Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

pingla mam juz za soba od paru dni wszystko na 3 gwiazdeczki , kolega ma mi pozyczyc drugi move i zajme sie lukiem .

powstanie jakis tenis ziemny na move ? ale taki dosc realistyczny ?

To jak masz wszystko na 3 gwiazdki to może masz jakiś sposób na ostatniego zawodnika na złocie (ten robot)? Bo odkrył mi się już poziom Champion ale wciąż nie mogę wygrać z tym cholernym robotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz wszystko na 3 gwiazdki to może masz jakiś sposób na ostatniego zawodnika na złocie (ten robot)? Bo odkrył mi się już poziom Champion ale wciąż nie mogę wygrać z tym cholernym robotem.

Mi udało sie z nim wygrac chyba za 7 podejsciem....na drugi dzien ,ogolnie niema jakiejs specjalnej taktyki poprostu musisz go wyczuć i "przyzwyczaic" do jego taktyki... juz dokladnie nie pamietam jak sie z nim gralo bo mecze sie na "platynie" poprawiam gwiazdki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz wszystko na 3 gwiazdki to może masz jakiś sposób na ostatniego zawodnika na złocie (ten robot)? Bo odkrył mi się już poziom Champion ale wciąż nie mogę wygrać z tym cholernym robotem.

Na tego robocika jest taki jeden fajny sposób... Sęk w tym, że on popełnia mnóstwo błędów. Wystarczy więc, że będziesz odbierał wszystkie jego piłki. Nic nie musisz ścinać, skoncentruj się jedynie na odbieraniu. Uważaj na jego podkręcone piłki, bo dość ciężko jest je dobrze odebrać. Dla chcącego i skupionego nic trudnego :thumbsup: Na poziomie Champion to dopiero jest wyzwanie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do robota , grac grac grac .... jak sie zmeczysz i nie wygrasz to najlepiej podejsc do gry jutro i wygrasz na 100 % ja tak mialem z paroma rywalami , fakt ze robi sporo bledow a jak sam scinasz to odbija i ciezko kontre walnac wiec warto wyczekiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach chcę kupić, tylko przez delegację byłem wyłączony z gry, ale pewnie jutro nadrobię:) Te duszki niezłą polewkę zapodają, mogliby jeszcze dorzucić wersję nude dla babeczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na temat tej gry ale bardziej techniczne ;)

mieszkam w UK i gdy ściągnąłem demo z ps store i zmieniłem język konsoli na polski to były polskie napisy, natomiast gdy teraz zakupiłem grę to nie ma napisów w PL tylko ENG ale trofea wrzuciły się w PL :o nic z tego nie kumam :D ciekawi mnie jak to będzie z TV SUPERSTARS czy jak kupie w UK i zmienię język konsoli na PL to czy będzie też dubbing PL ale pewnie nie :( wie ktoś coś na ten temat?

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, wydaje mi się, że mało jest gier, które mają polską lokalizację, zaraz obok innych na jednej płytce. wiesz, w nsf undercover (przykład) masz parę możliwości. wydaje mi się, że po prostu polska lokalizacja jest dostępna tylko w kopiach dystrybuowanych ba Polskę. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety probuje cos tam zdobyc w gladiatorach, ale na zlotku juz odpadam. Nie wydaje mi sie zebym byl jakis slaby, ale juz Belle na 3 meczu mnei rozwala i to w strasznie zenujacy sposob. Macham tym pieprzonym szpadlem po nogach i wiekszosc ciosow nie trafia, a jak juz cos ma trafic, to ona blokuje. Chce tu zaznaczyc ze nie macham przez powietrze, ale nie sa wykrywane kolizje mojego szpadla z jej kikutami, co jest bardzo irytujace. Ktos ma jakis sposob na to badziewie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gladiatorach najlepsza taktyka to czekanie na ruch przeciwnika, w momencie jak zadaje cios uskakujemy i szybko kontrujemy.Zdarza się czasem wywrotka podczas częstego robienia uników ale nie tracimy przez to zbyt dużo życia.

Edytowane przez czkafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gladiatorach najlepsza taktyka to czekanie na ruch przeciwnika, w momencie jak zadaje cios uskakujemy i szybko kontrujemy.Zdarza się czasem wywrotka podczas częstego robienia uników ale nie tracimy przez to zbyt dużo życia.

Popieram, aczkolwiek to za duże uogólnienie.

Różne taktyki są ważne - spróbujcie (praworęczni) grając z leworęcznym wrogiem uderzać z góry w kark/głowę w chwili ich zamachu (a kiedy inne ciosy - nieodsłaniające - to unik). Podwójny perfekt na złotym turnieju.

Sposób z odskokiem i kontrą (powyższy) dla mnie najlepiej się sprawca na wolnych wrogów (facetów).

Najgorzej jest z szybkimi praworęcznymi, ale zawsze jakoś wychodzi - trzeba analizować ich ruchy.

