Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

no niby fajnie, ale nie żałuję, że nie mam neta w ps3. 2 nowe postacie to nie jest coś bez czego nie da się żyć. co prawda fajnie wykonane itp. ale jakoś bedę spał spokojnie i bez żalu. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wolałbym zobaczyć zupełnie nowe gry.

2. Wszyscy chcemy grać w Champions Sports Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jak narazie jest się czym cieszyć, no chyba że chodzi o dyscypliny.

2. nie nie chcemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się zmierzyć z kimś na żywo (tudzież on-line), niestety moje M1 jest za ciasne na jednoczesną rozgrywkę dwóch osób. Z drugiej strony razem z kolegą pokonywać kolejnych przeciwników na 3 gwiazdki jest o tyle dobrze, że można odpocząć sobie - zmiana powiedzmy co 3 mecze i jakoś daję radę pograć więcej niż 2h:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jak narazie jest się czym cieszyć, no chyba że chodzi o dyscypliny.

2. nie nie chcemy

Dlatego, że nie masz neta w PS3. Nie rozumiem. :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam za offtop, ale brak neta na ps3 to jakby ci polowe fun'u zabrano, także podłącz go na dzień czy dwa i zaopatrz się w kilka tytułów z multi, odwiedź psstore, dodaj znajomych z reala którzy tez maja ps3, później odłącz ps3 od neta i napisz proszę, że nie ma czego żałować @Sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to JEST NAPISANE a nie pisze, po drugie patrz wcześniej. może jakies problemy z serwerami, albo aktualizacja...

Kolego, to nie jest tak, że ja mogę podłączyć ps3 do neta, a nie mam. nawet bym z internetu w komputerze zapomniał, byle mieć neta w ps3. na dzień dzisiejszy czuję się jak ci co nie wzięli kredytu we Frankach, gdy one skaczą. chciałbym mieć neta, ale nie mam więc na razie cieszę się, gdy gra oferuje mi jak najwięcej bez multi. btw, średnio mnie jara cs'owa napierdalanka z no-lifami, co mnie pociesza gdy widzę multi typu uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tak na rozluźnienie ;). Na jaki kolor świecą wasze kulki? :) :pardon:

ja mam tak, ze jak jest ciemno lub przy oświetleniu sztucznym kolor jest różowy, przy mocnym świetle słonecznym kolor robi się seledynowo - zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wolałbym zobaczyć zupełnie nowe gry.

2. Wszyscy chcemy grać w Champions Sports Online.

Gra w kulki online, ok ale np. walki gladiatorow czy gra w "pindla" nawet przy minimalnym lagu mija sie z celem i byla by poniekad irytujaca dlatego pewnie zrezygnowano z trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pingiel, siatka i gladiatorzy to faktycznie zbyt dokładne dyscypliny aby pozwolić sobie na lagi, ale choćby dla pozostałych trybów był by ciekawy tryb on-line - bo z kompem to nie jest zbyt ciekawie rzucać kulkami czy dyskiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie dla tych którzy nie mogą sobie wyobrazić online w tej grze (bo jest za szybko i precyzja się liczy) moim zdaniem równie dobrze można to powiedzieć o FPS'ach, a multi stanowi ich największą siłę, wierze że twórcy postarają się wprowadzić ten tryb zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje kulki są zawsze różowe, no chyba, że stawiam klocka.

(tumble)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy inne gry dają inne kolory.

W High Velocity bowling pierwszy pad dostaje kolor czerwony, drugi pad dostaje kolor ciemno niebieski! Więc kolor kulek uzależniony jest od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdziwiłbym się jakby było inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W High Velocity bowling pierwszy pad dostaje kolor czerwony, drugi pad dostaje kolor ciemno niebieski! Więc kolor kulek uzależniony jest od gry.

no nie tylko od rodzaju gry. Także od natężenia światła w pomieszczeniu w którym gramy, przynajmniej u mnie tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem dosc dlugo z zona w pingla i w koncu udalo jej sie wygrac.

Jak zweszyla szanse na pokonanie mnie poraz kolejny w nastepnym meczu wziela sie ostro do roboty i zapijajac co jakis czas herbate z wielkiego kubka dzielnie stawiala mi czola az do momentu gdy poslalem jej niska i dosc szybka pilke w prawy naroznik stolu ! Kobitka chcac odebrac zrobila tak zamaszysty ruch, ze caly kubek z herbata wyladowal na podlodze zapierdzielajac sofe, dywan i pare inych rzeczy :)

Po szybkim sprzataniu kontynuowalismy i prawie ja znokautowalem probujac zrobic mocarna scine ...

Taka tam mala przestroga dla wszystkich grajkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem dosc dlugo z zona w pingla i w koncu udalo jej sie wygrac.

Jak zweszyla szanse na pokonanie mnie poraz kolejny w nastepnym meczu wziela sie ostro do roboty i zapijajac co jakis czas herbate z wielkiego kubka dzielnie stawiala mi czola az do momentu gdy poslalem jej niska i dosc szybka pilke w prawy naroznik stolu ! Kobitka chcac odebrac zrobila tak zamaszysty ruch, ze caly kubek z herbata wyladowal na podlodze zapierdzielajac sofe, dywan i pare inych rzeczy :)

Po szybkim sprzataniu kontynuowalismy i prawie ja znokautowalem probujac zrobic mocarna scine ...

Taka tam mala przestroga dla wszystkich grajkow ;)

Tak to nie zarty, grajac z dziewczyna w gladiators i probojac wyprowadzic super cios trafilem ja lokciem w podbrodek ... na szczescie nie mocno i obylo sie bez siniaka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to nie zarty, grajac z dziewczyna w gladiators i probojac wyprowadzic super cios trafilem ja lokciem w podbrodek ... na szczescie nie mocno i obylo sie bez siniaka :-)

Już widzę te nagłówki w Fakcie "PS3 Move przyczyną przemocy w rodzinie" :P

Żeby nie było całkiem offtopic to się pochwalę, że został mi już ostatni zawodnik w pinglu (chyba, że jakiś się odkryje) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te nagłówki w Fakcie "PS3 Move przyczyną przemocy w rodzinie" :P

Żeby nie było całkiem offtopic to się pochwalę, że został mi już ostatni zawodnik w pinglu (chyba, że jakiś się odkryje) :)

pingla mam juz za soba od paru dni wszystko na 3 gwiazdeczki , kolega ma mi pozyczyc drugi move i zajme sie lukiem .

powstanie jakis tenis ziemny na move ? ale taki dosc realistyczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powstanie jakis tenis ziemny na move ? ale taki dosc realistyczny ?

Ma być Virtua Tennis 4 na Move :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tematu o tej grze , wiec pewnie l ipna bedzie .... a szkoda bo teraz pole do popisu na move , fajnie by bylo jakies ATP , WTA wygrac sobie siejac postrach na kortach za pomoca rozdzki :D

dobra bo robie offtop moze jak ukaze sie wiecej info o tej grze to dam temat. A ogolnie to kiedy pogram na move w cos konkretnego ? wiem o mag , re , hr , eyepet , rocket itp a cos nowego innowacyjnego zapowiedzieli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie brak tematu = słaba gra ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×