Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Dwa pytania:

1.Gra posiada online pass?

2.Czy gra ma napisy po polsku czy tylko eng w czasie gry? pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. gra posiada online pass , przy zakupie używki pytaj czy kod został użyty.

2. englisz onli ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeszukalem cale forum aby sprawdzic czy ktos jeszcze z Was gra w BFBC2, lecz wszystkie tematy w dziale online z tym tytulem sa zamkniete wiec stwiedzilem ze odezwe sie tutaj.

Mianowicie potrzebuje pomocy z trofeami :

-Eu tu Brute?

-Zabic 20 graczy w walacych sie budynkach

-Zestrzelic helikopter wroga ze stacjonarnej jednostki RPG

Czy jest ktos chetny do pomocy? Bylbym wdzieczny i jak zawsze sluze pomoca w tytulach ktore sam posiadam :)

pozdrawiam

SWAZII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dwa pytania:

1.Gra posiada online pass?

2.Czy gra ma napisy po polsku czy tylko eng w czasie gry? pardon.gif

BC2 nie posiada online pass'a, tylko VIP Code (dodatkowe mapki do multi), bez którego możesz grać po sieci. Co do wersji językowej - tylko ANG.

@okoni - nie wprowadzaj ludzi w błąd! <_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja,racja . Przepraszam to był rzeczywiście vip code. Taki kawał czasu to było temu jak go wpisywałem że coś mi się pomyliło z online pass. Masz u mnie piwo ( bezalkoholowe):-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vip code czy pass - jedno gówno, żeby wyciągnąć dodatkowe pieniądze od ludzi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vip code czy pass - jedno gówno, żeby wyciągnąć dodatkowe pieniądze od ludzi. :/

Co do pieniędzy to się zgodzę, jednak nie jest to jedno gówno gdyż w BC2 bez Vip Code'u można było pograć bez problemu w multi jednak na mniejszej ilości map. Zaś bez Online Pass takiej możliwości nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zestresował ten BF3,nie podoba mi sie , więc odpaliłem wczoraj BC2 ale na x,sie i od razu Valparaiso 10 /10 da sie grać .Sprawdzę wieczorem na Ps3 jak to wygląda.Żebym wiedział ze wyjdzie na psstore ,ech.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się wczoraj miło rozczarowałem . chyba ludzie po pierwszej zajawce bf3 i problemach które opisują na forum wracają do bc2 . wieczorkiem , koło 21 trafiałem na zespoły 8na8 czy 7na7. raz trafiłem na tak mocną ekipę, tak wymiatali ,że przycupnąłem w krzakach, obserwowałem i uczyłem się jak powinno wyglądać prawdziwe zespołowe granie. widowisko palce lizać . widać że spotkali się dobrzy wyjadacze, asekuracja , strategia , znajomość mapy i broni. po chwili uciekłem na inną mapę , nie chciałem im psuć zabawy i zaniżać jakości :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było średnio, ale wczoraj i przedwczoraj na arice miotało jak szatan :)

po 8-10 ludzi, sporo wkurwiających mnie terminatorów z 50lvl, ale grało się fajnie.

Jak bedę miał czas przebrnę przez wątek o BF3 i może kupie na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać jak tam liczebność na serwerach BF:BC2, bo mam zamiar ponownie kupić i trochę pograć(najlepszy multi FPS imo), ale na BF3 się chyba wszyscy przesiedli - wnioskując z wpisów.

Czasu mam mało na granie a nie chcę wyrzucać kasy w błoto, bo bez multi nie ma w ogóle BF:BC2 wartości.

Jest sens jeszcze kupować? Jest z kim pograć (oprócz jakichś rzeźników :) )?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up@

gręBC2 z drugiej ręki kupisz na allegro za 40 zł , za BF3 używkę chcą 120-140. jak kupisz BF3 to i tak będziesz chwilę musiał poczekać na jakieś patche bo ludzie trochę się na forum skarżą że się grać nie da( lagi , sragi i inne pierdoły) . ja tnę wieczorami w BC2 i tragedii nie ma . oczywiście zdarzają się mecze 2:2 , ale ja jakoś zawsze trafiam na 6:6, 8:8.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać jak tam liczebność na serwerach BF:BC2, bo mam zamiar ponownie kupić i trochę pograć(najlepszy multi FPS imo), ale na BF3 się chyba wszyscy przesiedli - wnioskując z wpisów.

