Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano w me łapy wpadł zestawik startowy + sports champions. na razie ograłem tylko łucznictwo, ping-ponga i disc golf i chyba ten ostatni przypadł mi do gustu naj bardziej:) ping pong na prawdę trudny i trzeba się wczuć.

szczerze myślałem, ze to będzie popierdułkowata gra a w.w przezemnie dyscypliny na prawdę wymagają dokładności wyczucia i precyzji - którą daje samo Move. I właśnie do tego chcę nawiązać jestem pod wrażeniem precyzji praktyczni zerowego laga. widać to szczególnie w pinglu. ok nie zanudzam Was bo już to pewnie wiecie idę grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widze,że już wiekszość gra w pełną wersje gry,ale mam pytanie w sprawie dema,które było w zestawie startowym czy tam jest dostepny tylko pingiel i rzut dyskiem bo reszta dyscyplin jest nie podswietlona i nie można zagrać.Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widze,że już wiekszość gra w pełną wersje gry,ale mam pytanie w sprawie dema,które było w zestawie startowym czy tam jest dostepny tylko pingiel i rzut dyskiem bo reszta dyscyplin jest nie podswietlona i nie można zagrać.Dzięki za odpowiedź.

Tak, w demie dostępne są jedynie te dwie dyscypliny. Na dodatek są one okrojone względem pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w demie dostępne są jedynie te dwie dyscypliny. Na dodatek są one okrojone względem pełnej wersji.

No to dali polizać cukierek przez papierek,chyba nie ma wyjścia i kupić pełną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dali polizać cukierek przez papierek,chyba nie ma wyjścia i kupić pełną wersje.

ja kupiłem starter + sports... i powiem szczerze, że z tymi demkami to przesadzili...ograłem trochę i żadne mnie nie przekonało by do kupna move. ale pełna wersja to co innego:) chyba po mimo bólu ręki zagram jeszcze godzinkę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions to must have dla kazdego posiadacz mova. Konkurencje sa zroznicowane i kazdy na pewno cos znajdzie dla siebie.

Jak ktos chce nieco wiecej poczytac o pelnej wersji to moje wrazenia wspisalem na blogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyscyplina genialnie odwzorowuje precyzję rzutu i adekwatny do tego lot dysku, że machanie Move to istna przyjemność.

Nie jestem fanem sport, ale straszne wciąga gra. :)

Gra jest wyśmienita! Jednym słowem cud, miodzo. Serio! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna wczoraj skończyłem złoty puchar ledwością sił Już myślałem że to koniec a tu odblokował się kolejny "puchar mistrzów" :shok: masakra dotarłem do 2 przeciwnika i chyba nie podołam dalej :mad: zmieniam dyscyplinę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na dodatkowym poziomie po złotym pucharze i muszę z przykrością stwierdzić, iż gdy zginam lewą rękę to czuję lekki ból :P Czyżby efekt grania? Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że po tych 2 ostatnich w złotym pucharze już nic gorszego mnie nie może spotkać a tu bul ręki nie do opisania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś o tym wiem, dziś zrzuciłem piwo ze stołu zamachując się na Kenjiego:) I o żyrandol się boje czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... wlasnie uporalem sie z 4 przeciwnikiem w Champions Cup :) Masakra ... Jeden przeciwnik dziennie to chyba max na tym poziomie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... wlasnie uporalem sie z 4 przeciwnikiem w Champions Cup :) Masakra ... Jeden przeciwnik dziennie to chyba max na tym poziomie :P

podziwiam. mnie srebro na początku sprawiało problemy ;) ale spoko dałem radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... wlasnie uporalem sie z 4 przeciwnikiem w Champions Cup :) Masakra ... Jeden przeciwnik dziennie to chyba max na tym poziomie :P

:wink: tez go teraz rozwalilem za 4 podejciem ,,,,,umeczylem sie jak świnia , odpuszczam do wieczora bo sił brak , nastepna babeczka zobaczymy jak bedzie wymiatala

ps.ta "platyna" to juz daje w kosc i to niezle

Edytowane przez natalcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, już odpalam jak narazie wczoraj wieczorem wbiłem srebro w łucznictwie z czego w brązowym mam chyba wszystkie na 3 gwiadzki, a co najsmiesznejsze nie moge pokonać wroga z poziomu brazowego (ping pong) Chyba przedostatni czy jakoś tak. :D Mam nadzieje że dam rade przenieść telewizor do dużego pokoju bo tutaj np w siatkę gra sie bardzo nie przyjemnie :P.

Co waszym zdaniem jest najbardziej nie dopracowane? Mi ogólnie nie podoba sie siatka, jak dla mnie niema realizmu (wiem wiem to tylko gra ale jakoś trzeba ja upodabniać) głownie chodzi mi o odbijanie dwoma rękoma z dołu. Czasami tak jakby nigdy nic i odbija góra ale nie tak jak trzeba.

Edytowane przez Guzux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, już odpalam jak narazie wczoraj wieczorem wbiłem srebro w łucznictwie z czego w brązowym mam chyba wszystkie na 3 gwiadzki, a co najsmiesznejsze nie moge pokonać wroga z poziomu brazowego (ping pong) Chyba przedostatni czy jakoś tak. :D Mam nadzieje że dam rade przenieść telewizor do dużego pokoju bo tutaj np w siatkę gra sie bardzo nie przyjemnie :P.

