Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/ro...1452429062.html

mam ten modem podlaczylem nesostrade wszystko niby dziala a jak podlaczam do ps3 kablem ethernet albo przez wi fi adres ip wyszukuje ale potem wyskakuje jakis blad ?prosze o pomoc i konkretna odpowiedz co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem już na forum i w googlach rozwiązywania błędu 8002AD23, który w naszym temacie o blędach ma jakże tajemnicze objaśnienie: unknown, i znalazłem tylko rozwiązywania problemów dot. routerów i połączeń bezprzewodowych. Niestety od 4 dni po zalogowaniu i odczekaniu (czy to grając w BO, F1, SP, MP, nawet w XMB) po ok. 5 minutach disconnect z PSN i kod błędu. Mogę się odrazu zalogować, lecz ciągle po 5 minutach rozłącza. Posiadam połączenie kablem ethernet, nic nie zmieniałem, po prostu pewnego dnia wróciłem do domu i taka heca... :/ Mam nadzieję że ktoś podałby sposób na załatwienie tego gnojka, bo strasznie mnie to denerwuje. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam router TP-Link TL-WR543G. Jest na nim włączona funkcja UPnP. Kiedy konfiguruje sieć w moim PS3 i sprawdza mi połączenie przy UPnP widnieje "niedostępne".

Jak to prawidłowo włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem niestety nic to nie dało. we wszystkich urządzeniach mam wszystko na automat dlatego chyba nie przypisuje mi jednego adresu dwóm urządzeniom

P.S. Chciałem się zapytac czy konfiguruje wam sie ps3 przez opcje AOSS w routerze. Ja to posiadam ale jeszcze nie udało mi sie przez to połączyc mimo że robie wszystko jak należy. Zawsze musze samemu wszysto wprowadzać

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum niedawno zakupiłem konsole ps3 slim 250gb i chciałbym ją podłączyć do internetu.

Internet mam 2mb z neostrady podłączony modemem sagem fast 800 i tutaj mam pytanie czy modem TP-Link router ADSL 4-port TD-8840T będzie wystarczaący czy musze poszukać czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum i chciałem sie dowiedzieć czy do neostrady można podłączyć taki router;TP-Link router ADSL 4-port TD-8840T

mam ps3 slim 250gb internet z neostrady (2mb) podłączony modemem fast 800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak będzie pasował, tylko do konfiguracji będziesz kogoś potrzebował jeżeli nie będziesz umiał konfigurować, ale na necie są poradniki, więc chyba się uda.

Jeżeli router będzie dobrze ustawiony i działał to modem będzie ci już nie potrzebny ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją plejką walczę nie pierwszy raz. Zawsze były problemy z połączeniem z siecią, ale nie sprawiały większych problemów. Jednak tym razem próbując zwalczyć błąd 80710102, pojawił się 8071053D. Niestety kilkukrotne restartowanie konsoli nie pomogło. Jak zwalczyć te błędy? Z Internetem chcę się połączyć za pomocą kabla skrosowanego. Parametry jakie mam na komputerze: IP 192 168 0 1, maska podsieci 255 255 255 0 oraz serwery DNS: 213 241 79 38 i alternatywny: 213 241 79 37, a na PS3: IP 192 168 0 2, maska podsieci 255 255 255 0, brama domyślna (IP z komputera), a DNSy jak w PC. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ostatnio chciałem podłączyc moje PS3 do internetu, podłączyłem do niego ten sam kabel który jest podłączony do kompa, ale jak chciałem coś zrobic wyskakiwało że nie może znaleśc adresu ip. Moje pytanie brzmi czy muszę się skontaktowac z dostawcą internetu żeby przypisał jakiś adres do ps3? Co mam zrobic? W sprawach informatyki i techniki jestem tak zielony że aż fioletowy.

PS. szukałem już coś w googlach ale nie znalazłem odpowiedzi ;/.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem ze nie moge polaczyc się z moim PSN na konsoli i pisze ciagle zebym sprawdzil swoje polaczenie internetowe . A one caly czas jest . Adres IP przypisany jest automatycznie , przegladarka dziala , jak robie internet conection test to przy Playstation Network rowniez pisze "Secessed" aczkolwiek zalogowac sie do PSN nie moge . Na kompie wszystko jest ok . Konsola polaczona jest bezprzewodowo z routerem netii , model : ASMAX AR 1004g . Najdziwniejsze jest to ze wczesniej wszystko chodzilo poprawnie na tym samym sprzecie . Ostatnio konsoli nie uzywalem okolo 3 miesiace . Teraz jak chcialem sb pograc to zaczol sie ten problem . Oprogoramowanie mam obecne czyli 3.56 . Proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A czy reszta urządzeń działa bez problemów?

Na Twoim miejscu zrestartowałbym ustawienia router i na nowo ustawił, również ustawienia konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako nowy posiadacz Ps3 mam mały problem techniczny z dostępem do neta. Polega on mianowicie iż do usług oferowanych przez sony na konsoli nie mogę się dostać a net w konsoli raczej jest... czemu raczej przeglądarka internetowa działa w ps3. Usługi online,przykładowo "zapisz się do usługi playstation network" klikam i nic ... przewija się komunikat z informacją zapisz się do usługi... w innych przypadkach usług online jest podobnie... konsola nówka sztuka prosto ze sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako nowy posiadacz Ps3 mam mały problem techniczny z dostępem do neta. Polega on mianowicie iż do usług oferowanych przez sony na konsoli nie mogę się dostać a net w konsoli raczej jest... czemu raczej przeglądarka internetowa działa w ps3. Usługi online,przykładowo "zapisz się do usługi playstation network" klikam i nic ... przewija się komunikat z informacją zapisz się do usługi... w innych przypadkach usług online jest podobnie... konsola nówka sztuka prosto ze sklepu...

