Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

hehe :P Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, ale ja poczekam do recenzji i opinii graczy. Pewnie kupię jak stanieje, bo ostatnio u mnie krucho z kasą na gry, a trzeba się przygotowywać na listopad i zalew gier czyt. Uncharted, Battlefield, Twisted Metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gdzieś też tam jest;d oooo widze ją hahah:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muve.pl z znizka 50% wychodzi 125zł z wsyylka pobranie dpd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a jak uzyskac znizke bo ja tam widze za 199 a nie 125 ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly poszczegolne tematy na forum na ten temat poszukaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry materiał po naszemu :)

część 1

część 2

część 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonała beta do kupna , gra po prostu daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wzioles bete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wzioles bete?

Dostalem kod od kolegi , ktory dostaje kody na bete od Sony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm nawet nie mialem pojecia, ze jakas beta tej gry byla... a nie zdazylo mi sie jeszcze zebym nie dostal kodu od Sony na jakas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm nawet nie mialem pojecia, ze jakas beta tej gry byla... a nie zdazylo mi sie jeszcze zebym nie dostal kodu od Sony na jakas...

chcesz screen??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz screen??:)

hehehe nie posadzam Cie o klamstwo :D tylko zastanawialem sie czemu ta beta nie zostala jakos bardziej rozgloszona bo na pewno mialbym chrapke na nia :)

jakies screeny mozesz wrzucic + moze jakas mala recenzja :) zastanawiam sie ostro nad ta gra (od BC2 brakuje mi swietnego i wciagajacego multi), z teraz wychodzi tyle swietnych gier, ze z niektorych po prostu bede musial zrezygnowac... i jezeli mozesz to napisz kilka zdan zeby pomoc mi w tej decyzji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze ta prywatna beta była/jest tylko pod multi . Czyli to co sprzedaję się dziś na rynku . Generalnie poświeciłem tej grze z 5 h póki co i co zauważyłem to niezwykła dynamika akcji , tak szybko dzieje się tam gra ze aż mordka się cieszy . Zaczynamy od tego , że tworzymy sobie swoja postac , kolor kamizelki , fryzura standardowe oraz standardowe pierdoly . Wybierasz sobie klase w czym masz rózne zadania . Co do gameplay grafiki jest wg mnie dobrze gra wciaga i o dziwo nie jest nudna:) czy warto kupić dla samego multi zdecydowanie mimo iż jestem fanem BF'a to odskocznia do szybkiego i dynamicznego rinka jest po prostu w deche wg mnie oceniam to 8/10 :) jak odpala PSN zapodam Ci screny z gameplay'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdzieś wyczytałem, że w Brinku nie ma K/D ratio na żadnym leaderbordzie. Już samo to powoduje, że gra może być świetna. Nie będzie gry na fragi, będzie gra dla zespołu i dla objectiwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

jezeli tak to jestem w zupelnosci spokojny o jakosc grania i ludzi ktorzy beda w ta gre grac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwoscia, preorder zlozony i mysle tylko kiedy zaczna wysylac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad kupnem. Jedyna rzecz któa mnie martwi, to zainteresowanie tym tytułem, a raczej jego brak. Jakiś czas po premierze może się okazać, że serwery będą świeciły pustkami, ale jeżeli gra będzie dobra, to powinna sama się obronić.

Jak to będzie z tym multi. Będą normalne mecze znane z każdego FPS, czyli np. TD, CTF, czy rozgrywka będzie opierała się na przechodzeniu kampanii wraz z innymi graczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamawiam preorder, fajna gierka się szykuje :) Oczywiście zamawiam na muve.pl. Mam nadzieje, że będą mieli ją w czwartek i wyślą, żeby w piątek 13 przyszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka. Ile, co, i jak można w grze, czyli statystyki część 1. Można zrobić kwadrylion różnych postaci :laugh:

Brink-Stats.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×