Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

po południu, dzisiaj, dołączyłem do gry szlachcica i zastałem pełny serwer Hill 137 - Conquest :)
Ktoś jednak w tego Vietnama ciągle gra :yes:

 

na ustawki zbiera się dużo osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dzisiaj ochotę pograć w BC2 tak od 21:00? Headset'a mam, ale dodatku Vietnam niestety nie posiadam. Grałem trochę z takim Japończykiem, ale wolałbym z Polakami zagrać. Także jest jakiś chętny/a? Można przy okazji jakieś trophy nabić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dzisiaj ochotę pograć w BC2 tak od 21:00? Headset'a mam, ale dodatku Vietnam niestety nie posiadam. Grałem trochę z takim Japończykiem, ale wolałbym z Polakami zagrać. Także jest jakiś chętny/a? Można przy okazji jakieś trophy nabić :)

Ja dziś będę. Mam Ciebie w znajomych. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę. Może się jakaś ekipa ciekawa zbierze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję kupić BC2 i mam pytanie : Czy jeżeli kupię używkę na allegro .. to będę mógł spokojnie grać w multi ? . I jeszcze się spytam jak zdobyć DLC VIetnam ? . (dodam  że od nie dawna mam PS3 ) . Mam swoją kopię na PC , ale niestety problemy techniczne komputera zmusiły mnie do kupienia wersji na konsolę PS3 . Chcę mieć wszystkie mapy w tej genialnej grze :) . Pozdrawiam i liczę na odp . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na używce spokojnie możesz grać, ja też mam używkę. Vietnam pewnie kupisz bezpośrednio z menu gry. Natomiast nie wiem jak jest z tym VIP'em na mapy, czy jeszcze jest nadal płatny. Jak się mylę to mnie poprawcie. Zresztą jak uruchomisz grę to się wszystkiego dowiesz.

Edytowane przez szczupak87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP nadal jest bezpłatny, wystarczy go pobrać z menu gry.

Potwierdzam Vip bezpłatny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok . To jeszcze się zapytam .. jaki koszt będzie tego DLC Vietnam ? czy da się jakoś już razem to kupić ? np widzę jakieś  "Limited Edition" to w tym jest .. to DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie trofeum demolition man (20 zabójstw przez zawalenie budynku):

 

To musi być w jednej rundzie czy się kumuluje np. 20 rund po 1 zabójstwie  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie trofeum demolition man (20 zabójstw przez zawalenie budynku):

 

To musi być w jednej rundzie czy się kumuluje np. 20 rund po 1 zabójstwie  ? 

 

 

kumuluje się ;) chętnie tez poboostuje to gdybyś chciał :D wgl muszę wrocić do BC2 i troche ugrać, bo się w bf3 zagrałem, teraz inne gry trza by wrócić do BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wyślę Ci zaproszenie to możemy porobić trofki ;-), postanowiłem wrócić do BC2 i już dziś zakupiłem na allegro (wcześniej grałem na pożyczonej kopi). Chcę porównać do BF3, no i w BC2 bardziej mnie kręciła gra snajperem (ten kamuflarz:D) i nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale tak jak pamiętam swoją grę w BC2 to karabiny snajperskie miały większą moc niż w BF3. W BC2 zazwyczaj kładłem jednym strzałem nawet strzałem w klatę, w zamian za to wydaję mi się, że animacja przeładowania po każdym strzale była dłuższa w związku z czym miałem większą wczuwę, chybiłem i zanim strzeliłem 2 już byłem przygwożdżony :D 

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie mogę pomóc przy trofkach bo sam muszę je wbić. Piszcie do mnie na PSN: FilSter1PL . Niedługo splatynuje BF3 więc powrócę do BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także się piszę na ustawki. Ciąglę próbuję te budynki burzyć i w ten sposób zaledwie dwóch zabiłem.

 

Nick PSN: hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, organizujemy ustawkę? Ponabija się to i owo do kolekcji pucharków :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci tylko Demolisha? Daj znać, jak będziesz chciał go zrobić, a ja będę online, to dam się zatłuc te 18 razy, póki jeszcze mam płytę z BFBC2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci tylko Demolisha? Daj znać, jak będziesz chciał go zrobić, a ja będę online, to dam się zatłuc te 18 razy, póki jeszcze mam płytę z BFBC2)

Ok. Brakuje mi jeszcze pare pucharków z kampanii, bo mi się nie chciało ich robić, potem je uzupełnie na luzie... A z online to tylko Demolisha ;) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko Demolishion Man i będzię moja pierwsza w życiu platyna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do VIPA to słuchajcie jaki numer. Kupiłem w zeszłym roku BF BC2 Essentiala. Nie było w środku VIP code. Gierka mi się podobała ale nie miałem karty kredytowej żeby sobie VIPa kupić a nie wiedziałem że jest za darmo. W czerwcu kupiłem nówke w folii z pierwszej edycji. W środku VIP, wklepałem nie działa. Napisałem reklamacje do EA przysłali mi drugi działający. Coś mnie tknęło, patrze na pudełko a tam napisane że kod ważny do kwietnia 2011 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×