Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś chętny dzisiaj połupać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie, ale wieczorkiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie na sucho, jednak piątkowy wieczór zwyciężył, a co do logowania to ostatnio w niedziele sćiągałem The Darkness 2 Demo, przepraszam : (

Faktycznie tydzień tylko. Pomyliłem Ciebie z reprezentujewuwu. Ale i tak masz zaległości. I przeprosiny przyjęte hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciupiemy ciupiemy do rana. Litrowa kawa z 8 łyżeczek zrobiona,paczka fajek rozpakowana wielki aszymbecher na miejscu można zaczynać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup B:BC2. Nie wiem jak to będzie, bo z angielskim u mnie nie najlepiej, a chciałbym się w to jakoś wkręcić. Możecie mi powiedzieć, czy będą problemy z przejściem singla przy słabej znajomości języka i jak się "wkręcić" w rozgrywke multiplayer. Dodam, że to bedzie moja pierwsza gra na PS3 i nie jestem przyzwyczjony do pada. Wobec tego nie wiem, czy zakup B:BC2 jest dobrym pomysłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup BC2 to zawsze świetny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakup BC2 to zawsze świetny pomysł.

No tylko ostatnio mecze strasznie długie się stają i monotonne bo gra mało ludzi czasami. Ale wciąż uważam że lepszy jest klimat multi niż w BC3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w którymś wydaniu instrukcję dali po polsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest z ludźmi na serwerach? W godzinach nocnych, 1:00 -2:00 będzie z kim pograć? Nie chodzi mi o pojedynki 2vs2 tylko w większej grupie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem grę na allegro za 35 zł, więc wkrótce przybędzie wam nowy gracz :biggrin:. Jakbyście potrzebowali kompana do gry to jestem bardzo chętny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych problemów, idziesz se do przodu i rozwalasz wrogów, zbierając po drogie nowsze bronie i rozwalając m-com'y, ot i cała filozofia), a i multiplayer nie taki straszny, wchodzisz w zakładkę "Multiplayer", wybierasz opcję "Game now" i grasz.

czy będą problemy z przejściem singla przy słabej znajomości języka i jak się "wkręcić" w rozgrywke multiplayer.

Dużo nie nagrasz się, bo będziesz miał tylko dwie mapy)

Właśnie kupiłem grę na allegro za 35 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi, że kod nie został użyty, więc raczej będę miał wszystkie mapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawce na pewno. Vitnam trochę kuleje, ale jak trafię na serwer przynajmniej 7vs6 to sie ciesze jak dziecko :biggrin:

A szanse na pełen serwer będą w nocy? :)

Edytowane przez jacksparow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko zawsze jest trochę ludzi a jak zaznaczysz na multi w opcjach że ci obojętana mapa to po 8 do 10 ludzi w druzynie jest napewno. I zawsze jest tak że w trakcie gry ludziska dochodzą. Pełne serwery to są w weekend w tygodniu w tych godzinach jest znacznie mniej, ale i tak się da pociupać. No obecnie na 749 serwerach gra ok 4200 ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się gry we wtorek, trochę poćwiczę na singlu i zabiorę się za multi. Mam pytanie: czy klucz odblokowujący nadaje się do użycia tylko raz? Kupiłem używaną grę, bo jest 50% tańsza i sprzedawca pisze, że key jest nieruszany. Mam nadzieję, że to prawda, bo dwie mapy to zdaję się mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP'a możesz użyć tylko raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz Vip'a jest jeszcze jakiś klucz? Gdzie ewentualnie można go kupić i co właściwie daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego dodatkowego klucza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz grę to sobie wejdż pod STORE i tam masz wszystkie mapy Vip do kupienia i parę innych dodatków .

Teraz sprawdziłem i na PSS pakiet VIP jest za 36zł

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę. Jest super. Chętnie oddam się czyjemuś dowództwu, by stac się dobrym wojakiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz pograć w BC2, to wal na psn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem VIP Code. Działa elegancko, tylko nie wiem jak się gra w multiplayer. Może mi ktoś napisac o co chodzi w poszczególnych trybach? Bo jak na razie jeżdżę po mapie. Czasem kogoś skoszę, lecz przeważnie to ja ginę. Nie wiem co robic w tych trybach, gdzie iśc. No i co zrobic gdy chcę pograc w sieci ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robić? Walczyć! I nie zniechęcać się...BFBC2 to IMO najlepszy shooter ever, szkoda że DICE nie rozwija go dalej! Tryby: proste...Szturm-zdobywamy i wysadzamy M-COM`y...Podbój-zdobywamy i utrzymujemy flagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.plr.pun.p...wforum.php?id=8 tu masz wstepny opis o co kaman. Najlepiej podepnij się do kogoś ze znajomych co już kumają wiecej i pytaj. Ja w tym tygodniu raczej czasu nie mam na grę bo mam kilka spraw do załatwienia, ale w sobotę będe napewno. Jak chcesz ddodać znajomego to w menu PS3 ostatnia raja to znajomi, tam jest opcja dodaj znajomego po jej "kliknięciu" wpisujesz np. moj id czyli am0708 a ja akceptuje proźbę i już Cię mam w znajomych.

Potem odpalasz grę i pod zakładką MULTIPLAYER wybierasz PLAY WITH FRIENDS tam otworzy się okienko ze znajomymi, ktorzy aktualnie są online i tymi którzy aktualnie grają w BC2. Jak najedziesz kursorem na danego znajomego to podspodem powinien pokazać Ci sie :x: naciskasz :x: i powinienes dołaczyć do gry. Jest jeszcze możliwośc że znajomy akurat nie jest dostepny czyli jest 12 graczy i nie ma miejsca to nie bedziesz miał tego :x: :biggrin:

Jakbyś czegoś jeszcze nie kumał to pytaj :biggrin:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×