Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@kill

ale jazda co ? jak w Borderlands :)

@ONE

ja bym aż takiej czarnej wizji nie roztaczał ... ja jeszcze raz odniosę się do gry Bioshock 2 gdzie multi było ... niech pomyślę ... gorsze niż złe ??? a kiedy byś człowieku nie wbił zawsze masę ludu ... a w/w tytuł to raczej single a nie multi

tutaj mamy odwrotnie ja bym spał spokojnie i jak tylko PSN wstanie to możesz mnie dodać do znajomych ja w to będę się zagrywał do czasu aż wyjdzie RAGE więc kilka miechów :)

pozdrawiam

Dawid

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat czy wrocic do Bad Company 2, czy dac szanse czemus nowemu tj.Brink. Czekam z niecierpliwoscia na pierwsze recenzje. Narazie moje obawy to czy multi nie bedzie zbyt chaotyczne (sprzyja temu m.in. mozliwosc przebrania sie za wroga), i jak bedzie z hp? Jesli do zabicia wroga beda wystarczyly 3 glupie kulki z byle jakiej broni, jak w black ops to podziekuje, wtedy gra nie bedzie miala nic wspolnego ze skillem, bo kazdy noob bedzie umial trafic 3 kulki z np.30 w magazynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad kupnem. Jedyna rzecz któa mnie martwi, to zainteresowanie tym tytułem, a raczej jego brak. Jakiś czas po premierze może się okazać, że serwery będą świeciły pustkami, ale jeżeli gra będzie dobra, to powinna sama się obronić.

Jak to będzie z tym multi. Będą normalne mecze znane z każdego FPS, czyli np. TD, CTF, czy rozgrywka będzie opierała się na przechodzeniu kampanii wraz z innymi graczami?

Tytul bedzie oblegany, to pewne, siegna po niego wszyscy Ci co po Enemy Territory oraz Team Fortress. Multi bedzie opieralo sie na co-opie "misjowym" oraz Team vs Team z zadaniami do wykonania, czyli scenario, jedna strona broni druga pcha i probuje wykonac wszystkie zadania.

Akurat o ten tytul sie nie boje, jesli ktos z was gral w tytuly od tego studia, ktore sa w gruncie rzeczy przeznaczone tylko i wylacznie na multi to wie o czym mowie.

Tez chcialbym juz na piatek 13 to dostac:) I oby PSN dzialalo, a jak nie to bede meczyl single'a zeby odblokowac bronie i stroje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogłoby już działać PSN jak będzie. Choć i tak na początku będę pewnie ogrywał singla, żeby się oswoić. Jeszcze Mortal mi przyjdzie w przyszłym tygodniu, więc będzie grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba w tym gameplayu, to liczba strzałów potrzebna do zabicia wroga. Składam preordera, mam nadzieję, że tytuł nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pokusili się w tej grze o 60 klatek :(

Anyway... Nie wiem czy czytaliście, ale mapy do Brinka projektował między innymi Dave Johnson, twórca chociażby kultowego Dust w CSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anyway... Nie wiem czy czytaliście, ale mapy do Brinka projektował między innymi Dave Johnson, twórca chociażby kultowego Dust w CSie.

Czy coś więcej trzeba dodawać? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba strzelanie, dźwięk jest fajny. Tak się czuje aż tą broń. Fajne też te ślizgi, jak podkosił wroga a potem go dobił na ziemi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z developerem:

http://www.vg247.com...brinks-release/

Na szczegolna uwage zasluguje jeden z akapitow:

The PlayStation 3, for us, was just alien technology. Take the cover off and its probably organic. We decided from the beginning we’d get the PC up and running as quickly as possible for gameplay testing. Within about three months of starting we were playing multiplayer games, just deathmatch with the initial weapon loadout. Then we started playing with the basic first couple of objectives. Then as SMART came in, we started playing with the basic vaulting, mantling, sliding under things and leaning around corners.

Czyzby kolejny (ktory to juz z kolei) g***iany port na PS3 potwierdzony? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xie blur i AA, a na PS3 brak blura i brak AA.

Sam nie wiem co lepsze... Okaże się na ekranie, czy brak AA bardzo przeszkadza, szczególnie w sytuacjach dalekich strzałów. No ale to ID tech 4 więc nie powinno być jakiegoś wielkiego paciaka.

Btw. w sklepie ps3site napisali, że gra chodzi na Id tech 4 czyli na enginie, na którym będzie śmigał RAGE. Pełna profeska! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to porównanie raczej na korzyść kolca nie ma co się oszukiwać szczególnie pierwszy screen ... jak ktoś z Wa-wy będzie widział grę gdzieś na półce to niech da znać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem ?

Gram w single i towarzyszą mi boty i w kazdej chwili mogą je zastąpić prawdziwi gracze.

Jest to połączenie single + multi ale na zasadzie co-op ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muve.pl wysyła już dziś gre Brink!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muve.pl wysyła już dziś gre Brink!!!!!!!

Skad wiesz??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem to w sklepie ultima.pl tez pojawila sie informacja o "premierze", a to oznacza, ze dzisiaj wysylali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo dostałęm info ze gra wyslana na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze by się przydało działające PSN :P

A na razie zostaje nam gra z botami :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie widocznie nie lubia:( bo maila o wysylce nie dostalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pierwsze recenzje dużych portali nie są zbyt pochlebne (delikatnie mówiąc). Ja co prawda nigdy się tym nie sugeruje, ale wspominam o tym, bo boję się, że może to być kolejna gra zniszczona w ten sposób. Cóż niedługo sam się przekonam jak jest w rzeczywistości (choć maila od muve o wysyłce też nie dostałem, a gra zapłacona już dobry miesiąc temu).

Link

Link

Fajny film pokazujący pełną misje, customizacje i ogólnie podstawy rozgrywki:

Link

P.S. Doczytywanie się tekstur na Xboxie - koszmarne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko trzeba wziac poprawke na to, ze Brink to gra wlasciwie bez SP, z banalnym AI botow oraz znikoma fabula, jest to gra tak naprawde przeznaczona wylacznie na multi, a tego zadne recenzje nie oddadza - wystarczy za przyklad podac MW2, gdzie recenzenci jeszcze na tydzien przed premiera mowli nawet o "najbardziej dopracowanym MP ever", a ciekawe co by mowili jakby ograli gre przynajmniej z miesiac, spotykajac po drodze takie rodzynki jak Commando kit, OMA+noobtube, boostowanie atomowek, Javelin glitch, itd. itd... Multi nie da sie zrecenzowac ot tak, po zaledwie kilku dniach, i chyba wlasnie dlatego oceny Brink wygladaja tak a nie inaczej.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się. Do tej gry trzeba będzie mieć zgraną paczkę kumpli, by w pełni móc się rozkoszować systemem jaki dla nas zaprojektowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz kozie śmierć.. Zamówienie właśnie potwierdziłem. W sumie z kurierem wyszło 126 zł. więc nie jest źle. Teraz tylko czekać na PSN i trzeba będzie zgadać się na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×