Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na normalu dziennie znajdziesz pełne serwery. W weekendy i na "harcie" jest kogo pozabijać :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Jako okładkę przedstawiono wersję Essentials, a ta nie zawiera dostępu do map VIP. Chociaż, mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie mnie to zastanawialo, ale juz nie aktualne. Kupilem pudelkowa wersje platinum w folii i czekam tylko na przesylke. Juz sie doczekac nie moge powrotu do BC2, najlepsze godziny zaraz po COD4 spedzilem wlasnie przy tym tytule grajac jeszcze na pc klanowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że "zawracam dupe" , ale może mi ktoś powiedzieć ile jest takich pełnych serwerów w tygodniu? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż zależy mi na gierce.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie postu Baku (wiem że nie aktualne) ale dla pewności wersja cyfrowa zakupiona w PSN zawiera mapy VIP.

Odnośnie postu Jana w BC2 jest nieco inaczej niż w innych multi, tu nie wybierasz serwera tylko rodzaj rozgrywki i mapę a gra sama dociepuje Cię do serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trofea są jakieś zbugowane czy czegoś nie zrobiłem? Kiedyś grałem w BC2, ale wbiłem tylko 2 trofiki, teraz gdy znowu gram powinno wpaść parę np. za czas gry 1h czy za 50 odznak, a nie wpadło, a jestem pewien, że uzyskałem wymagania. : /

Dobra, jednak po sprawdzeniu się myliłem. :P

Edytowane przez Suteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w tej sprawie, jednak wciąż bez skutku, więc próbuję jeszcze raz. Nie jest może ktoś z was chętny, aby pomóc mi w zdobyciu trofea Demolish. Brakuje mi tylko kilku fragów, a podkładanie M-Comów i detonowanie C4 gdy przeciwnicy wbiegaja, żeby go rozbroić wymaga farta, którego mi brak. To jedyne czego brakuje mi do platyny. Oczywiście również mogę pomóc w jakiś trofeach/insygniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci zapkę na PSN, więc jak jestem online to pisz, pomogę. :) Też tego samego potrzebuję. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie dziesięciu) Dodaj mnie do znajomych, bo Twój nick jest nie do zapamiętania/wpisania), to pomożemy. A jak zechcesz, to chętnie skorzystam z okazji do zrobienia Airkill. HS nie mam.

Brakuje mi tylko kilku fragów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest problem z wbiciem trofeum Demolition Man(to z wysadzaniem w budynkach)

Był jakiś patch,który to ułatwił albo utrudnił?Gracze stali się bardziej ostrożni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego problemu. Mi wpadło w procesie gry, dzięki Mortar Strike'owi, grając szturm w drużynie atakującej, bombardowałem budynki z M-Com'em. Ale zawsze, jak budynek zaczyna się walić, słychać taki skrzyp i można uciec, ale, na szczęście), nie zawsze. Jakiś patch był, ale nie wiem jak wpłynął, bo gram od 1-go września i od tego czasu bez zmian, tylko na początku musiałem ściągać, więc nie wiem jak było przed nim.

PS. Masz już płytę?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłożyłem BF3 bo już miałem dosyć. Włączam BF2BC myśląc, że tu nic się nie dzieje a tu proszę gra wciąga od nowa. W sumie mam ponad 800h na BFBC2 i ponad 600 na BF3 i muszę przyznać, że ta pierwsza jest lepsza. Jest sporo opustoszałych serwerów ale można też trafić na prawdziwe bitwy 12 na 12. Fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum wpadło w 2 h wbijasz na mapę cold war czy jakoś tak wybierasz największy budynek podkładasz gdzieś tak w połowie miedzy sufitem a podłogą c4 na karzdym z rogów wbijasz na samą góre najlepiej być snajperem bo możesz z góry wyrzucić czujnik i patrzyć czy wróg wchodzi do budynku jeśli wejdzie czekasz na moment gdy wejdzie na 2 piętro i bd wchodził po drabinie wtedy nie ma szans uciec a ty masz wystarczy stać koło ściany jakieś tam na tym strychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,normalnie nie mogę,strzelam w plecy gościowi z vss i obraca się ,ginę zostaje mu 64 %. Dosłownie 3 minuty temu.Co oni zrobili z ta grą i serwerami. I tak z wielkiego fana BC2 robi się fan BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie pogra. Pamiętam, jak waliłem do gościa z VADS'a i większość pocisków trafiała, a on srobił susa i skroił mi nieśmertelnik, za kilka dni już go nie było)

http://bfbcs.com/stats_ps3/macgyverowski/nemesis_dogtags

Trzeci od dołu, pozostało tylko puste miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,normalnie nie mogę,strzelam w plecy gościowi z vss i obraca się ,ginę zostaje mu 64 %. Dosłownie 3 minuty temu.Co oni zrobili z ta grą i serwerami. I tak z wielkiego fana BC2 robi się fan BO2.

He he też tak miałem,włączyłem HC strzelam do gościa a on nieśmiertelny,nie dało się grać,więc moją ukochaną grę schowałem i cisnę w BO2.Gdyby mi ktoś w tamtym roku powiedział,że spędzę tyle czasu z codem to bym się uśmiał,ale z braku laku ...:)pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się dobrze gra, może czasem są akcje, że strzelam w typa i mnie szybciej zabija + zostaje mu dużo życia, ale ogólnie gra się świetnie.

Bylibyście chętni na ustawkę pod trofiki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie w BC2 jeszcze?Jak tam z serwerami i graczami?Chetnie zagram PSNid:PLasgoogle Vietnam posiadam Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam ostatnio wrocilem do BC2 i powiem szczerze jestem milo zaskoczony frekwencja, gram przewaznie wieczorami do pozna w nocy i trafiam przewaznie na prawie pelne serwery na podboju i goraczce :)

az chce sie grac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da się komfortowo pograć w BC2. Jeżeli chodzi jednak o Vietnam, tutaj trzeba mieć albo farta, albo grać w weekend o późniejszej godzinie. Znalezienie serwa na którym gra przynajmniej 5 vs 5 na conquest lub rush nie należy do najprostszych.

Na mapach mniej znanych, lub po prostu mniej lubionych przez graczy i tych wymagających kodu VIP w podstawce również zdarzają się przynajmniej w połowie puste servy. Jednak w większości natrafimy na serwery prawie pełne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ściągania patcha który waży około 1.7gb, czy wam też się tak długo ściągał? Mam łącze 2M i czy podłącze kablem czy przez WI-FI, czas wyświetla się taki sam. To wina serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×