Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem te filmiki jak jarałem sie przed kupnem move.

swoją drogą, sport champions miżdzy, ale jak mam być szczery, to bym już ''wstał z fotela'' ew jak ktoś woli ''wyszedł z pod panowania'' areny, stołu czy czego tam i pobiegał trochę, przy okazji napierdzielając się z innymi, najlepiej jakąś mocą.

czekamy na infamous...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Nareszcie !!! :P Udalo mi sie pokonac Kenji w Champions Cup tenisa stolowego :) Po tych wszystkich strasznie trudnych przeciwnikach w ostatnim pucharze granie przeciwko ukrytemu bossowi to jakis spacerek po parku. Bardzo sie zawiodlem na poziomie trudnosci ostatniego przeciwnika :( Ale to nie wazne bo komplet wszystkich gwiazdek w ping ponga zebrany :)

No tu sie zgodze na "platynie" ukryty boss to jakies nieporozumienie praktycznie tylko "formalność" zero wysiłku i wpadła "paletka laserowa" czy jakos tak ...:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektórych grach są samouczki dopiero po srebrnym niektóre, na przykład siatka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz w mistrzostwach, wchodź w dowolną grę i tam wybierz naucz się grać i będą wszystkie samouczki. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawcio... ale Pan mądry, ja na to nie wpadłem :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobiazg :tongue:

I jak chcesz to możesz pisać po prostu Pawcio. :biggrin:

Kupił ktoś z Was paczkę trupków? :teehee: Jak wrażenia? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobiazg :tongue:

I jak chcesz to możesz pisać po prostu Pawcio. :biggrin:

Kupił ktoś z Was paczkę trupków? :teehee: Jak wrażenia? :laugh:

...a kupilem juz jakis czas temu jak wiadomo sa 3 rodzaje trupoli na poczatku gralem przez jakis czas jednym z nich "śmiercią" ten z dlugim czarnym kocem na sobie :teehee: wyglada smiesznie jak sie gra,ogólnie to taki jajcarski bajer który wnosi jakąś "nowość" do gry :thumbsup:...jesli wydatek rzędu jak dobrze pamietam 18zł nie stanowi dla kogos problemu to polecam zakup;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wydatek rzędu 20zł kupiłbym sobie flowers. ale to moje osobiste przemyślenia.

mi się wydaje, że fajna sprawa, ale podobno tylko ściąga plik unlockujący, jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wydatek rzędu 20zł kupiłbym sobie flowers. ale to moje osobiste przemyślenia.

mi się wydaje, że fajna sprawa, ale podobno tylko ściąga plik unlockujący, jak to działa?

flowers?? to tez jakis dodatek? czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie postaci "mrocznych" polega na ściągnięciu i zainstalowaniu pliku 100kB, więc jak najbardziej są one zaszyte w grze, a jedynie płacimy za unlock. Niewykluczone, że będą za free niebawem, bądź w PS+ chociaż. Ale ja i tak już zapłaciłem, śmiercioduch jest świetny;) Dorzucić własną muzykę na podkład odpowiednią i gra całkiem zmienia klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z przejściem 2 gracza w pucharze mistrzów (4 puchar ostatni)> nie wiem co jest ale ona nonstop odbiera moje piłki niezależnie co zrobię czy zetnę podkręce ona i tak rzuca sie na ziemie żeby ją odbić piłka leci szybuje i perfekcyjnie ląduje na mojej połowie. Jeśli mam problemy z 2 graczem to co dopiero z bossem. Czekam na waszą opinię i czy ktoś w ogóle przeszedł cely tenis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przerzedłem. stosowałem technikę lewaka. polega ona na staniu na skraju stoły, z lewej strony. wtedy możesz spina nadać więcej i łatwiej odebrać piłki. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten spin to podkręcenie. i przeszedłeś tego gracza czy caly puchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu42 tak jak pisze sowa ,podkręcaj piłki ....i czekaj na błąd przeciwnika czasami troche to trwa ale niestety taka technika ...pingpong mam juz za sobą przeszedłem cały :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos zdobyl platyne w tej grze?

Celuję w ten deseń :P , droga jeszcze daleka ale ta zabawa mi się bardzo podoba (BF:BC2 zaniedbywane).

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Czy na Playstation Move są jakieś gry, w które można grać w dwóch lub więcej graczy, jeśli tak, to jakie to są gry?

Czyli wtedy potrzebne będą 4 kontrolery lub więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oco chodzi z trofeum?

"PAROWANIE NA EKRANIE"

Sparuj (zablokuj używając TYLKO swojej broni)próbę Superciosu

w pojedynkach ze wszystkimi 10 przeciwnikami w walkach gladiatorów(dowolny tryb pucharów Mistrzów).

Wystarczy zablokowac super cios zadany przez przeciwnika swoja tarczą??? zrobilem tak ze wszystkimi przeciwnikami i trofeum nie wpadło..czy trzeba zablokować supercios, mieczem ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Czy na Playstation Move są jakieś gry, w które można grać w dwóch lub więcej graczy, jeśli tak, to jakie to są gry?

Czyli wtedy potrzebne będą 4 kontrolery lub więcej?

tak, nawet w sport champions jest na przykład disc golf w który możesz grac na dwie osoby jednym dildochem.

ale jak masz dwa możesz grać normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ natalcia

Tak jak w opisie trofeum - musisz użyć broni. Tarcza bronią nie jest. Machaj mieczykiem (albo młotkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy pomacham mieczykiem:tongue: moze cos z tego wyjdzie :thumbsup: ...ee tam ja uwazam ze tarcza jest bronią:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nawet w sport champions jest na przykład disc golf w który możesz grac na dwie osoby jednym dildochem.

ale jak masz dwa możesz grać normalnie

A jak będę chciał grać w siatkówkę na dwóch graczy, będę potrzebować 4 kontrolery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×