Raczej jest? Przeglądarka działa, tzn. możesz śmigać po stronkach? Połączenie poprawnie skonfigurowane, porty (jeżeli łączysz się przez router) są odblokowane ? Tak samo kwestia czy konsola jest dodana do DMZ w routerze. Konto w usłudze PSN utworzone już masz i chcesz się zalogować, czy chcesz założyć.

Opisz szerzej problem bo jasnowidzami nie jesteśmy.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest? Przeglądarka działa, tzn. możesz śmigać po stronkach? Połączenie poprawnie skonfigurowane, porty (jeżeli łączysz się przez router) są odblokowane ? Tak samo kwestia czy konsola jest dodana do DMZ w routerze. Konto w usłudze PSN utworzone już masz i chcesz się zalogować, czy chcesz założyć.

Opisz szerzej problem bo jasnowidzami nie jesteśmy.

Przeglądarka internetowa działa, nie mam problem z przeglądaniem stron.... łącze się za pomocom rutera konfiguracja jest automatyczna ... mam podłączone trochę sprzętu dwa laptopy + fona i innego badziewia bezprzewodowego i z niczym nie ma problemu... /do ustawień routera nie mam dostępu jak ustawił usługodawca tak już musi być/ konto w PSN mam już. Kontaktowałem się z dostawcą internetu porty itp nic nie jest zablokowane /tak przynajmniej twierdzą/. Na infolinii sony konsultant powiedział iż problem jest po stronie usługodawcy... a co do samego problemu wszystkie usługi logowanie do konta online + dostęp do home czy itp potwierdzam przy wejściu wisi przy okienku powitalnym i zero reakcji jest w prawym górnym rogu kołeczko sygnalizujące ładowanie ale na tym koniec nie przenosi mnie dalej ... na ekranie "O" w przypadku chęci cofnięcia się do poprzedniego menu ale przy wciśnięciu na padzie "O" nie przenosi tak jak by się sprzęt zawiesił ...

Edytowane przez lordvankris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dzisiaj router tp link 8840t i mam taki problem co kilkanaście minut połączenie zostaje przerwane (gaśnie lampka internet i adsl) po kilku minutach wszystko wraca do normy.Czy jest jakiś sposób na ustabilizowanie połączenia?

Mam internet z neostrady (2mb) podłączony routerem do pc i ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam PS Store ?? czy tylko cos u mnie sie dzieje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie działa pokazuje error 80710D23, jeszcze ok 20minut temu było ok bo pobierałem z pss trailer....

us pss udało mi się wejść i pobieram MARVEL PINBALL demo ale pss us chodzi dość zauważalnie wolnej niż zwykle więc może mają awarię...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dzisiaj router tp link 8840t i mam taki problem co kilkanaście minut połączenie zostaje przerwane (gaśnie lampka internet i adsl) po kilku minutach wszystko wraca do normy.Czy jest jakiś sposób na ustabilizowanie połączenia?

Mam internet z neostrady (2mb) podłączony routerem do pc i ps3

Witam,

Na innym routerze jest to samo? Jeżeli możesz pożycz od kogoś.

Ustawi ponownie konfigurację routera, kiedy to się dzieje, podczas PS3 czy PC?

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładie, odrazu po klinięciu na pss w xmb wywala:

"wystąpił błąd. użytkownik został wypisany z psn"

(8071053D)

nawet poustawiałem połączenie sieciowe od nowa w ps3 ale jak widać to błąd od nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na innym routerze i wszystko jest ok.Na moim ponowne ustawienie nie pomaga.

Zrywa połączenie tylko na PS3 na PC jest ok.

Co ewentualnie musze jescze ustawić w konsoli żeby internet działał jak należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka internetowa działa, nie mam problem z przeglądaniem stron.... łącze się za pomocom rutera konfiguracja jest automatyczna ... mam podłączone trochę sprzętu dwa laptopy + fona i innego badziewia bezprzewodowego i z niczym nie ma problemu... /do ustawień routera nie mam dostępu jak ustawił usługodawca tak już musi być/ konto w PSN mam już. Kontaktowałem się z dostawcą internetu porty itp nic nie jest zablokowane /tak przynajmniej twierdzą/. Na infolinii sony konsultant powiedział iż problem jest po stronie usługodawcy... a co do samego problemu wszystkie usługi logowanie do konta online + dostęp do home czy itp potwierdzam przy wejściu wisi przy okienku powitalnym i zero reakcji jest w prawym górnym rogu kołeczko sygnalizujące ładowanie ale na tym koniec nie przenosi mnie dalej ... na ekranie "O" w przypadku chęci cofnięcia się do poprzedniego menu ale przy wciśnięciu na padzie "O" nie przenosi tak jak by się sprzęt zawiesił ...

problem już rozwiązany ... udało mi się z tym uporać wprowadziłem ręcznie ustawienia DNSów a nie automatycznie = ] więc czas... no właśnie na co ... na sen .... se nie pograłem a dzień stracony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na innym routerze i wszystko jest ok.Na moim ponowne ustawienie nie pomaga.

Zrywa połączenie tylko na PS3 na PC jest ok.

Co ewentualnie musze jescze ustawić w konsoli żeby internet działał jak należy?

Skoro to wina Twojego router'a to są dwa wyjścia:

1. Ustawić tak, aby nie rozłączało o ile się tak da, ale wydaje mi się że to nic i tak nie da.

2. Kupić nowy router, najlepiej na tym drugim co dobrze działało.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×