Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Krosek napisał:

Teraz są takie przepisy, że jak zawodnik obije piłkę inną częścią ciała i trafi w rękę to nie ma karnego.
 

 

 

Bez sensu całkowicie w takim razie, poprzednia wykładnia była dużo lepsza i sprawiedliwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krosek napisał:

Teraz są takie przepisy, że jak zawodnik obije piłkę inną częścią ciała i trafi w rękę to nie ma karnego.
 

 

Nawet nie wiedziałem, dlatego wolałem się powstrzymać z hejtem na Turka. Ręka była ewidentna, dlatego dziwne by było gdyby jej nie zauważył na tym monitorze :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam przejrzeć kilka tweetów w dół również :vxoAZzf:

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta rosyjska grawitacja robi z człowieka :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się chłopina zatracił, obstawiamy za ile zjedzie do bazy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on jest zakonserwowany i ma 9 żyć jak kot gurwa :vxoAZzf:

Już w latach 90-tych wyglądał tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to już chyba padnie nie z przedawkowania, tylko z za długiej przerwy między kreskami.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_RVnfHHJvffUhMkUjClQaqx8LRpUjheTA

 

Gang Albanii :kaz:

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/ms-2018/762863/mundial-2018-diego-maradona-trafil-do-szpitala

 

Stan już stabilny , ja to pamiętam za małolata ostatnie mecze w Boca gdzie wychodził niczym scarface  witał tam się że wszystkimi rundy honorowe robił wokoło hehe już wtedy ta energia podejrzana była hehe . Niemniej jak ktoś ogarnia temat to aż dziwne że serducho jeszce nie padło przez te wszystkie lata .

 

 

 

 

 

Xddd

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi - Mudziny 2-1 :listek: Fajny, szybki meczyk, w końcu Argentyna wyglądała jak zespół :messi:

No i Cakir, gwiazda wieczoru, znakomite gwizdanko pokazał :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, haobao_PRO napisał:

 w końcu Argentyna wyglądała jak zespół :messi:

 

giphy.gif

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chcę ci tylko powiedzieć, że nic mi nie jest, że nie jestem i nie byłem hospitalizowany. W przerwie meczu z Nigerią poczułem silny ból w karku. Odwiedził mnie lekarz i polecił mi wrócić do domu przed drugą połową, ale postanowiłem zostać, bo graliśmy o wszystko. Jak mógłbym wyjść? Przesyłam buziaki dla wszystkich i dziękuję za wsparcie... - napisał na Instagramie Diego Maradona."

Kark go zabolał, bo pewnie nieprzeciętny radziecki koks szarpnął nim jak sam szatan xD

I z tego co widzę w Argentynie pokazać środkowy palec=buziaki dla wszystkich. Warto zapamiętać przed ewentualnym wyjazdem, ale akurat tam się nie planowałem wybrać :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maradona_625x300_1530053780220.jpg?outpu

Rozumiem, że ta szyba jest ufajdana talkiem, bo z emocji im się ręce pociły ? XD

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie bardziej nie rozdoopia jak pisanie, że Messi jest trenerem reprezentacji i przecież wszyscy o tym wiedzą. I to jeszcze Przegląd Sportowy, który chce uchodzić za profesjonalnego pismaka dot. kopanej. Wczoraj przed meczem zaczęły się pojawiać fejkowe wpisy na Twitterze jakoby Sampaoli nie miał wpływu na taktykę i dobór składu, bo wszystko na swoje barki postanowił wziąć Leo. No gurwa i jeszcze ludzie to łykają. A, że biedny łysolek pyta Messiego czy wpuścić Kuna? No chyba każdy kto choć trochę pograł w piłkę na poziomie wyższym niż derby osiedlowe doskonale wie, że trenerzy bardzo często pytają najlepszych zawodników o zdanie.

 

Już pomijam fakt, że gdyby faktycznie Leo był grającym trenerem to nigdy w życiu przy gonieniu wyniku nie wpuściłby na murawę Mezy :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Geble napisał:

Nic mnie bardziej nie rozdoopia jak pisanie, że Messi jest trenerem reprezentacji i przecież wszyscy o tym wiedzą. I to jeszcze Przegląd Sportowy, który chce uchodzić za profesjonalnego pismaka dot. kopanej. Wczoraj przed meczem zaczęły się pojawiać fejkowe wpisy na Twitterze jakoby Sampaoli nie miał wpływu na taktykę i dobór składu, bo wszystko na swoje barki postanowił wziąć Leo. No gurwa i jeszcze ludzie to łykają. A, że biedny łysolek pyta Messiego czy wpuścić Kuna? No chyba każdy kto choć trochę pograł w piłkę na poziomie wyższym niż derby osiedlowe doskonale wie, że trenerzy bardzo często pytają najlepszych zawodników o zdanie.

 

Już pomijam fakt, że gdyby faktycznie Leo był grającym trenerem to nigdy w życiu przy gonieniu wyniku nie wpuściłby na murawę Mezy :siara:

 

Pytanie piłkarza o zdanie, a schowanie trenera w kiblu i ustalanie składu, taktyki razem z kolegą z Chin to jednak dwie różne sprawy :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mały łysy knurek nie może być aż taką pipą, z którą nikt się zupełnie nie liczy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, haobao_PRO napisał:

Nie no mały łysy knurek nie może być aż taką pipą, z którą nikt się zupełnie nie liczy :30vm3cw:

Może być :) 

 

Przecież wziął cały zespół i przygotowania robili w Barcelonie pod Messiego. Taktyka i drużyna pod Messiego. Wszyscy grają do Messiego. Pewnie nawet odlać się bez niego nie mógł. A trzymanie Marszczęrano, który był na poziomie naszych piłkarzy? Przecież NIgeryjczycy robili z nim wczoraj co chcieli. Kolega Messiego. A dlaczego nie było Dybali? Bo Messiemu wchodziłby w drogę.

 

Myślcie Panowie troszku :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszłoby że Mascherano na polski tłumaczy się Peszko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli Boskiego Diego zapytać o zdanie, wczoraj było widać, że chłopina jeszcze może wiele dać tej drużynie. Taki nasz Peszko - spec od samopoczucia podnoszący morale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJAJAJ MEHOR ALE MNIE SWĘDZI TA PUTA KOSZULKA, NIGDY WIĘCEJ LENORA PANIE BOSZE TYLKO KOKOLINO g7v2YYz.png

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TeraJacek napisał:

AJAJAJ MEHOR ALE MNIE SWĘDZI TA PUTA KOSZULKA, NIGDY WIĘCEJ LENORA PANIE BOSZE TYLKO KOKOLINO g7v2YYz.png

O widzisz...teraz wszystko jasne.

On od Chajzera załatwił vizir, nawciągał się a później pocił się pachnąco i zmiękczająco, temu koszulka taka mokra i tak mu się dobrze spało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×