Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

gamescom zaczyna się jutro a konferencja EA chyba w środę. Więc w ciągu najbliższych dni dowiemy się napewno o wielu ciekawych rzeczach

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest konferencja o 16, a o tym, że grafa na PieCu będzie wyglądać o niebo lepiej, to każdy wie i jakoś nikt z PS3 nie płacze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bedzie zobaczyc co-op z konsoli. W koncu jakis konkretny material, mam nadzieje.

BTW to jest jedyne forum na ktorym moj dziki film nie zostal pojechany. Na ppe.pl 7 minusow a na gametrade zostalem nazwany "dzieciakiem" bo wstawiam cos takiego. Niektorym chyba za mocno poslady scisnelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jesteś twórcą małego testu, na którym forum jest mniej idiotów. :) Niektórzy nie rozumieją żartów i tyle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabotyn

Mógłbym się z tobą zgodzić gdyby nie jedna rzecz. Znam kilku Pecetowych graczy - oczywiście grających w FPSy onlajn - i ŻADEN z nich nie gra na maksymalnych ustawieniach. Graja na średnich bo gra śmiga szybciej.

I tu odniosę się do "niusa" jakiego zapodało Acti odnośnie MW3 - "mamy stary silniki i grafę z d..y ale za to 60 fps`ów".

I dobrze - powiecie - ale znasz tylko kilku.

Okey! A ilu wy znacie taki co pograją na full wypasnej grafie?

Natomiast zgodzę się z Tobą iż wersja na konsole n ie będzie

full experience of battlefield 3 franchise
.

Natomiast uważam że nie jest to kwestia grafy tylko ilości graczy i rozmiaru plansz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrazam 64 osob na jednej mapie... Chyba taka opcja bedzie dopiero mozliwa gdy wyjdzie PS4 (zero zwiech i takich tam).

PS zapraszam do minusowania moich postow juz jest -80 minusow ;D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie filozofuję czy twoja wypowiedź jest git :P Wydaje mi się, że "-80 minusów" oznacza 80 plusów. Tak mnie uczyli w szkole :P Poprawcie mnie jak się mylę.

Żeby nie było że offtop - BF3 na pewno będzie świetny i dlatego go już kupiłem! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa juz jakies potwiedzone info z gadzetami i uzbrojeniem?widzalem ale tylko kilka ,nie wszystko .Bedzie UAV ?:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL widzieliście jakaś dziewczyna na forum (Carolina) i nawet ładna :rofl:. Pierwszy raz widzę dziewczynę na tym forum i to w dodatku w temacie Battlefield. Jezu co się z tym światem porobiło.

Liczę że na konferencji pokażą gameplay z myśliwcami albo lepszy model zniszczeń niż ten który jest na pre alpha testach. Jak narazie zniszczenia wyglądają bardzo ale to bardzo słabo w porównaniu do BF2bc. Mam nadzieję że DiCE mnie miło zaskoczy i pokaże destrukcję na wysokim poziomie. Fajnie by było gdyby ogłosili że beta startuje 1 września :) zarówno konsolowa jak i PC. Wtedy mielibyśmy wiarygodny materiał do porównani i oceny jak wygląda i jak płynnie działa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać nie zaglądasz tu wiele,Coffee,Znaleziątko,Mistejk jeszcze parę kobiet by się znalazło,a co do bf3 mnie na pewno nie zawiedzie po już się podnieciłem po pierwszym trailerze tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabotyn

Mógłbym się z tobą zgodzić gdyby nie jedna rzecz. Znam kilku Pecetowych graczy - oczywiście grających w FPSy onlajn - i ŻADEN z nich nie gra na maksymalnych ustawieniach. Graja na średnich bo gra śmiga szybciej.

To musza miec slabe kompy ci twoi znajomi pececiarze i tyle, ja obecnie gram w BC2 na LCD full hd z wymaksowanymi ustawieniami a i tak osiagam max cap fps. Podobnie zreszta ze Starcraftem II (obecnie w te gry gram na multi). Wyjdzie BF3 pewnie bedzie to samo. I zeby nie bylo, nie mam super-maszyny ktorej cena zaczyna sie od 5k wzwyz, budzet jaki przeznaczylem lekko ponad pol roku temu na PC wynosil 2.5 kola.

