Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czemu najbardziej narzekaja Ci, ktorzy widzieli BF'a tylko na YT albo grali moze ze 100h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie gdzie najlepiej zlozyc pre-order bo ja mam na gram.pl od lat tam kupuje gry ale slyszalem o nowym dlc spectac i moze bedzie dostepny w polsce wie ktos cos na ten temat ?

pozdro

Ja wiem tylko o mapkach - KARKAND - i o broniach - pakiet uzbrojenia. Na żadnej OFICJALNEJ stronce nie znalazłem jakichkolwiek informacji o jakimś "Spectacu". Podaj linka skąd wyrwałeś te informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze w U3 kazdy mecz az ocieka epickoscia right ? :biggrin:

Nie zauważyłem tego, ale wiem, że pełne są sprawiedliwej i miodnej rywalizacji, przy których brak kampioncych n00bów. Ale wracajmy do BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo BF jest do tego stworzony, żeby kampić w jakiś krzakach i czekać na okazje. Krótka seria i frag. Tu tak jak w CoD, głównie chodzi o to, kto kogo pierwszy zauważy. Epickie mecze to masz na trailerach od DICE.

Nie wiem jak będzie z tym w BF3, bo trudno się wypowiadać o czymś co zna się tylko pośrednio :pardon:, ale w BC2 masz masę epickich momentów ;). Jednak musisz się sam o nie pofatygować, jeżeli, jak to nazwałeś, kampisz w krzakach to nie zobaczysz żadnego i to tylko twoja wina :dry:, nikogo innego. Nie rozumiem niektórych osób co to wypowiadają się na temat ogólnej tendencji na coś w grze, która nawet nie wyszła :huh:. Co do epickości to wystarczą dwie wyrównane drużyny, fajny własny skład, zacięty mecz i samo podłożenie paczuszki i jej obrona przez 4-6 osób przed całym zespołem przeciwnym wznosi się do rangi epickiego wydarzenia :biggrin:. Jednak nabijając sobie fragi, czy, po prostu, kampiąc nie odczujesz tego, bo masz inne priorytety. Wyrżnięcie 6-7 osób w budynku i na zewnątrz, i to pomimo, że po zabiciu 2-3 wszyscy już wiedzą gdzie jesteś. Czy po prostu rozwalenie upierdliwego helikoptera, czy czołga z świetną załogą w środku, przykłady można by mnożyć. Wszystko zależy od nastawienia, ale jeżeli ktoś przyjął odgórnie, że to mit, albo ta gra jest mniej skillowa to cały czas będzie malkontentem :scare:.

Swoją drogą jeżeli chodzi o skillowość hehe :biggrin:, pewnie się narażę wielu osobom, ale trudno :P, to sądzę, że gry komputerowe wymagają i maxymalnie wykorzystują bardzo mało umiejętności gracza/osoby. Dla mnie pojęcie gry skillowej jest 100% abstrakcyjne i zależy od każdego z nas. Dla mnie żadna strzelanina, wyścigi, czy sportowa (chodzi o cyfrową wersje) nie pretendują do tego miana, jedyne co mi przychodzi na myśl to szachy. Jeżeli ktoś ma wielkie mniemanie o swoich nad przeciętnych umiejętnościach to niech lepiej pogra w jakiś sport: siatkówkę, koszykówkę, czy nożną, bo dopiero tam można powiedzieć z czystym sumieniem, że liczą się głównie umiejętności ;).

Ps. Jeżeli ktoś dotarł do tego momentu to chce jego autograf hehe :laugh:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie graliście cię w BF3 multi a już narzekacie. Poczekajmy do 25.Października i wtedy zobaczymy co wyszło. Nie dzielcie skóry na niedzwiedzu,czy jakoś tak :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie graliście cię w BF3 multi a już narzekacie. Poczekajmy do 25.Października i wtedy zobaczymy co wyszło. Nie dzielcie skóry na niedzwiedzu,czy jakoś tak :P

Dokładnie hehe , niektórzy to już pewnie grę przeszli i zaczną narzekać jaka to słaba fabularnie, albo podobna do COD'a hehe :laugh:.

Ps. Leci plusik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł. Może byśmy zalożyli nasz team BF3 multi. Treningi by się odbywały,sparingi z innymi teami albo po prostu ustawki. Moglibyśmy zacząc takie wstępne zapisy. Obowiązkiem jest posiadanie HS lub PS Eye. Co wy na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł. Może byśmy zalożyli nasz team BF3 multi. Treningi by się odbywały,sparingi z innymi teami albo po prostu ustawki. Moglibyśmy zacząc takie wstępne zapisy. Obowiązkiem jest posiadanie HS lub PS Eye. Co wy na to.

