Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli działa to mniej więcej tak, jak lobby w CoD ? Bo na PC była normalna przeglądarka, taka, jak w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czysto techniczne :) ilu cyfrowy jest vip code? Bo gosc mi oferuje wymiane ale podal mi 16 cyfrowy vip code i nie wiem jak sprawdzic czy zostal wykorzystany bo realizacje kodow ma psn mozna wpisac tylko 12 cyfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w CoD ale tu ustalasz sobie tryb, mapę i czy chcesz grać na hardzie czy na normalu.

Trochę lipa, bo przeglądarka zawsze była lepsza. Do jakich serwerów dorzuca ? Takich po 10 osób czy raczej bardziej obleganych ?

Jest możliwość kupna Vietnamu w pudełku, tak, jak miało to miejsce na PC czy sam kod na PSN ?

Edytowane przez oOxYg3n'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czysto techniczne :) ilu cyfrowy jest vip code? Bo gosc mi oferuje wymiane ale podal mi 16 cyfrowy vip code i nie wiem jak sprawdzic czy zostal wykorzystany bo realizacje kodow ma psn mozna wpisac tylko 12 cyfr

VIP MA 16 CYFR

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje za odpowiedz, niestety dopoki nie bede mial plyty z gra nie sprawdze czy zostal uzyty czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ludzie na serwerach? Nie ma problemu ze znalezieniem meczu? Tak zastanawiam czy nie kupić BBC2 na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ciągle grają aczkolwiek bardzo ciężko trafić na pełny serwer. Ja przeważnie trafiam gry 8vs8 w podstawce, w Vietnam już od dawna nie grałem bo nom stop trafiam gry po 2-8 osób. Ogólnie można pograć ale to już nie to co po premierze :) gdzie można było wybrać mapę tryb gry i serwer do którego cię dołączało zawsze był pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po świetach :]

zrobilem pluton na BLogu http://battlelog.bat...55391855139694/

dla osob, ktore graja najczesciej w BF3, ale nadal czuja sentyment do BC2 i posiadaja również te gre :]

Bedziemy sie na biezaco ustawiac poprzez BLa, gdyz wiecej osob z niego korzysta :]

Wszystich chetnych zapraszam goraco !!

ED: BTW musialem sie dzis rozegrac, 2 pierwsze mecze raczey srednie ratio, ale w 3 juz poszlo mi lepiej 37-14. AN94 kosa fhu ;]

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość kupna Vietnamu w pudełku, tak, jak miało to miejsce na PC czy sam kod na PSN ?

Tylko w PSS i jako dodatek do BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio dziwny lag, jak chcę biec, świeżo po odpaleniu konsoli, wciskam L3, to mój ludek zaczyna wyprawiać różne akrobację - macha nożem, podskakuje, zmienia broń, rzuca granatem. Po paru minutach wszystko wraca do normy, jak nigdy nic i można nim normalnie sterować. Czy to już pad pada, czy może jakieś czary?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio dziwny lag, jak chcę biec, świeżo po odpaleniu konsoli, wciskam L3, to mój ludek zaczyna wyprawiać różne akrobację - macha nożem, podskakuje, zmienia broń, rzuca granatem. Po paru minutach wszystko wraca do normy, jak nigdy nic i można nim normalnie sterować. Czy to już pad pada, czy może jakieś czary?)

może sparuj raz jeszcze pada z konsolą ja czegoś takiego nigdy nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sparuj raz jeszcze pada z konsolą ja czegoś takiego nigdy nie miałem

A jak takie coś się robi? Tak z czystej ciekawości się pytam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio dziwny lag, jak chcę biec, świeżo po odpaleniu konsoli, wciskam L3, to mój ludek zaczyna wyprawiać różne akrobację - macha nożem, podskakuje, zmienia broń, rzuca granatem. Po paru minutach wszystko wraca do normy, jak nigdy nic i można nim normalnie sterować. Czy to już pad pada, czy może jakieś czary?)

Brzmi jak objawy pada :P Mój już też jest dobrze wyeksploatowany bo czasem triggery nie odskakują i w nieoczekiwanym momencie macham kosą albo rzucam granat :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak objawy pada

Ehh, trochę nie takiej odpowiedzi oczekiwałem) Myślałem, że konsola musi się rozgrzać. No nic, jak już będzie tragicznie, to trochę pomacgyveruję przy tym padzie, a nuż się uda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pad, przerabiałem już to 2 razy i zaczynało się własnie tak jak piszesz czyli od L3. Wciskałem L3 a zamiast biegu rzucał granatami, albo robił jakieś dziwne rzeczy, a potem było już tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się człowiekowi gęba sama cieszy jak dzisiaj koło 15:00 był full na Laguna Presa!

Wczoraj u kolegi odwiedziliśmy Vietnam i tez nie było źle, także uspokajam wszystkich, grę można kupować, serwery nie opustoszały... Żaden gracz z głową nie dał się ponieść hypowi BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Vietnamem jest gorzej bo spotykam ciągle te same osoby. Wygląda na to że są 2 serwery na których coś się dzieje. Po jednym na CQ i Rush bo przy zmianie na inną mapę jest się samemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam battlelog'a, żebym mógł być w plutonie muszę mieć założyciela w znajomych i on mnie doda ?

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dwa pytanka :D

1. Czy do gry jest potrzebny klucz sieciowy? Czytając aukcje na allegro było napisane, że gra nie wymaga klucza sieciowego.

2. Czy opłaca sie teraz kupować jak jest BF3? Nie wiem jak z ilością i zapełnieniem serwerów.

Dziekówka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest potrzebny klucz do gry po sieci, jedyny klucz jaki byl w pudełku to kod na dodatkowe mapy. Ludzi jeszcze sporo gra w BC2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za odpowiedź ;) Zastanawialem sie nad BF3 ale chyba jednak wybiore BC2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zaktualizowanie listy graczy, komu się podoba niech się wpisuje, lub może trzeba zrobić do tego osobny temat... Nie wiem, ja się nie znam w tych forach... Może by się znalazł ktoś bardziej rozumny ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupiłem w sklepie uzywanego BFBC2 i wchodze na multi gram gram gram a nagle czarny ekran i jestem w menu czy wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×