Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Hua puchar mistrzów oblokowany w pinglu i gladiatorach ;d. Przeszedł ktos już puchar mistrzów ? ;]

Został mi "tylko" do pokonania ukryty zawodnik, chociaż wydaje mi się, że będzie łatwiejszym przeciwnikiem niż przed ostatni (którego pokonanie wymagało wiele wysiłku i przelanego potu).

Ostatni często wystawia łatwe piłki do ścinki.

A z postaci którymi najchętniej gram to robocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zostal mi tylko do pokonania ostatni przeciwnik w pucharze mistrzow w tenisa stolowego .... ale gosc jest niesamowity .... wszyscy poprzedni przeciwnicy to przy nim pikus :P cos czuje ze bedzie dobre kilka dni zanim go pokonam ;P

EDIT:

Nareszcie !!! :P Udalo mi sie pokonac Kenji w Champions Cup tenisa stolowego :) Po tych wszystkich strasznie trudnych przeciwnikach w ostatnim pucharze granie przeciwko ukrytemu bossowi to jakis spacerek po parku. Bardzo sie zawiodlem na poziomie trudnosci ostatniego przeciwnika :( Ale to nie wazne bo komplet wszystkich gwiazdek w ping ponga zebrany :)

Edytowane przez volvo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie !!! :P Udalo mi sie pokonac Kenji w Champions Cup tenisa stolowego :) Po tych wszystkich strasznie trudnych przeciwnikach w ostatnim pucharze granie przeciwko ukrytemu bossowi to jakis spacerek po parku. Bardzo sie zawiodlem na poziomie trudnosci ostatniego przeciwnika :( Ale to nie wazne bo komplet wszystkich gwiazdek w ping ponga zebrany :)

Zmotywowałeś mnie do odpalenia PS3, zakładam kościołowy dresik i idę dokopać dla ostatniego zawodnika w pingla :P

Faktycznie ten ostatni zawodnik to jakaś popierdułka :) na oko to grał na poziomie złotego pucharu (dostał 21:7 i 21:5) :P Teraz przerzucam się na gladiatorów

Edytowane przez kasjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Sony nie postarało się o tenis ziemny i o golfa ;p ,najwidoczniej bali się kompromitacji po wyjściu Top Spin 4 i Tiger Woods 2011 ;D ,ale mogli te dwie dyscypliny mimo to wrzucić np za :Bule i rzucanie dyskiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rzucanie dyskiem jest spoko, ale rzeczywiście za bule mogliby coś wstawić ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie te kulki sie bardzo podobaja , moze nie jest jakas tam dynamiczna gra ale fajnie sie gra . W drugiej czesci poprosze curling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ponarzekać zawsze można:) 6 dyscyplin i to mocno zróżnicowanych to wg. mnie idealnie dopasowany zestaw - ani za mało ani za dużo. W końcu musi być jakiś temat na sequela - a z drugiej strony czasy gier 100 in 1 się skończyły za SNES'a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wolałbyś kupić bardziej rozbudowanego sport champions: tenis stołowy i wszystko oddzielnie?

ja osobiście sadzę, że gierka jest super i że jedyną słabą rzeczą są błędy przy wysokich serwach w siatkówce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ponarzekać zawsze można:) 6 dyscyplin i to mocno zróżnicowanych to wg. mnie idealnie dopasowany zestaw - ani za mało ani za dużo. W końcu musi być jakiś temat na sequela - a z drugiej strony czasy gier 100 in 1 się skończyły za SNES'a:)

dobrze powiedziane, u mnie kazda z gier ma swojego fana w domu :] przedzial wiekowy od 4 do 40 lat :] bajtle - gladiatorzy, dysk mlodziez - tenis, siata starsi - luk i kule :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane, u mnie kazda z gier ma swojego fana w domu :] przedzial wiekowy od 4 do 40 lat :] bajtle - gladiatorzy, dysk mlodziez - tenis, siata starsi - luk i kule :D

hehe Dzibada nic ująć nic dodać zgadzam sie z Twoja teorią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak moja laska gra w gladiatorów albo siatkówkę topless to bardzo fajnie... no, nie patrze się w ekran:)))

Edytowane przez Myski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego na górze, chyba ktoś się zbytnio zagalopował w fantazjach. :thumbsup:

u mnie na chacie to jest tak:

tenis stołowy- ja

gladiatorzy- mój brat

siatkówka- ja, ale tylko z kumplem na zmianę bo jest śmiesznie. :laugh:

bocce- amatorskie próby i zaliczenie 2 meczy na *** (czy gwiazdky)

łucznictwo- ja, całkiem nieźle mi idzie i szybko strzelam, z celnością też git, ale łapa mnie boli po 2 meczach.

disc golf- nie grałm jeszcze na pełnej wersji, jak mam być szczery... :blush:

ale to na pewno ulegnie zmianie, bo sp mam stosunkowo krótko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fantazje:) Mieszkam sam, więc tak to wygląda jak do mnie przyjeżdża:)