Skąd taki rewolucyjny, wręcz nowatorski pomysł??? To tak można???Dodałbym jeszcze obowiązek posiadania minimum jednego pada...te treningi mnie ujęły!! I sparringi...i ustawki "po prostu"!!!I tak ...team na team...z innym teamem przeciw jeszcze innym teamom...REWELACJA!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeżeli chodzi o skillowość hehe :biggrin:, pewnie się narażę wielu osobom, ale trudno :P, to sądzę, że gry komputerowe wymagają i maxymalnie wykorzystują bardzo mało umiejętności gracza/osoby. Dla mnie pojęcie gry skillowej jest 100% abstrakcyjne i zależy od każdego z nas. Dla mnie żadna strzelanina, wyścigi, czy sportowa (chodzi o cyfrową wersje) nie pretendują do tego miana, jedyne co mi przychodzi na myśl to szachy. Jeżeli ktoś ma wielkie mniemanie o swoich nad przeciętnych umiejętnościach to niech lepiej pogra w jakiś sport: siatkówkę, koszykówkę, czy nożną, bo dopiero tam można powiedzieć z czystym sumieniem, że liczą się głównie umiejętności ;).

Zagraj sobie w Starcrafta I i/lub II ;) z czlowiekiem ktorego APM (actions per minute) wynosi chocby ponad 150 (czyli sredniak), szachy wymiekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko o mapkach - KARKAND - i o broniach - pakiet uzbrojenia. Na żadnej OFICJALNEJ stronce nie znalazłem jakichkolwiek informacji o jakimś "Spectacu". Podaj linka skąd wyrwałeś te informacje.

TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU

Te rzeczy (spec i dogtag dlc) beda dostepne tylko w wybranych sklepach, poki co zaden polski ich nie ma w ofercie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli my nie bedziemy mogli robic własnych dog tagów ?

This pre-order exclusive item comes with five new, unique dog tags.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 2 miesiące z hakiem do premiery BF3.

Wiemy :) Jeszcze niecały miesiąc do końca wakacji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wakacje ten ma :P A za miecha beta, ciekawe ile potrwa i czy jakieś inne mapki poza Operation Metro na Rush'u dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo do kilku dni przed premierą, albo jakieś max 2tyg. A mapkę to pewnie jedną dadzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie rushowa, chociaz jaka by nie byla to bede gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie chciałbym rushową bo spędzam tam najwięcej czasu ;) Beta pewnie tydzień, dwa a Tier1 dostanie 48h wyłączność <lol2> a ja tak bardzo narzekałem że trafił mi sie zwykły egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank dostaniemy Operation Metro... niestety <_<

A ja nie wiem, czy kupic nowa konsole, czy dozbroic PC. Ciekaw jestem jak wypadnie konsolowa wresja BF3, w konfrontacji z blaszakowa (chodzi mi glownie o gameplay). Poza tym gralem troche w Battlefield'a 2, i kompletnie mi nie podchodzi ten typ rozgrywki. Oby w BF3 bylo wiecej Bad Company, niz klasycznego batka.

Tak sobie patrze na caly ten HYPe zwiazany z BF3, i przypominajam sobie niewiarygodnie cisnienie jakie panowalo podczas oczekiwania na Killzone 2. Sngiel bardzo dobry, lecz multi zawiodlo na calej lini... Obawiam sie tez wgorowanych ambicji DICE, ktore chce zaspokoic wszytskich na rynku; fanow Bad Company, Battlefield'a i CoD. Poprzeczka bardzo wysoko podniesiona. Jeszcze tylko miech do bety! :)<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wakacje ten ma :P A za miecha beta, ciekawe ile potrwa i czy jakieś inne mapki poza Operation Metro na Rush'u dadzą.

A BETA też będzie na PS3 czy tylko na PC?

Jak grałem w multi BF2 to tak nie za bardzo mi podchodziło,a jak grałem Bad Company 2 multi to było cos. Oby DICE do BF3 dało taki multi jak w Bad Company 2. Zweryfikuje moje wątpliwości jak będzie BETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pelni popieram poprzednikow. BF2 jest dla mnie taka gra bez polotu, strzelanka, jakich wiele, za to BF BC2 kopie w multi po mosznie :D

Jesli jednak BF3 pojdzie zbytnio w strone bf2 to i tak za 1,5 roku do 2 lat dostaniemy bad company 3 (im absolutely sure) :) I wlasnie zapowiedzia tego drugiego bylbym podjarany, bo sam bf3 jakos mnie nie nakreca (za to na mysl o Skyrim az mam motyle w brzuchu)...

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BETA też będzie na PS3 czy tylko na PC?

Jak grałem w multi BF2 to tak nie za bardzo mi podchodziło,a jak grałem Bad Company 2 multi to było cos. Oby DICE do BF3 dało taki multi jak w Bad Company 2. Zweryfikuje moje wątpliwości jak będzie BETA

Na każdą platformę :)

Po gameplayach Bf3 bliżej do BC2, chociaż widać, że to będzie mix gier DICE.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo innych map ,gdzie sa pojazdy ,czyli tych DUZYCH map battelfildowych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×