Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może wywaliło Cię bo zaczynała się mapa z pakietu VIP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam jak gram 5-10 minut na jednej mapie ale raz wywala a raz gram do końca wywaliło mnie z 6 razy a do końca grałem mape z 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się płycie.1 znajomego z Port Valdez wywala za każdym razem bo mu dzieciak do płyty się dorwał,zapaskudził czymś i nawet po wyczyszczeniu dane okazały się nieczytelne.Może kupiłeś płyte od niego,heh.A bez vip codu masz tylko 4 mapy jak nawet 1 z nich będzie uszkodzona to często Cię będzie wywalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kogo kupiłem to niewiem u mnie w mieście jest sklep Games 4 You z używanymi i nowymi grami, ale mam gwarancje i jak dalej bedzie coś nie tek to pójde do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywala przez problemy z internetem, czasem się rozłącza albo zawiesza połączenie.

Mam pytanie kupiłem w sklepie uzywanego BFBC2 i wchodze na multi gram gram gram a nagle czarny ekran i jestem w menu czy wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jest ktoś chętny na trofeum Demolish man, zostało mi tylko to i 22 level do platyki :D

Moje PSN ID: mortis20

Pozdrawiam i życzę miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie w procesie gry, nawet nie zauważysz jak sam zdobędziesz bez żadnych ustawek i tym większa będzie przyjemność od otrzymanego trofeum)

Jest ktoś chętny na trofeum Demolish man
Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie w procesie gry, nawet nie zauważysz jak sam zdobędziesz bez żadnych ustawek i tym większa będzie przyjemność od otrzymanego trofeum)

Witam, też tak myślałem ale im bardziej się starałem kogoś "przykryć" budynkiem tym bardziej się irytowałem gdy się nie udawało, zwłaszcza że ci co grają teraz w BC2 to praktycznie sami weterani. Ze zwykłej rozgrywki miałem około 10 zabitych przez zawalenie, reszta załatwiłem poprzez ustawkę, tyle że kiedyś było więcej osób chętnych do takich rzeczy ...teraz liczy się tylko przyjemność z gry.

ps. oczywiście da się zrobić to bez ustawki ale potrzeba cierpliwości, wyczucia czasu i strategi.

Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie się udało rozwalając budynki czołgami i helikopterami i jakoś samo wpadło :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej Mortar Strike'm zdobyłem to trofeum. Grając Rush, jak się przyłoży 2-3 razy w budynek z M-Com'em, to mało tego, że się niszczy przekaźnik, to zawsze i obrońca tego przekaźnika ucierpi, a nieraz i kilku. W sumie, to bardzo się bałem tego trofeum, bo nie wiem czemu, myślałem, że trzeba załatwić 20 poprzez zawalenie budynku w jednej rundzie)

No mnie się udało rozwalając budynki czołgami i helikopterami i jakoś samo wpadło :biggrin:

Bo tak zawsze jest, im bardziej się starasz, tym mniej udaje się) Za żadne skarby nie mogłem zdobyć Naval Warfare Pin, ale pierwszy raz wpadł przypadkowo, porozrzucałem miny przeciwpancerne i akurat jechałem skuterem wodnym, kiedy na jedną z nich wjechał wóz przeciwników. Nie wiem jak to się stało, ale PIN dostałem)

Witam, też tak myślałem ale im bardziej się starałem kogoś "przykryć" budynkiem tym bardziej się irytowałem gdy się nie udawało

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z trofeum: "Et Tu, Brute"? Jeśli dobrze rozumiem trzeba zanożować pięciu znajomych z psn co wydaje się lekkim przegięciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam wam bardzo głupie pytanie. Otóż na Allegro piszę, że każdy BF:BC2 jest w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami i okładką. Tak więc chciałem zapytać czy jest wymagana jakaś specjalna wersja aby napisy oraz dubbing były polskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiej wersji gry na ps3. W jednym z wydań jest tylko okładka i instrukcja po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dziękuje za odpowiedź. Wolałem się upewnić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę tylko w wersji na PC jest coś tam po polsku...

Na Xboxie jest dubbing PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zanożować kogoś pięć razy, a potem dodać go do znajomych)

A o co chodzi z trofeum: "Et Tu, Brute"? Jeśli dobrze rozumiem trzeba zanożować pięciu znajomych z psn co wydaje się lekkim przegięciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym są obiekty potrzebne do trofea destruction (part2)? Wskoczyło mi dopiero to pierwsze (100) a jestem już w 1/3 singla, więc myślę, że tak po prostu 1000 nie wskoczy. Co więc trzeba konkretnego robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a możecie powiedzieć czy można grać w multi online na podzielonym ekranie, i czy jeśli tak to zapisuje wyniki drugiego gracza i przy ponownym logowaniu ma swoje osiągnięcia.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a możecie powiedzieć czy można grać w multi online na podzielonym ekranie, i czy jeśli tak to zapisuje wyniki drugiego gracza i przy ponownym logowaniu ma swoje osiągnięcia.Dzięki

Nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.plr.pun.p...wforum.php?id=8 Tu masz poradnik, a najlepiej kliknij na You Tube tam masz wszystko na filmikach co i jak :yes:

Niewiele się dowiedziałem. :P Może ktoś mi powie, z własnego doświadczenia, na co należy zwracać uwagę ? Czy np takie rzeczy jak pojazdy, domy etc składają się na te "obiekty"? W poradniku na naszym forum czytałem, że należy niszczyć beczki, które wybuchają, ale nic więcej mi nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele się dowiedziałem. :P Może ktoś mi powie, z własnego doświadczenia, na co należy zwracać uwagę ? Czy np takie rzeczy jak pojazdy, domy etc składają się na te "obiekty"? W poradniku na naszym forum czytałem, że należy niszczyć beczki, które wybuchają, ale nic więcej mi nie wiadomo.

Wszystko co można zniszczyć liczy się do trofa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×