Poza tym o jakich FPSach my tu mowimy ? Procz BC2 i Crysis 2 raczej nic nie wyglada na tyle dobrze zeby chociaz z max na medium sie oplacalo zbijac dla wydajnosci kosztem jakosci.

Okey! A ilu wy znacie taki co pograją na full wypasnej grafie?

Wyjdzie gra to sie dowiemy. Ale szczerze mowiac ? Przed kupnem nowego pieca sam uzywalem podobnych stereotypow, np "pc to super grafa, ciekawe tylko ilu graczy sie nia nacieszy" a w rzeczywistosci wyglada to zupelnie inaczej, przecietny PCowiec dokupuje sobie coraz to nowsze podzespoly - ergo - jest ciagle na bierzaco ze swietnym sprzetem i wychodzi na tym wcale nie gorzej niz przecietny konsolowiec kupujacy oryginalne gry za 200+ zl. U mnie sie to niestety nie sprawdza bo do PC dochodzi jeszcze X360 i PS3 :pardon:.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać nie zaglądasz tu wiele,Coffee,Znaleziątko,Mistejk jeszcze parę kobiet by się znalazło,a co do bf3 mnie na pewno nie zawiedzie po już się podnieciłem po pierwszym trailerze Dołączona grafika

Zawsze myślałem że dziewczyny i kobitki grają w tego typu gry :

http://www.dziewczynygames.com/

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić np blond dzuni która ma słuchawki na uszach i gra w battlefielda. Zawsze jak pojawia mi się taki widok przed oczami to śmiać mi się chce, to takie nierealne. :P.

Czasami próbuje sobie wyobrazić fajną panienkę która mówi teksty typowe dla gracza. Wyobraź sobie np że laska do laski mówi:

" Wczoraj miałam niezłe staty, trafiłam na strasznych noobów, jednemu sprzedałem 2 headshoty pod rząd a drugi dostał kose w plecy. Na dodatek jeden z nich to 100% retard który nie posiadał żadnego skilla. No ale fajnie wczoraj wbiłam 50 lvl i dostałam kilka odznak. Dzisiaj planuje wbić 60 lvl, modlę się aby tylko trafić na jakąś grupkę noobów." hahaahahhahaha

IMPOSSIBLE

Jestem ciekaw jak rodzice reagują jak widzą ile czasu spędza ich ładna córka na graniu :P albo rodzeństwo. Może za stary jestem aby zrozumieć dzisiejsze młode dziewczyny :D. Teraz dziewczyny ciągnie do samego zła, narkotyki, alkochol, sex a teraz jeszcze gry. eh.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo ciągnie, tego ciągnie... Jak wrócę z wakacji, to możemy pograć razem. Wyślę Ci zapka albo Ty mi i zobaczysz, że się da. Na dodatek mam HS :D

Dzisiaj konferencja EA. No nareszcie !!! ;**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że dziewczyny i kobitki grają w tego typu gry :

http://www.dziewczynygames.com/

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić np blond dzuni która ma słuchawki na uszach i gra w battlefielda. Zawsze jak pojawia mi się taki widok przed oczami to śmiać mi się chce, to takie nierealne. :P.

Czasami próbuje sobie wyobrazić fajną panienkę która mówi teksty typowe dla gracza. Wyobraź sobie np że laska do laski mówi:

" Wczoraj miałam niezłe staty, trafiłam na strasznych noobów, jednemu sprzedałem 2 headshoty pod rząd a drugi dostał kose w plecy. Na dodatek jeden z nich to 100% retard który nie posiadał żadnego skilla. No ale fajnie wczoraj wbiłam 50 lvl i dostałam kilka odznak. Dzisiaj planuje wbić 60 lvl, modlę się aby tylko trafić na jakąś grupkę noobów." hahaahahhahaha

IMPOSSIBLE

Jestem ciekaw jak rodzice reagują jak widzą ile czasu spędza ich ładna córka na graniu :P albo rodzeństwo. Może za stary jestem aby zrozumieć dzisiejsze młode dziewczyny :D. Teraz dziewczyny ciągnie do samego zła, narkotyki, alkochol, sex a teraz jeszcze gry. eh.

