Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie możesz się połączyć zarówno na PC jak i PS3? Czy tylko na PS3?

A próbowałeś może po prostu metodą automatyczną? No i masz router czy jak?

Napisz więcej o tym jak masz podłączoną konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam modem usb ZXDSL 852 neostrady gdy mialem neta od neo kumpel mi ustawil pske i dzialalo gdy zmienilem dostawce neta tez dzialalo jakis czas potem zformatowalem pcta ustawilem tak jak bylo wczesniej i od tamtej pory nie dziala na pc wszystko dziala bez zarzutu ale na ps3 nic nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

moj problem jest nastepujący gdy dzwonie z domowego telefonu to rozłącza mi sie net.

czego to jest wina???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie masz filtra przed telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy internet o prędkości 2 mega nadaję sie do grania online ? głównie interesuje mnie fifa 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy internet o prędkości 2 mega nadaję sie do grania online ? głównie interesuje mnie fifa 2010

Zależy z kim będziesz grał, i jak daleko od siebie będziecie. Jeśli z jakimś np. Brazylijczykiem to mogą wystąpić przycinki, jednak ogólnie 2MB wystarczy na online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy mozna moje ps3 (Slim 120 GB) podlaczyc do neta za pomoca Wifi tak jak robie to w psp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem. Swojego plejaka mam podłączonego do netu. Wszystko działa, mogę grać w BF: BC2, ściągać dema i wysyłać wiadomości (czyli niby wszystko ok). Tylko mi z Red dead Redemption coś jest nie tak. Jest to moja jedyna gra która nie działa przez sieć. Niby mogę wejść we Free mode, ale jestem sam i nie ma innych kolesi. Tak samo jak odpale jakiś tryb. PUSTKA.

Problem przedstawiłem, to teraz dam dane techniczne:

Net 20-30mb w UPC (nie wiem ile dokładnie)

Sieć połączenia PS3 do netu: PS3>Router>Modem>internet (czyli standart)

Router to TP-link TL-R402M

Porty odblokowane (W zakładce Virtual Severs)

PS3 ma własny IP do routera

Serwer DHCP włączony (ma to jakieś znaczenie?)

Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Edit: Zauważyłem, że kumple nie mogą również wbić do mojego składu w BF: BC2 z poziomu Menu (czyli jeszcze przed grą).

Problem się nie rozwiązał. Czekam nadal na odpowiedź (firewall wyłączony w routerze)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że UPC lubi sobie bloknąć to i owo. Ich sztuczna walka z p2p trwa już od jakiegoś czasu, a niestety większość gier korzysta z tej technologi podczas gier online. Mogą np. ograniczać transfer p2p i już po grze. Problemu szukaj więc według mnie u swojego dostawcy, a nie w konsoli. To jedna sprawa. Druga to fakt, że RDR jest skopane pod tym względem i wiele osób ma ten problem. To też już nie twoja wina. Czekać trzeba na patcha i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy z kim będziesz grał, i jak daleko od siebie będziecie. Jeśli z jakimś np. Brazylijczykiem to mogą wystąpić przycinki, jednak ogólnie 2MB wystarczy na online

:teehee: ROTFL mamy chyba nowego króla działu Ps3Site Bash :) Wyczuwam tu jakiś Haczyk :sweat:

@szawello 2 mega wystarczy w zupełności do grania on-line - osobiście mam 1 mega, gram z bratem który mieszka w niemczech, jego kumplem amerykaninem i gościem z tego forum który siedzi w UK. Do tego wiele różnych narodowości się przewija na scoreboardzie i rękę sobie dam uciąć że jakiś brazylijczyk też się przewinął :blush: Nigdy nie miałem problemów, dziwne jest również to że nawet w BF2 nie odnotowuje lagów a pół forum na nie narzeka :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że UPC lubi sobie bloknąć to i owo. Ich sztuczna walka z p2p trwa już od jakiegoś czasu, a niestety większość gier korzysta z tej technologi podczas gier online. Mogą np. ograniczać transfer p2p i już po grze. Problemu szukaj więc według mnie u swojego dostawcy, a nie w konsoli. To jedna sprawa. Druga to fakt, że RDR jest skopane pod tym względem i wiele osób ma ten problem. To też już nie twoja wina. Czekać trzeba na patcha i tyle.

Ale wszyscy z moich znajomych mogą grać w rdr na multi. Nikogo nie mogę zaprosić do składu w Bad Company 2. To napewno wina UPC? Nie mogę tego jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam modem usb ZXDSL 852 neostrady gdy mialem neta od neo kumpel mi ustawil pske i dzialalo gdy zmienilem dostawce neta tez dzialalo jakis czas potem zformatowalem pcta ustawilem tak jak bylo wczesniej i od tamtej pory nie dziala na pc wszystko dziala bez zarzutu ale na ps3 nic nie dziala

i co nikt nie wie co moze sie dziac :D:D:D

dodam jeszcze ze gdy biore test connecta to pisze mi singed out czy jakos

i gdy wlaczam pske wyskakuje ze kabel sieciowy jest podlaczony ale neta jak nie bylo tak niema

