Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam internet osiedlowy podłączony do kompa kablem ze skrzynki w piwnicy. Chciałem podłączyć konsolę pod internet bezpośrednio przez kabel, jednak w konsoli internetu nie ma. Mam Pppoe, wpisuje nazwe uzytkownika i haslo ale nic to nie daje. Trzeba coś gdzieś poustawiać czy muszę kupić router żeby działało bez zbędnej zabawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jaki wybrać Router do PS3 w kablówce Aster 20 Mb/s ?

Konsola i PC będą połączone za pomocą kabla. Zależy mi na stabilności routera przy dużej liczbie połączeń P2P.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.

poczytaj ten temat. dobre opinie maja routery tp-link i linksys

Witam. Mam internet osiedlowy podłączony do kompa kablem ze skrzynki w piwnicy. Chciałem podłączyć konsolę pod internet bezpośrednio przez kabel, jednak w konsoli internetu nie ma. Mam Pppoe, wpisuje nazwe uzytkownika i haslo ale nic to nie daje. Trzeba coś gdzieś poustawiać czy muszę kupić router żeby działało bez zbędnej zabawy ?

router bedzie najlepszym wyjsciem

Cześć!!

Możecie mi pomóc ? Przyłączyłem kabel Lan i konsola prosi mnie o zarejestrowanie sie w EA i PlaystationNetwork ale nie wiem dokladnie gdzie możecie podać linki czy coś pomóc???

Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki

nie powiesz mi ze nie potrafisz zalozyc konta PSN? na tym forum sie jakos zarejestrowales wiec powinienes dac sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

poczytaj ten temat. dobre opinie maja routery tp-link i linksys

router bedzie najlepszym wyjsciem

nie powiesz mi ze nie potrafisz zalozyc konta PSN? na tym forum sie jakos zarejestrowales wiec powinienes dac sobie rade.

Dam rade ale nie wiem gdzie dokladnie Na PlaystationNetwork.eu sie zarejestrowalem i nic Robi to roznice jak zarejestruje sie na komputerze a nie na ps3 ?

Edytowane przez Panczoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszytskich otoz mam problem z internetem w ps3 po 1 mam internet w sieci toya modem scientific atlanta 2mb/s on jest podlaczony do komputera przez usb a w tym modemie znajduje sie wejscie ethernet w ps3 tez jest wejscie ethernet i tu rodzi sie pytanie czy moge kupic kabel prosty i grac w multiplayer a na router nie mam zbytnio pieniazkow narazie i 2 pytanie czy toya wyraza zgode zebym gral przez ich internet w ps3 multiplayer prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kakaroto-songo1, a czy da się coś gdzieś jakoś poustawiac żeby internet był normalnie po kablu czy dać sobie spokoj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napiszcie mi co mam zrobic? Jak daje na ps3 Sign up PlaystationNetwork to pisze ze Go to Settings and perform System update

Edytowane przez Panczoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sformatowałem konsolę,hasło i e-mail miałem zapisane . Ostatnio chcąc się zalogować (GT5) okazało się że zapomniałem e-maila (Hasło na pewno mam dobre) Czy da się jakoś odzyskać e-mail czy konto można spisać na straty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi co mam zrobic? Jak daje na ps3 Sign up PlaystationNetwork to pisze ze Go to Settings and perform System update

Musisz zrobić update softu w zakładce aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli jak mam to zrobic ? Mam wszystko po angielskui

Edytowane przez Panczoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w settings na samej gorze masz.

ps. jaka masz wersje softu?

ps2. ustaw sobie w ps3 jezyk polski

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.56 dalem setting update costam via internet i cos sie robi

3.56 dalem setting update costam via internet i cos sie robi

teraz mi pisze zebym nie wylaczal systemu cos sie instaluje

Dobra lajcik zrobilo sie powiem co tam z gra jak zrobie to konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no troche lipa ze nie znasz email, jak ty zakladales to powpisuj takie które pamietasz, jak nie pomoze a znasz psid i hasło mozesz napisac do sony moze to cos da

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche lipa ze nie znasz email, jak ty zakladales to powpisuj takie które pamietasz, jak nie pomoze a znasz psid i hasło mozesz napisac do sony moze to cos da

A mógłbyś mi podać linka gdzie mogę wysłać do SONY e-maila bo szukałem na ich stronie i nie mogłem znaleźć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie centrum obsługi klienta 0801 230 000 specjalne dla ps3 wiec tam ci powiedza co i jak i czy warto pisac do sony w tej sprawie , jak warto adres tez ci podadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam wazne pytanie, aktualnie mam Internet w Orange free (mobilny internet)

ale z tym moge sobie darowac że bedzie działac na konsoli,ale chciałem niebawem załozyc sobie Internet radiowy z dośc szybkim łaczem oraz nieograniczonym transferem, wiec MOje PYtania

1)Czy bede mogł grac dzieki temu z innymi graczami na ps3 przez internet?

2) jesli tak to co bedzie mi potrzebne żeby internet mi działał na ps3

z Góry DZiękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - pewnie tak (mozliwe lagi), w razie problemow pisz na forum

2 - najlepszym wyjsciem bedzie podlaczenie ps3 do routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) jesli tak to co bedzie mi potrzebne żeby internet mi działał na ps3

To zależy jak będzie wyglądać doprowadzenie internetu do twojego mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem otóż umówiłem się z jednym facetem na wspólne zakupy psn. Podał mi swój e-mail i hasło. Rozłączył się z netem w konsoli.

Gdy próbuje się zalogować na jego koncie, pisze:

Nie można wpisywać się przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail) innego użytkownika.

Ocb? Proszę o szybką odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, już wszystko działa. A czy trofea zdobyte będą się liczyły użytkownikowi pierwotnemu, czy tylko temu, który został założony do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea beda liczyly sie temu uzytkownikowi na ktorego koncie psn grasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post (ps3 posiadam od wczoraj;) )

Na dzieńdobry widze pewien problem...mam łącze 6mbps, ps podłączony przez wi-fi, testy prędkości przy po konfiguracji połączenia pokazują transfer rzędu 5-6 mbps...

a sciągnięcie czegokolwiek z psnetwork to droga przez mękę...(własnie leci patch do gt5. 600mb w 300min??) kombinowałem z qos, dmz, łączyłem też przez skrętke...nic nie pomaga... co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem ostatnio po formacie dysku. patch ktory wczesniej sciagal sie jakies 15 minut, chcial sie sciagac ponad godzine. uruchomilem ponownie konsole i zaskoczylo pelnym laczem. jest tez taka mozliwosc ze serwery sony sa mocno uzywane i dlatego tak wolno idzie. jutro zobacz sobie na jakims demie czy idzie maksymalnym transferem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu mam pewien problem z ps3,a dokładniej z home i niestety nie znalazłam osoby, która mogłaby mi pomóc w tej sprawie, więc liczę na to, że może ktoś z Was będzie wiedział o co chodzi. Otóż jak wchodzę w PlayStation Home wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "Network error- The connection to the server was lost Z(9,-2)".Wiem co ten komunikat znaczy, ale denerwuje mnie to już na maxa, bo nie wiem co mam zrobić żeby ten komunikat przestał wyskakiwać i żebym mogła normalnie grać. Mogę grać w sieci w inne gry, ale na home nie mogę się dostać. Będę wdzięczna, jeśli ktoś udzieli mi odpowiedzi na to pytanie, bo normalnie denerwejszyn mnie to:). Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×