BTW. wykupiłem DLC z postaciami widmo (100kb - wtf? tylko odblokowanie?) fajnie się gra tzw. Specterem - duchem w kapturze - lata nad ziemią a oczy kozacko świecą na zielono - gra mi się przyjemniej niż tymi sportowcami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. wykupiłem DLC z postaciami widmo (100kb - wtf? tylko odblokowanie?)

to juz wiem, skad taka szybka zapowiedz autorow, ze bedzie dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sports Champions od 3 dni, zaczynałem w to grać z dużym zapałem, bo wszyscy tak pisali, że to takie super, a to jest beznadzieja. Jedynie fajna jest siatkówka - naprawdę wypas. Reszta gier jest dla mnie do kitu. Ten ping-pong to sie moze podobac chyba tylko jak ktos nigdy nie gral w normalnego ping-ponga. Gladiatorzy to jakis syf - granie w to we dwoch sprowadza sie do walenia sie po glowie ponad tarczą. O reszcie gier nawet nie napisze, bo to nudne gówno. Naprawdę strasznie zawiodłem się na tym. Kupiłem kontrolery i tą grę tylko po to żeby teraz w siatkówkę grać :/ ja pier... PORAŻKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem i wywaleniem setek zł przetestowałem sport champions na pożyczonym zestawie ... :whistling:

Co dziwne mnie najlepiej spodobał się ping pong, inne gry też ok ale nie żebym oszalał na punkcie którejś. Sugeruję zainteresowanym spróbowanie np: gdzieś w markecie mova i Sport Champion i dopiero podejmowanie decyzji. Nie neguję gierki aczkolwiek nie wszystko dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar dziś kupić sport champions, i mam takie pytanie czy te dlc za 18 zł dodaje tylko kostiumy czy coświęcej, i czy będą nowe dyscypliny oprucz tych 6 , i czy będzie multi?

z góry czięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar dziś kupić sport champions, i mam takie pytanie czy te dlc za 18 zł dodaje tylko kostiumy czy coświęcej, i czy będą nowe dyscypliny oprucz tych 6 , i czy będzie multi?

z góry czięki.

Dostajesz 3 nowe postacie:

- Specter

- Deadmund

- Numbskull

i dodatkowy sprzet :

Disc Golf – Phantom Disc Set

Bocce – Skull Bocce Set

Table Tennis – Phantom Paddle

Gladiator Duel – Skeleton Sword and Shield

Archery – Skull Bow

Beach Volleyball – Skull Ball

multi nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszę inną kwestię - Jaką postacią gracie najchętniej i czy wg. Was są jakieś różnice w tym kim lepiej grać?

Mi się wydaje, że łatwiej zadać duże (>400) obrażenia postaciami "silniejszymi" niż kobietkami - mylę się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej będzie Multi niż nowe dyscypliny.

Każda dyscyplina ma ileś-tam swoich plansz, do tego zupełnie odmienny kod sterowania, samouczki itd. Dorzucenie przez DLC nowej dyscypliny mija się z celem, prędzej opracują SC2 z tenisem, kręglami, oszczepem, strzelectwem sportowym i czymś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszę inną kwestię - Jaką postacią gracie najchętniej i czy wg. Was są jakieś różnice w tym kim lepiej grać?

Mi się wydaje, że łatwiej zadać duże (>400) obrażenia postaciami "silniejszymi" niż kobietkami - mylę się?

Kazda postac ma swoj "zyciorys" i niby ma wyszczegolnione 2 cechy np sila i zwinnosc

Osobiscie np w gladiatorach gram Conorem (zwinnosc, sila), w innych dyscyplinach Dallasem (celnosc, sila) co do zadawanych obrazen to IMO wydaje mi sie, ze zaleza tez od broni np. uderzenie mlotem zabiera srednio okolo 300pkt, a katana okolo 170pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na logikę powinno być... Spróbuje walczyć drewnianym mieczem treningowym, zobaczymy czy zauważę różnice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sports Champions od 3 dni, zaczynałem w to grać z dużym zapałem, bo wszyscy tak pisali, że to takie super, a to jest beznadzieja. Jedynie fajna jest siatkówka - naprawdę wypas. Reszta gier jest dla mnie do kitu. Ten ping-pong to sie moze podobac chyba tylko jak ktos nigdy nie gral w normalnego ping-ponga. Gladiatorzy to jakis syf - granie w to we dwoch sprowadza sie do walenia sie po glowie ponad tarczą. O reszcie gier nawet nie napisze, bo to nudne gówno. Naprawdę strasznie zawiodłem się na tym. Kupiłem kontrolery i tą grę tylko po to żeby teraz w siatkówkę grać :/ ja pier... PORAŻKA

:confused:

no tak. możesz zawsze grac w jakieś mmorpg na kompie. masz za darmo i w dodatku z innymi. nie chodzi o to, żebyś miał leprze ''sporcenie'' niż naprawdę, ale żebyś mógł pograć w ping ponga sam, albo nie wychodząc z domu grać w siatkówkę. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hua puchar mistrzów oblokowany w pinglu i gladiatorach ;d. Przeszedł ktos już puchar mistrzów ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×