Edytowane przez jointroller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem czy to odpowiednie miesce na taki temat ale mam nadzieje, że mi pomożecie. Otóż chciałbym podłączyć moja PS3 do neta tyle że przez zwykły router to się chyba nie da. Mam internet radiowy i końcówka kabla jest wkręcana (nie mam pojecia jak sie nazywa). Na googlach znalazlem pare informacji o tym że potrzebny mi AP i router, ale ja jestem w tym zielony. Prosze o jakieś wyjaśnienie jak bym mógl podłączyć konsole i co bym musiał kupić. Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak ze masz jak widać złe wejście do neta nie przeszkadza to ze to jest internet radiowy... ja mam radiowke 1mb) problem twki własnie w ruterze masz najprowdopodobniej ten najtanszy zestaw i podejrzewam ze masz 256 predkosc dlatego jest ten problem najlepszym rozwiazaniem to kupic wieksza predkosc lub zmienic ruter zwróc sie z problem do osób które ci to zakładały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak ze masz jak widać złe wejście do neta nie przeszkadza to ze to jest internet radiowy... ja mam radiowke 1mb) problem twki własnie w ruterze masz najprowdopodobniej ten najtanszy zestaw i podejrzewam ze masz 256 predkosc dlatego jest ten problem najlepszym rozwiazaniem to kupic wieksza predkosc lub zmienic ruter zwróc sie z problem do osób które ci to zakładały

Mam 1mb  i nie mam żadnego routera ,kabel idzie z antenty bezposrednio do karty sieciowej w komputerze. A ja probuje sie dowiedziec co musze kuopic zeby byla mozliwosc podlaczenia konsoli do neta. Ten wkrecany kabel juz mi dziala na nerwy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co nikt nie wie co moze sie dziac :D:D:D

dodam jeszcze ze gdy biore test connecta to pisze mi singed out czy jakos

i gdy wlaczam pske wyskakuje ze kabel sieciowy jest podlaczony ale neta jak nie bylo tak niema

Po pierwsze czy masz internet w domu

jeżeli masz to jak masz podłączoną konsolę do internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy masz internet w domu

jeżeli masz to jak masz podłączoną konsolę do internetu

no neta na kompie mam normalnie elegancko dziala

do konsoli jest przez kabel ethernet czy jakos wczesniej dobrze bylo teraz cos sie zwalilo gdy biore w konsoli stettings neta i wybieram easy to nie moze polaczyc z pcetem na costum ustawiam wszystko tak jak powinno byc ip dns etc. i jak biore test to nei moze znalesc adresu ip a polaczenie lokalne niby odpalone jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no neta na kompie mam normalnie elegancko dziala

do konsoli jest przez kabel ethernet czy jakos wczesniej dobrze bylo teraz cos sie zwalilo gdy biore w konsoli stettings neta i wybieram easy to nie moze polaczyc z pcetem na costum ustawiam wszystko tak jak powinno byc ip dns etc. i jak biore test to nei moze znalesc adresu ip a polaczenie lokalne niby odpalone jest

reszta mnie nie interesuje - opowiadania nie piszę

podaj jaki system masz zainstalowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

pytanie, będąc w sieci osiedlowej, mając prywatne IP, żeby osiągnąć NAT2(z NAT3) jedyną szansą jest zmiana  ip z prywatnego na publiczny? czy niekoniecznie?

czy przy prawidłowych ustawieniach(przekierowania itd) zmiana na publiczny załatwi problem czy można sobie bez tego też poradzić aby osiągnąć NAT2 ??

pytam bo wiąże się to z dodatkową opłatą za internet i nie wiem czy się w to pchać skoro może nie pomóc lub jest inne wyjście...

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszta mnie nie interesuje - opowiadania nie piszę

podaj jaki system masz zainstalowany

xp servis pack 3

masz moze jakas teorie co do tego ?

Edytowane przez jointroller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie czy istnieje jakaś aplikacja, tweak czy cokolwiek innego co pozwoliłoby mojemu PS3 ściągać pliki z taką samą prędkością jak mój laptop ?

Oba urządzenia są podłączone przez wi-fi do netu na pc pliczek 160 mega ściąga mi się 10 minut a na PS3 chyba z 3 godziny ... może trzeba coś zmienić w ustawieniach systemowych ?

Oraz drugie pytanie w Killzone jest potrzebny patch aby zagrać w sieci no ale czekam już chyba 3h i mam dopiero 22% na łączu 2Mbs ... czy istnieje możliwość ściągnięcia patcha z internetu i zainstalowania go z pendrive'a ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wiem skad jestes ale jezeli kiedykolwiek sie spotkamy masz u mnie 0.7 Stocka :)

wszystko dziala elegancko dziekuje bardzo

B)Spoko jak narazie możesz walnąć mi plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie czy istnieje jakaś aplikacja, tweak czy cokolwiek innego co pozwoliłoby mojemu PS3 ściągać pliki z taką samą prędkością jak mój laptop ?

Oba urządzenia są podłączone przez wi-fi do netu na pc pliczek 160 mega ściąga mi się 10 minut a na PS3 chyba z 3 godziny ... może trzeba coś zmienić w ustawieniach systemowych ?

Oraz drugie pytanie w Killzone jest potrzebny patch aby zagrać w sieci no ale czekam już chyba 3h i mam dopiero 22% na łączu 2Mbs ... czy istnieje możliwość ściągnięcia patcha z internetu i zainstalowania go z pendrive'a ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

1) nie ma takich programow, a po kablu tez tak wolno sie sciąga?

2) nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×