Czasu mam mało na granie a nie chcę wyrzucać kasy w błoto, bo bez multi nie ma w ogóle BF:BC2 wartości.

Jest sens jeszcze kupować? Jest z kim pograć (oprócz jakichś rzeźników :) )?

Dzięki za odpowiedź.

Jest sporo ludzi "nowych" - pewnie kupili dwójkę po przy okazji obniżki cen. Rzeźników o dziwo jest sporo mniej niż jakieś pół roku temu - na pewno spora część (jeśli nie większość pięćdziesiątek) przeszła na BF3.

Z kupowaniem bym się wstrzymał jeszcze z 2-3 tyg aż sie wyklaruje sytuacja - ludzi jest troche więcej niż 2 tyg temu, gdzie generalnei nie dało się wcale grać, więc powoli wracają - ale powoli, dalej nie ma mowy o "normalny" graniu. Czasami są ekipy, czasami nie ma. Wczoraj, graliśmy w teamach po 6-7, na większości map, poza Heavy Metal to juz wystarczy to fajnego grania i walki drużynowej.

A jak 80 dych dla Ciebie to nie majątek i masz CZAS (tego najbardziej brakuje) to kupuj i dodawaj do znajomych. Będzie Pan zadowolony ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to co pisalem pare postów wyżej i wyszło że na ps3 nie da sie grać. 1 na 1, 1 na 2 itd.Lepsze wyszukiwanie serwerów jest u konkurencji.BC2 na pleyu umarło, mogę oddac swoją grę za mw3 niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to co pisalem pare postów wyżej i wyszło że na ps3 nie da sie grać. 1 na 1, 1 na 2 itd.Lepsze wyszukiwanie serwerów jest u konkurencji.BC2 na pleyu umarło, mogę oddac swoją grę za mw3 niestety.

Trzeba wbijać na Valparaiso tam zawsze jest wojna :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :).

Optymistycznie się nie nastawiam, ale 40 pln za używkę to nie majątek (a później ewentualny VIP jeśli będzie w miarę ludno).

Jak do tej pory BF:BC2 to najlepsze multi, a po graniu w bet BF3 i u kumpla w multi już pełne, jeszcze się w tym utwierdziłem.

Jak tylko gra do mnie dojdzie to dam znać i chętnie na grę się umówię :).

EDIT: Kupione, zainstalowane (zapomniałem jak wspaniale podziwiać przez 40 minut ten pasek instalacji) i odpalone. Szału nie ma, ale najgorzej też nie jest. Kilka gier 7 v 6, 5 v 5 a przed północą już spad i walki solo lub 2 v 2.

Jeszcze raz dzięki wszystkim - splusowałem. Dodam do znajomych i mam nadzieję, że pogram sobie niedługo.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę częściej brać urlop w środku tygodnia. Dziś o 10-tej rano odpaliłem bc2 z myślą że pogram max 2na2, a tu spore zdziwko. Ekipy były po 12 osób. Poprostu miód. Wszyscy ogarnięci, bez ataku na pałę, snajperzy nie kampili tylko wspomagali zespół, medycy non stop rzucali apteczki ,nikt nie skąpił ammo. Taktyka, osłanianie,podchodzenie flankami ,normalnie prawdziwa wojna aż palce lizać. I nawet terminatorów za dużo nie biegało.:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na serwerach Vietnamu ktoś jeszcze gra? Zastanawiam się nad kupnem i nie chcę się zdziwić jak odpalę multi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem własnie kilka map i trybów, niestety, wszędzie pustki na Vietnamie. Może wieczorem jest lepiej. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Bad Company 2 to myślę że długo jeszcze będzie oferowała masę zabawy.Mimo iż teraz większość graczy zaczęła cisnąć w Bf'a 3, myślę że grono z tych osób potraktuje grę w BC2 jako swego rodzaju odskocznie od Battlefielda 3, ja tak właśnie robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas cisnę a na gniocie BF3 się zawiodłem :down: - pójdzie do żyda :laugh:

myślę że grono z tych osób potraktuje grę w BC2 jako swego rodzaju odskocznie od Battlefielda 3, ja tak właśnie robię :)

wcale się nie zdziwię ubić np.25/10 a BF3 marne 5/5 :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wracam do bc2 ,najlepsze multi moim skromnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×