja podobna do tej z Dishonored - wizualnie średnio, ale artystycznie na najwyższym poziomie...

Co innego muzyka - tutaj jak zawsze IG pokazali klasę i oprawa audio jest świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie proszę na temat gry a nie innych pierdół, od rana zaglądam do tematu aby coś ciekawego o grze się dowiedzieć a Wy ciągle o tłumaczeniu, pctach i innych duperelach, niedługo o Polska-SM będziemy tu pisać

W skrócie, gierka stylem niszczy wszystkie inne, szkoda tylko że jest łatwa i bardzo szybko pcha wszystko do przodu...

Ale za to czasami widoczki są nieziemskie :)

bioshockinfinite2013032f.jpg

bioshockinfinite2013032y.jpg

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×