Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ktoś chce to zapraszamy na harcie12 v 12 jest ostro  niedługo BC2 pobije BF3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupje BC2 by odpaczac od Bf3 :P takie pochwały ma ta gra to musze to zobaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj naprawdę fajny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepszego multi jeszcze nie wymyślono i o dziwo znowu pełno ludzi na serwerach,nawet na HC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w BC2 kilka miesięcy, to z ciekawości wbiłem dzisiaj na mój ulubiony Heavy Metal i faktycznie - pełny serwer, ale prawie zerowa rotacja, grają ci sami gracze, co i dawniej. Trochę nudnawo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z ludźmi jest problem na podstawce, już nawet na Arice (najlepsza mapka ever ^^) CQ zdarzy się serwer 6vs6 przykładowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak mogę pobrać wspomnainy wcześniej vip code?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak mogę pobrać wspomnainy wcześniej vip code?

 

Wchodzisz do sklepu PSstore szukasz Battlefield Bad Company 2 i tam powinien być do pobrania vip code

Edytowane przez Paweł91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do sklepu PSstore szukasz Battlefield Bad Company 2 i tam powinien być do pobrania vip code

no wlaśnie też mi sie wydawało że powinien być ale nie mogę tego znaleźć. Kiedyś był na pewno. Jakieś pomysły?

 

P.S.

już wszystko ok. Przekierowało mnie z gry na odpowiednią stronę :)

Edytowane przez fracek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie też mi sie wydawało że powinien być ale nie mogę tego znaleźć. Kiedyś był na pewno. Jakieś pomysły?

 

P.S.

już wszystko ok. Przekierowało mnie z gry na odpowiednią stronę :)

 

Koledzy - pytanko. To jak w końcu uzyskać ten VIP code? Wczoraj na szybko pykaliśmy z kumplami rundkę i nawet nie zwróciłem uwagi. Czy po włożeniu płytki coś się pojawi? Czy wejść w którąś konkretna opcję? Będę wdzięczny za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - pytanko. To jak w końcu uzyskać ten VIP code? Wczoraj na szybko pykaliśmy z kumplami rundkę i nawet nie zwróciłem uwagi. Czy po włożeniu płytki coś się pojawi? Czy wejść w którąś konkretna opcję? Będę wdzięczny za pomoc...

W grze przechodzisz do zakładki STORE i tam powinien być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze przechodzisz do zakładki STORE i tam powinien być :)

 

Dzięki wielkie. Wszedłem na szybko z kompa na ps store i w sumie nic nie było poza płatnymi dodatkami. Ale faktycznie może z poziomu gry będzie lepiej wejść...mam rozumieć, że Ci się tak własnie udało?

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry automatycznie Cię przekieruje do pobrania VIPa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Wszedłem na szybko z kompa na ps store i w sumie nic nie było poza płatnymi dodatkami. Ale faktycznie może z poziomu gry będzie lepiej wejść...mam rozumieć, że Ci się tak własnie udało?

 

Ja VIP posiadam od dawna ale tak jest najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego BC2 jakiś czas temu. Przeszedłem singla i odłożyłem. Kiedyś mi się natomiast zanudziło i spędziłem nockę w multi. Namówiłem kumpli do zakupu i tak śmigając na tych właśnie używkach pykamy sobie na spokojnie od czasu do czasu.

 

Ostatnio w ps+ dali B3 - ale jakoś wolę chyba BC2. Mam w sumie tylko 4 plansze dla trubu "rush" ale zabawa jest przednia. 

 

Zastanawiałem się co daje ten kod vip - plansze? Czy jest coś dla własnie rush?

 

Wieczorkiem zapodaję grę i koniecznie sprawdzę czy w podany przez Was sposób się uda uzyskać kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymujesz Heavy Metal w trybie podboju! w sumie drugie tyle mapek co w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Widzę, że na serio tego było sporo - oby się tylko udało go aktywować dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - wszystko śmiga ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez chwilę pograłem T-90 i w porównaniu z BF3 to niebo a ziemia. Czujesz że jedziesz czołgiem a nie zelaznym pudelkiem nie mówiąc o modelu zniszczeń. Nie rozumiem dlaczego twórcy gry cofnęli się w rozwoju. Coś czuję że w bf4 powrócą do tej koncepcji i ogłoszą rewolucję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie W BC2 zniszczenia sa dużo bardziej realne i Abramsa czy T-90 możesz przejechać przez kępe krzakow czy drewniany płot, co nie jest oczywiste w BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×