No ale udowadniać tego nie będę;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sports Champions od 3 dni, zaczynałem w to grać z dużym zapałem, bo wszyscy tak pisali, że to takie super, a to jest beznadzieja. Jedynie fajna jest siatkówka - naprawdę wypas. Reszta gier jest dla mnie do kitu. Ten ping-pong to sie moze podobac chyba tylko jak ktos nigdy nie gral w normalnego ping-ponga. Gladiatorzy to jakis syf - granie w to we dwoch sprowadza sie do walenia sie po glowie ponad tarczą. O reszcie gier nawet nie napisze, bo to nudne gówno. Naprawdę strasznie zawiodłem się na tym. Kupiłem kontrolery i tą grę tylko po to żeby teraz w siatkówkę grać :/ ja pier... PORAŻKA

Jezeli naprawde grales troche w ping ponga to jestes pierwsza osoba ktora twierdzi ze ta gra nie ma nic wsplnego z rzeczywistym ping-pongiem... a swoja droga jak daleko doszedles w pucharze mistrzow (w 3 dni to chyba niezbyt?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy jak dodam, że sama wpadła na pomysł spełnienia mojego dawnego marzenia i wzięła dla mnie konsole w promocji Play, na siebie biorąc abo;]

Oczywiście teraz narzeka, że nie mam dla niej czasu, aczkolwiek (żeby nie było offa) właśnie Sport Champions jest dla mnie chytrym rozwiązaniem na te pretensję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, off to był przy twoim pierwszym poście :thumbsup:

przyjemne, bo przyjemne ale wyobrażenia zostawmy na potem :tongue:

no dobra, przyznaję ci, jesteś jedną z trzech postaci mojego życia którym czegoś zazdroszczę.

powiem tak: idąc dalej w las, spotkałem pare drzew. gdy zaszedłem za granice srebrnych pucharów, już się pociłem przy ich omijaniu. teraz to raczej wygląda jak szukanie dziurki w szczelnej ścianie drzew :thumbsup:

Powiem tak: LUBIĘ TO!

Pingpong jest niesamowity. każdy przeciwnik ma swoją osobistą taktyk gry. graliście poniżej poziomu srebrnego pucharu? nie nie graliście w ogóle.

siatkówka jest super, pod warunkiem, że skacze sie przy ścinach i przy serwach i naśladuje po każdym zdobytym punkcie odgłosy tatupa(?) (ten taki duzi jeti)

łucznictwo (na jednym move) jest niesamowici męczące, może przez to, że nadwyrężam mięsień ''udając'' że strzelam z prawdziwego łuku.

ruchy przeciwników są faje i indywidualne. jednym słowem, miazga.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions jest genialne. Ping-pong to majstersztyk, podobnie jak rzut dyskiem. Muszę przyznać, że po 2h spędzonych z tą grą, czuję dość spore "zużycie" prawego ramienia ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co właśnie ostatnie gwiazdki uzupełniam w gladiatorach w platynie, potem będzie pinguś:) Chyba spróbuje zagrać tym maximusem, chociaż wygląda dla mnie jak parodia shao kahna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mova z navi i mam zamiar kupić tą grę czytam te posty i większość z was mówi żeby dokupić drugiego mova do tej gry, czy kontrolera navi nie mogę wykorzystać ? a jak się gra jednym movem? np w strzelaniu z łuku i walki z gladiatorami czy ma to duże znaczenie na granie że nie ma drugiego mova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nabiłem srebrny w pingielku.

kolego, nie graj z laską na dwóch graczy, bo ci krew z nóg odpłynie... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mova z navi i mam zamiar kupić tą grę czytam te posty i większość z was mówi żeby dokupić drugiego mova do tej gry, czy kontrolera navi nie mogę wykorzystać ? a jak się gra jednym movem? np w strzelaniu z łuku i walki z gladiatorami czy ma to duże znaczenie na granie że nie ma drugiego mova?

Do pełnego wykorzystania potencjału tej gry potrzebne są 2x move. Navi się tutaj nie przydaje :P Można grać jednym movem w łucznictwo np. ale nie jest tak fajnie jak z dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w Bocce (kulko golf), rzut dyskiem, pingla nie obsługuje wcale dwóch różdżek więc nie trzeba nawet o niej myśleć.

Siatkówka, gladiatorzy i łucznictwo daje po prostu trochę mniej frajdy grając jedną różdżką - np. w gladiatorach sterujesz mieczem a po wciśnięciu triggera przechodzisz na sterowanie tarczą - robi się zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze FIFY 11 trochę zaniedbałem Sports Champion (a może to z lenistwa, bo nie chciało mi się męczyć?), ale dziś zamówiłem drugi kontroler i znów po niedzieli zacznę grać. Z dwiema różdżkami zawsze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×