Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wina łącza. Dzisiaj wymieniałem dysk w konsoli i ściągam wszystkie patche od nowa, to ten od BFBC2 ściągało niecałe pół godziny na 10 megowym łączu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś teraz na ustawkę? Potrzebuję jedynie Airkill do zdobycia, pograłem trochę, ale jakoś nie idzie i za bardzo nie chce mi się już w to grać. Już wolę zbugowany BF3) Oczywiście, pomogę zdobyć jakiekolwiek inne trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną skrzynkę na PSN, ostatnio próbowałem Cię dodać to wywaliło, że masz full znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, nie wiedziałem tego, ale już są wolne miejsca, zapraszam)

Jak ktoś chce wbić trofea Onslaught na Hardcore, to też zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum Demolition Man zaliczanane są też zabójstwa członka drużyny ? Nie wiem czasem czy trofeum Pistol Man jest zabugowane. Zabiłem 5 osób każdą inną spluwą a trofeum nie wpadło.

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, trzeba zabijać przeciwników. ;) A pistol man działa, sprawdź sobie czy na pewno każdym pistoletem zdobyłeś po 5 fragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację, w jednym nie miałem 5 fragów :) Byłby ktoś chętny na ustawkę Demolition Man ? W sumie to mi zostało w MP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem chętny w każdej chwili praktycznie. Mam jeszcze na liście znajomych parę osób to może by się w końcu ustawiło na te godzinkę-dwie i zrobiło ten trofik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry po pół roku, jak ktoś lubi pograć w teamie i ma słuchawkę zapraszam do znajomych. pozdro

Wracam do gry po pół roku, jak ktoś lubi pograć w teamie i ma słuchawkę zapraszam do znajomych. pozdro

Edytowane przez pietia79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też doczytują teksturki online? Np flagi się nagle pojawiają, ale z elementami otoczenia też się zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy jest jakaś grupa ludzi, która pogra w Vietnam przez sieć?Jest tu w ogóle możliwość wyboru serwerów tak jak w BF3 czy zawsze łączy automatycznie do któregoś?

Pozdrawiam,MG

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy jest jakaś grupa ludzi, która pogra w Vietnam przez sieć?Jest tu w ogóle możliwość wyboru serwerów tak jak w BF3 czy zawsze łączy automatycznie do któregoś?

Pozdrawiam,MG

W sobotę możemy pociupać w Vietnam w tygodniu raczej krucho o pełne składy. Jest kilkunastu ziomali którzy grają prawie tylko w Vietnam ale przewaznie na "harcie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie przed chwilą chciałem zagrać i nie mogę. Pierwszy raz mi coś takiego wywala, a mianowicie "Unable to log in" biorę retry i wywala mi licencję i prosi o stworzenie konta. Jakieś problemy czy co? Nigdy wcześniej tak nie było, wczoraj normalnie grałem i było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jest OK. Tak własnie niekiedy bywa, kiedyś się tym przejmowałem, teraz nic nie robie i co jakiś czas sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę zrobić trofea? Mi brakuje Et, tu brute, demolition man i Pistol Man. Jestem praktycznie w każdy dzień tygodnia od 14 do 24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę zrobić trofea? Mi brakuje Et, tu brute, demolition man i Pistol Man. Jestem praktycznie w każdy dzień tygodnia od 14 do 24

Tylko tyle? Codziennie od 14 do 24? Eeee...to jak chcesz robić trofea? Za mało grasz....musisz chyba "przyostrzyć"! Na początek proponuję od 12.15 do 00.15! ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem już 54 godziny, to mało? A tak w ogóle to miałbyś ochotę mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przegrałem już 54 godziny, to mało? A tak w ogóle to miałbyś ochotę mi pomóc?

już 45 godzin:) kolego Ty nawet jeszcze nie zacząłeś grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... A tak w ogóle to miałbyś ochotę mi pomóc?...

Oczywiście,że chciałbym Ci pomóc!

Niestety, w BFBC2 gram już okazjonalnie (tak jak w inne gry konsolowe)...po prostu "Real Life" nie zostawia mi zbyt wiele czasu na konsolę (2-3 godziny tygodniowo). Poza tym wiosna ruszyła ,słoneczko grzeje, dziewczyny już próbują spacerów bez staników...czas na rower wsiadać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne trudne trofeum to DM2.0 poprostu napie....aj czolgiem w budynki i licz na to, ze ktos am jest (wiezyczki jeszcze lepsze)

Et tu brute to przeciez najprzyjemniejsze trophy w tej grze. Pamietam to wyliczanie przez znajomych: ja Ci tyle, Ty mi tyle (nic przyjemniejszego). Poprostu zapraszaj do FL tych ktorych czesto na serwerach spotykasz a w koncu kogos za....niesz.

Pistol man nawet nie wiem co to jest............... samo wpadnie. 54H to naprawde malo, ja bym nie odstawil BC2 po tygodniu grania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram przecież w BF'a tego już 3 miesiące, ale nie mam czasu na granie takie hardkorowe, bo mam też inne sprawy. Jakbyście byli chętni to mnie zaproście na ps3 nick: "skyraider666"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×