Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niszcz beczki, ścinaj drzewa, wybijaj szyby, burz budynki, wysadzaj broń stacjonarną (po oczyszeniu danego miejsca, zostań w nim chwilę i zniszcz najwięcej jak się da, potem idź dalej i znów to samo). Mi wpadło normalnie bez powyższej praktyki. Widocznie w późniejszych misjach nieświadomie niszczy się więcej. Wystarczy, czasem coś wysadzić lub zburzyć i powinno wpaść :)

Edytowane przez hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może chętny na zrobienie mnie i sobie trofeum At tu brute ? Bez pomocy raczej będzie to trudne, bo długo trzeba będzie się uganiać za swoimi randomowymi znajomymi, a do tego mieć jeszcze trochę szczęścia. No i może Demolisha też ktoś by mi pomógł.

A jeszcze co to wyższego wątku - czy np. te drewniane płoty z Heavy Metal też są brane pod uwagę ? Wie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z Brutusem nie jest wcale tak ciezko mi wpadlo w jednej rundzie

proste masz znajomych wchodza do grhy iczesto sa w przeciwnej druzynie bez uganiania sie w 3h grania multi do zrobienia(mowie o jednorazowej sesji :)) z demolish jest ciezej tak jak ktos napisal wyzej ludziska ogarniaja dzwiek przed zawaleniem budynku

Edytowane przez Kita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram w BFBC2, tym więcej zaczynam znać angielskich wulgaryzmów) Nie żeby jakoś specjalnie mi to przeszkadzało, ale nigdy nie wiadomo co zawiera wiadomość, aż strach otwierać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć ze mną dziś w trybie DM? Potrzebuję wygranej w tym trybie do trofeum Won Them All. Z kimś zawsze raźniej i łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od platyny w BC2 konieczne są trofea związane z dodatkami do gry? W większości poradników są pomijane, ale znajdują się u mnie na liście pucharków... Nie orientuje się jeszcze za bardzo w tych całych trofeach więc zwrazam się do was z pytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są u was na liście te trofea, np. SPECAT Medic Elite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te trofea są dodatkowe,ale nie są potrzebne do platyny,nie pamiętam dokładnie ale mam wszystkie dodatki i przy platynie mam chyba około 80% wszystkich trofików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu PS3 pod "Kolekcja Trofeów" po wybraniu BC2 wcisnąć :triangle: wybrać pogrupuj materiały i zaznaczyć "Gra główna / Dodatki" i wtedy pokaże Ci osobno trofea z podstawki i osobno z kazdego dodatku. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zaktualizowanie listy graczy, komu się podoba niech się wpisuje, lub może trzeba zrobić do tego osobny temat... Nie wiem, ja się nie znam w tych forach... Może by się znalazł ktoś bardziej rozumny ode mnie...

Dobry pomysł. Myślę, że jeszcze pare osób gra regularnie i warto by było zrobic listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnimi czasy gram raczej tylko weekendowo i to też na zmiane z BF3, ale wczoraj (właściwie dzisiaj) pociupaliśmy z kilkoma znajomymi prawie do 4 rano :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się pochwalę)

Wczoraj na Heavy Metal na 15 headshot'ów, dziesięć miałem z Marksman Bonusem +500. Tak dużo punkciorów w jednej rundzie jeszcze nie utłukłem)

1ddafac7360c96cam.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ten bonus to za odległość jest ? bo już nie pamiętam. Kilka razy udało mi się ściągnąć gościa Golem na "Atakamie" za 480 ptk z ruskiej bazy, gostki byli na rufie tankowca przy B nad UAV.

A tak na marginesie to możemy dzisiaj pociupać troszkę, będe z roboty ok 23-ciej to na 2 godz. można wskoczyć :biggrin:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten bonus za trafienie w łeb z odległości ponad 100 metrów, ograniczony do 500, nawet jak się trafi z kilometra, to i tak dają 500. Strzelałem na Heavy Metal z amerykańskiej bazy do celów na wiatraku przy fladze B. Zasiadła tam cała snajpierska drużyna, co rozwalę jednego, to zaraz się respawnował i tak aż 10 razy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie , czy opłaca się teraz kupić BF BC 2? Tzn. czy gra w miarę dużo graczy , ogółem da się przysiedzieć trochę czasu. Bo mam BF3 (tylko podstawkę) i ostatnio u kolegi grałem w BF BC2 i mi jakoś do gustu przypadło , lepiej niż BF3.

Pozdrawiam

PS. Jeśli ktoś może to niech zaprosi mnie. Mój PSNID : Jan_tat_rok007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają jeszcze nawet w BC1 więc sobie pograsz,tylko że czasami jest lag taki że nie idzie strzymać. Zostawiłem sobie BC2 (760 godzin grania) ,Killzone 3 I Black Ops 2 online więc zawsze jest wybór. BC2 jest bardziej grywalny niz B3 przy którym się męczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×