Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

tak zachwalałeś to pewnie się skusze :)

EDIT: może nawet sprzedaż mi swoją ??

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dobrze pamietam to niezabardzo byłeś na shifta chętnty :biggrin:

ps .patrico jak dojdzież do końca drabinki w pojedynku kierowców to mogę ci oddać mistrzostwo :biggrin: wczoraj stałem sie posiadaczem jednego z trudniejszych trofeów "king of the hill"

Dojście tam normalnym sposobem zajmie mi chyba wieki...

Ale będę próbować. Myślę tylko czy próbować od razu, czy najpierw lepiej pograć trochę singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie dorownuje Grand Turismo ....... mi sie nie podoba ..... to nie jest ta seria nfs .... :) czekam z utesknieniem na The Run ....

Bo starają się już odejść od nazwy NFS. Jak widać SHIFT 2 jest już podawany bez członu NFS.

Ale został po prostu dodany gdzieś na dole, żeby było wiadomo, że gra należy do serii.

I pisze się Gran Turismo... Grand to możesz mieć Prix co najwyżej.

Fani serii NFS, gdzie wystarczy wcisnąć gaz i skręcać na zakrętach tutaj się nie odnajdą.

Tutaj trzeba operować gazem, hamulcem, kontrować i czuć po prostu samochód.

Jak widzę kogoś kto siada do SHIFTa i wali po całości od startu na pełnym gazie w zakręty, rozwala się i potem jęczy jaka ta gra durna, to aż mnie skręca ze śmiechu w środku.

Cieszę, że EA postanowiło zrobić taką serię jak SHIFT. Jest to miła odskocznia od Gran Turismo, a dobry przerywnik w oczekiwaniu na GRID2.

Autorom mówiącym, że SHIFT2 miał niby pogrążyć Gran Turismo chyba coś się w głowach poprzewracało, albo po prostu chcieli zrobić sobie szum w okół gry.

GT i SHIFT nie mają ze sobą nic wspólnego. To tak jak porównywać Rainbow Sixa z dzsiejszym CoDami.

Na najwyższym poziomie trudności przeciwników jak i sterowania gra daje masę frajdy.

Do tego wspaniałe odgłosy ryku silnika. Mi się gra bardzo podoba. Nie wiem jak będzie potem, czy mnie szlag nie zacznie trafiać, itd.

Ale na pewno polecam ją każdemu kto lubi tego typu gry. Bo naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie jest warta zadnych pieniedzy.... a profesjonalisci w takich grach juz dawno jezdza po torach Gran Turismo 5 to tyle mojego zdania o tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co zanudzaja sie jazda po sznurku i sterylnym, laboratoryjnym srodowiskiem toru? gra ma sprawiac fun a tutaj tego nie brakuje, bo rywalizacja jest ostra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja- mam 66% kariery i jak dzisiaj chiciałem zagrać, to miałem tylko 2 opcje w menu głównym. Wszedłem w karierę i odpaliła mi się ta próba czasowa z GT-R'em z samego początku gry. Po ukończeniu jej i wyścigu zostałem przeniesiony do menu kariery, ale nie mam odblokowanych żadnych wyścigów (przypominam, że mam 66% i 20 lvl), tylko zawody D. Reszta jest zablokowana, ale pokazuje mi, że ukończyłem częśc z wyścigów w nich. Gdy próbuję wejść do wyższych wyścigów, choćby FIA GT3, które miałem wcześniej odblokowane, wyskakuje napis "Aby odblokować te zawody musisz: osiągnąć poziom 13", a ja mam 20. Da radę coś z tym zrobić bez usówania save'a? Chciałbym zaznaczyć, że odinstalowywałem i instalowywałem z powrotem , ale nie dało to skutku.

Witam . Mam taki sam problem , jest jakis sposob na ten blad ?

Ok . Sytuacja opanowana .

Edytowane przez Krukins88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam buga, nie wskakuje mi kasa za osiaganie kolejnych lvli, mam 9 lvl, a nie dostałem ani grosza, mozecie cos poradzic ? za wyscigi dostaje normalnie

Edytowane przez Kuchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno kupilem na psn (na szczescie 1/5)

gracie jeszcze w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno kupilem na psn (na szczescie 1/5)

gracie jeszcze w to?

Ja dziś kupiłem i świetnie się bawię :) dodaj mnie do znajomych na PSN Nazarro19. Na Autologu będziemy mogli porównać wyniki i wbić razem kilka pucharków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem. Nie mogę zrobić trofeum Paparazzi. Nie chce mi opublikować zdjęcia.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem swoje zaproszenie, jak jest ktos zainteresowany jakąś pomocą z trofeami, poleconymi wyścigami to zapraszam. Wciąż gram pomimo że doprowadza mnie ona do szału ale ją kofam. Generalnie to dwa razy traciłem swoje save game bo gra freezowała i save file padał więc musialem kombinowac, ale wciąz gram i tylko to sie liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi sie wiesza po kilku sekundach w autologu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w ten tytuł ? Bo nabyłem go pare dni temu i narazie mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Shift 2 Unleashed ponoć można spędzić fajnie z nią czas , grałem w Nfs Shift i mi się spodobał. Czy Unleashed jest fajnieszy i przyjemniej się gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift 2 jest utrzymany w podobnym klimacie. Emocje są jak w GRID :D Ja go mam od premiery i nadal czasami grywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa moze kody do tej gry ?? pod ps3 oczywiscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa moze kody do tej gry ?? pod ps3 oczywiscie :P

nie

jedyna gra w której możesz wpisywać kody na PS3 to jest chyba GTA 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha tak z ciekawosci :P ale gier wiecej nba itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi sie wiesza po kilku sekundach w autologu?

szukałem na necie, i nie tylko ja miałem problem z tym. Nie było patcha, a ni nic. Instalowałem grę na nowo, wywalałem save i nic.

Wczoraj uruchomiłem autologa i jakie zdziwienie było jak wszystko działało.

Tym razem nie miałem podłączonej kierownicy oraz niedawno była przerwa serwisowa PSN, może dlatego?

Edit: niestety wiesza się dalej... , naprawdę na tym forum tylko ja mam taki problem?

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3 dni tą grę i jeszcze z niczym nie miałem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3 dni tą grę i jeszcze z niczym nie miałem problemu.

wersja z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba dokupić dodatki niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba dokupić dodatki niestety.

mam rozumieć że jak dokupię dodatki, to problemy znikną :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×