Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem z automatycznym wypisaniem z PSN . Nie mogłem dzisiaj przeprowadzić update za pomocą internetu ( bezprzewodowo i przewodowo ) nosiłem router do dostawcy od internetu na nową konfiguracje , nic to nie pomogło . Co chwile mnie rozłącza z PSN . Jak naprawic? Konsola jest podłączona kablem do routera , wszystkie ustawienia w auto .

Spróbuj ręcznie ustawić wszystkie parametry połaczenia w tym MTU na 1500 i DNS'y podając nie IP routera tylko DNS'ów. Wyłacz upnp i ustaw DMZ w routerze do sztywno przydzielonego IP dla PS3. I napisz jaki błąd wywala PSN przy zerwaniu połaczenia podczas ściągania update.

Edytowane przez Excite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achh ten internet PS3.... to bardzo wkurzająca robota ale jeśli juz jestemsy przy internecie to mam taki jeden problem kiedy updejduje system i od nowa wszystko ustawiam nagle po 2 3 dniach wszystko wywala i mam pytanko czy można by jakos rozdzielic sygnal osobno do ps3 i osobno do pc'eta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achh ten internet PS3.... to bardzo wkurzająca robota ale jeśli juz jestemsy przy internecie to mam taki jeden problem kiedy updejduje system i od nowa wszystko ustawiam nagle po 2 3 dniach wszystko wywala i mam pytanko czy można by jakos rozdzielic sygnal osobno do ps3 i osobno do pc'eta???

Jaki sygnał ty chcesz rozdzielać i po co ? Jaki system updejtujesz (PC, PS3) ? Co rozumiesz przez "wywala" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem ale nie wiem czy dobrze , bo wypisuję automatycznie znowu . W zdjęciach ustawienia ręczne i ustawienia routera nie wiem czy dobrze .

20110128165635.jpg

Uploaded with ImageShack.us

captureff.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 192.168.1.1 podaj mu IP DNS'ów. MTU ustaw ręcznie na 1500. Sprawdź czy tylko z PSN cię wylogowuje czy całkowicie internet zamiera na konsoli. Tak na odległość to ciężko coś konkretnego poradzić bo jest wiele możliwości.

Edytowane przez Excite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktore to ip DNS 192.168.1.1 ? Ręcznie na 1500 ustawione

capturely.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nada się, to dobry stabilny sprzęt. Wade ma taką że PS3 nie widzi jego upnp ale to w niczym nie przeszkadza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem po wczorajszej aktualizacji systemu na 3.56 nie mam neta w sonce. A do tej pory smigal jak nalezy. Mam neta przez router i w laptopie smiga normalnie. O co moze chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem po wczorajszej aktualizacji systemu na 3.56 nie mam neta w sonce. A do tej pory smigal jak nalezy. Mam neta przez router i w laptopie smiga normalnie. O co moze chodzic?

A próbowałeś na nowo nawiązać połączenie korzystając z kreatora, albo zresetować router?

Nada się, to dobry stabilny sprzęt. Wade ma taką że PS3 nie widzi jego upnp ale to w niczym nie przeszkadza.

dzięki.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem ale nie widzi zadnej sieci routera nie restartowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem z siecią domową, a konkretnie z połączeniem PC - PS3. Posiadam router NETGAR WGR614 v9, internet z Neostrady TP (1.3 MB), komputer stacjonarny z Win XP x32 z SP 2, modemThomson Speed Touch 330 (podpięty do PC z którego udostępniam) i laptopa z Win 7 x64. W ustawieniach sieci domowej w kompie stacjonarnym wybrałem udostępnianie wszystkich plików, internetu, drukarek etc.. Do PC wpiąłem (tego z którego udostępniam) wpiąłem kabel RJ-45 i do routera, a z kolei drugi kabel - z routera do PS3 (Slim, 250 GB z softem 3.56). Internet na PS3 i laptopie (łączę się przez Wi-Fi) śmiga, ale jest pewien problem. Początkowo, gdy na laptopie nie mogłem wczytać żadnych plików z PC'ta - olałem to, bo nie było mi potrzebne, ale chcę przesyłać filmy, muzykę, zdjęcia na PS3. Program PS Media Tunnel nie widzi konsoli, a przesyłanie przez pendrive'a jest dosyć niewygodne ;[. Jak to naprawić ? Z góry dzięki za wszystkie propozycje.

PS.- Chodzi mi o przesyłanie multimediów na twardziel konsoli poprzez sieć domową.

Edytowane przez NeverPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz inny problem zrestartowalem router i mam neta w PC i laptopie a w sonce nie widzi zadnej sieci do tego nie wykrywa mi padow. Mysle ze padlo mi wi-fi. Czy jest mozliwa wymiana wi-fi w ps3??czy mial ktos juz ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz inny problem zrestartowalem router i mam neta w PC i laptopie a w sonce nie widzi zadnej sieci do tego nie wykrywa mi padow. Mysle ze padlo mi wi-fi. Czy jest mozliwa wymiana wi-fi w ps3??czy mial ktos juz ten problem?

Pady nie działają na wifi tylko na bluetootha a spróbuj je podłaczyc kablem do konsoli i wtedy odpal pady i powinny działać a co do wifi możesz mieć ustawioną sieć jako ukrytą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z padami wiem ze na kabel . Bylem w serwisie i juz wszystko dziala . Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest router.

Sorry - szybko pisałem. Myślałem o czym innym i napisałem coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ustawić ?

No pisałem Ci wcześniej, wpisz dwa adresy serwerów DNS, zapisz ustawienia i zrestartuj router. Przykładowo ja używam 153.19.250.100 i 217.17.34.10 korzystając z internetu od UPC. Być może u Ciebie również będą one lepiej działać od standardowych, trzeba sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Chciałbym zapytać się was o to jak korzystać z internetu na ps3 a dokładnie w grze FIFA10.Co mam zrobić żeby zagrać w FIFE10 na ps3 Online mam internet netia 10mG , potrzebuje jakiegoś kabla?? Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz router to w 99 % przypadkow wystarczy jak podlaczysz go z konsola kablem lan, a w ustawieniach internetu w ps3 dasz wszystko zeby bylo automatyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm problem z połączeniem ps3 z routerem (pentagram cerberus). Szukałem ale nie znalazłem dokładnie jak to zrobić. Proszę o pomoc lub linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jaki wybrać Router do PS3 w kablówce Aster 20 Mb/s ?

Konsola i PC będą połączone za pomocą kabla. Zależy mi na stabilności routera przy dużej liczbie połączeń P2P.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć!!

Możecie mi pomóc ? Przyłączyłem kabel Lan i konsola prosi mnie o zarejestrowanie sie w EA i PlaystationNetwork ale nie wiem dokladnie gdzie możecie podać linki czy coś pomóc???

Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki

Edytowane przez Panczoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×