Wchodzę dziś rano na forum, myślę: Zobaczę co tam chłopaki i dziewczyny wyskrobali na forum... i czytam coś takiego... Normalnie chyba muszę iść do psychologa, bo jako "dzisiejsza dziewczyna" nie mam bladego pojęcia o co Ci chodzi...

Edytowane przez coffee88
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się wyobraźnię wielkości ziarnka grochu i wąskie horyzonty myślowe to na pewno ciężko jest wyobrazić sobie cokolwiek :)

Ach i do ALKO©HOLU mnie nie ciągnie.

A Twój stereotyp młodej dziewczyny to zapewne zsolaryzowana blondynka z tipsami długości metra mająca gdzieś w granicach lat 15.

Edytowane przez Mistejk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazurkami go, pazurkami! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej - bo zaraz wpadnie jakiś nadgorliwy admin i jeszcze ten temat nam zamknie!

Swoją drogą mogliby się nie wydurniać i zamiast walczyć z nami we wszystkich możliwych tematach przywrócić nam kantynę. Wtedy wiadomo, że tylko tam gadamy o wszystkim i o niczym i admini mają mniej pracy z utrzymaniem porządku w innych tematach. Mam nadzieję, że w końcu ktoś łebski to zrozumie. I my będziemy szczęśliwi i oni będą mieli mniej siwych włosów.

A żeby nie było powodów do banowania to zapytam: gdzie można zamówić preordera B3 z opcją zapłacenia przy odbiorze?

Edytowane przez holis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paroma Paniami z forum grałem i nie powiem żeby nie było miło, do tego wiedzą do czego służy karabin :D

@topic

Jutro w końcu Na konferencji EA zobaczymy CQ, a szczerze mówiąc po cichu liczę, że pokażą też jakiś materiał z ps3 :)

@up

ultima, gram, psx extreme... wszędzie za pobraniem dają :)

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mogliby się nie wydurniać i zamiast walczyć z nami we wszystkich możliwych tematach przywrócić nam kantynę. Wtedy wiadomo, że tylko tam gadamy o wszystkim i o niczym i admini mają mniej pracy z utrzymaniem porządku w innych tematach. Mam nadzieję, że w końcu ktoś łebski to zrozumie. I my będziemy szczęśliwi i oni będą mieli mniej siwych włosów.

Wydurniać? Nie obrażaj nas. Mieliśmy dżentelmeńską (jak nam się wydawało), umowę odnośnie Kantyny. Jak poważni ludzie. Nie potrafiliście tego docenić i Kantyna zamieniła się w Latrynę. I nie wróci. Nie ze złośliwości, bo kilka razy przymykaliśmy oko, ostrzegaliśmy i prosiliśmy o umiar. Żadnej reakcji. W końcu doszło do apogeum ekskrementów jakie można wylać w postach, a które można sobie podziwiać na ostatnich stronach zamkniętego tematu.

Jest dział Offtopic. Proszę tam założyć temat i gadać o czym dusza zapragnie.

Post ma charakter informacyjny i prosiłbym o nie kontynuowanie dalej tego tematu.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op z ps3 przy pokazanym chwile pozniej gameplayu z nowej mapki kryje sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na GamesCom pokazali gameplay z COOP z wesji na ps3.

Po streamingu live mało można powiedziec o jakości, ale nie wydaje się, żeby było żle. Jest dobrze wg mnie.

Można było zobaczyć nowy trailer z Multi pełnego maszyn latających :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość filmu więc i tak bardzo nie było widać, chociaż efekty świetle niezłe. Chciałbym wiedzieć coś o 'poszarpanych' krawędziach bo tego bym nie chciał (jak rdr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jest dobrze ale i tak roznica jest zauwazalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




OPAD SZCZENY. 64-CQ na PC to będzie MIAZGA.

Jeśli jety będą tak wolne (coś około 2/3 prędkości z BF2, bardziej jak BF1943) to będzie super, zbalansuje to rozgrywkę. Tak, tak, nierealistyczne, ale to gra i balans ma być przede wszystkim! :) Edytowane przez Bas
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×