Co waszym zdaniem jest najbardziej nie dopracowane? Mi ogólnie nie podoba sie siatka, jak dla mnie niema realizmu (wiem wiem to tylko gra ale jakoś trzeba ja upodabniać) głownie chodzi mi o odbijanie dwoma rękoma z dołu. Czasami tak jakby nigdy nic i odbija góra ale nie tak jak trzeba.

Na poczatku tez mialem problemy (ping pong) ,niewiedzac co mnie czeka dalej :thumbsup: srebro,zloto a teraz ta "platyna" jest "wymagajaco" :laugh:

Edytowane przez natalcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem swój egzemplarz .; Pierwsze w co zagrałem była siatkówka-nawet fajnie się gra ale np. w bloku piłka odbija się po prostu od rąk i tyle (heh, tak powinno być,tylko postać trzyma ręce tak sztywno że wygląda to tak jakby była z plastiku.

Dalej było łucznictwo,z powodu tego że mam jeden kontroler nie mogę za bardzo ocenić,ale wersja na jeden kontroler nawet mi się spodobała.

Ping pong-wiadomo najlepsza gra w Sports Champions.Przeszedłem do połowy srebrnego pucharu i już nie miałem siły grać ( wszystko mnie bolało). Ogólnie bardzo realistyczna i dobrze zrobiona.

Bocce-fajnie jest porzucać kulkami,ale to nie dla mnie .

Walki gladiatorów-bardzo mi przypadła do gustu.Mam jeden minus-postać reaguje z małym opóźnieniem,ale i tak super gra.

Reszty jeszcze nie testowałem ale myślę że te co opisałem najbardziej wszystkich interesują.:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem swój egzemplarz .; Pierwsze w co zagrałem była siatkówka-nawet fajnie się gra ale np. w bloku piłka odbija się po prostu od rąk i tyle (heh, tak powinno być,tylko postać trzyma ręce tak sztywno że wygląda to tak jakby była z plastiku.

Dalej było łucznictwo,z powodu tego że mam jeden kontroler nie mogę za bardzo ocenić,ale wersja na jeden kontroler nawet mi się spodobała.

Ping pong-wiadomo najlepsza gra w Sports Champions.Przeszedłem do połowy srebrnego pucharu i już nie miałem siły grać ( wszystko mnie bolało). Ogólnie bardzo realistyczna i dobrze zrobiona.

Bocce-fajnie jest porzucać kulkami,ale to nie dla mnie .

Walki gladiatorów-bardzo mi przypadła do gustu.Mam jeden minus-postać reaguje z małym opóźnieniem,ale i tak super gra.

Reszty jeszcze nie testowałem ale myślę że te co opisałem najbardziej wszystkich interesują.:teehee:

ps. co do walki gladiatorów to postacie wcale nie reaguja z opoznieniem ,jest to zrobione celowo poniewaz np.paletka do pingponga wazy 0,500dg a miesz 15 razy wiecej i symuluja prawdziwa wage ,,,moze faktycznie przez wiekszosc jest to odbierana za "laga"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge skumać łuków dla 2 move :]

jeden trzymam przed sobą drugim trzymam strzałę i naciągam. I potem strasznie trudno tym pierwszym cel namierzyć do tego bardzo słabo jest z kalibracją :/

to co miało być najlepsze niby najgorsze, albo grac nie umiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam move od wczoraj wlasnie przeszedlem srebrnego pingla i jedno zlotko. Reka faktycznie odpada bardzo bym chcial zagrac ale boje sie ze potem nia nie rusze przez nastepny dzien wiec zlotych przeciwikow odkladam na jutro a z Wami dziele sie wrazeniami. Kolega ktory wierzyl w magie kinetica ( gdzie sa przyciski ! ) , wpadl do mnie i pogralismy we wszystkie gry ze sports'a. Jego mina niezastapiona jutro jedzie kupic swoj egzemplarz i popykamy w gierki haha.

Jaka dobra gra wykorzystjaca move sie teraz zapowiada ? Nie pytam o HR , RE5 tylko takie cos podobne do sports , moze jakis tenis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge skumać łuków dla 2 move :]

jeden trzymam przed sobą drugim trzymam strzałę i naciągam. I potem strasznie trudno tym pierwszym cel namierzyć do tego bardzo słabo jest z kalibracją :/

to co miało być najlepsze niby najgorsze, albo grac nie umiem :D

A strzelales kiedys z prawdziwego luku? Wyglada na to ze chyba nie bo przy prawdziwym luku tez tak "trudno sie celuje"

Z kalibracja (ogolnie) nie ma problemow. Musiales sam niedbale wykonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra gra wykorzystjaca move sie teraz zapowiada ? Nie pytam o HR , RE5 tylko takie cos podobne do sports , moze jakis tenis ?

Jak chcesz tenis, badminton, tenis stołowy i jeszcze 2 podobne sporty, to jest już dostępne Racket Sports ( http://www.ps3site.pl/forum/topic/44048-racket-sports/ ), ale grałem w demo i nie spodobała mi się za bardzo. Poczytaj sobie komentarze pod grą i zdecyduj sam (albo pobierz demo) :tongue:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

gdzie znajdują się zdjęcia które można sobie zrobić po wygraniu turnieju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pucharze mistrzów po wybraniu turnieju, który już przeszedłeś masz do wyboru opcję "Zwycięska poza" czy jakoś tak.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×