Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to wygląda... mega :) Fizyka w koncu na poziomie (oby fizyke pilki tez poprawili). Do tego eliminacja ping ponga, poprawa sposobu w jaki budujemy akcje i bedzie super

Tak samo jak kolega napisał MEGA genialnie jeszcze bym chciał zobaczyć np raz na 1000 wślizgów złamanie nogi bo niektóre akcje na tym nowym silniku wyglądają co najmniej na urwanie nogi.

Wbiegający lekarze i piłkarz na noszach to by było to thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, naprawdę nieźle choć czasami bardziej przypominało to upadek szmacianej laki niż prawdziwego człowieka z krwi i kości. Mimo to jest to znaczny postęp względem poprzedniczki. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w jedenastce cale te przepychanki na boisku wygladaly smiesznie. W 12 bedzie ring, a nie boisko -.- Powinni sie bardziej skupic na innych rzeczach, np.poprawieniem strzalow, bo choc lepsze, to nadal jakos tak mocy nie maja. Na razie cieszy mnie informacja, ze obrona nie bedzie juz polegala na waleniu w jeden przycisk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach wirtualnych klubów te całe kontuzje mogą być pomysłem bardzo ale to bardzo nieudanym... :rolleyes:

Oczywiście mogę się mylić ale moim zdaniem w tym właśnie trybie ta zmiana jak i reszta pokazana na filmiku nie będzie krokiem do przodu...

Niech poprawiają fizykę gry ciałem jak najbardziej ale nie wydaje mi się, że jest to najbardziej kulejąca rzecz w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby co roku maja być rewolucyjne zmiany a otrzymujemy ten sam produkt z poprawiona kosmetyka. Pamiętam, ze w fifie 10 była różnica bo wprowadzili możliwość ruchu co stopień a nie tylko w 8 kierunkach. Natomiast 2010-2011 to juz praktycznie żadna róznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na jakiś inny serwer bo z tego nie można pobierać, jest jakiś błąd.

Coś u ciebie jest nie tak, mi działa - teraz sprawdzałem.

slK, a ty co filmiku nie widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś u ciebie jest nie tak, mi działa - teraz sprawdzałem.

No nie wiem bo dalej nie działa nawet przez jDownladera więc jak to dla ciebie taki duży problem to nie wrzucaj na inną stronkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paleta barwa na plus. Ciekawe jak oswietlenie stadionu w nocy, bo starsze fify mialy lepszy efekt wizualny niz obecna odslona. I niech w koncu zmienia blur na podobny do tego z PESa, bo jest paskudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z animacjami kolizji prezentuje się ciekawie. Ciekawe, czy tak to będzie faktycznie wyglądało. Niech się ludki starają, bo to dobrze wpływa na konkurencję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IGN pojawilo sie kilka nowych screen'ow.

fifa-soccer-12-20110526035959487.jpg

Screen jak screen, ale jedna fajna rzecz na nim. W tle widac, mimo iz rozmazana, widownia zauwazylem, ze maja szaliki. W 11 tego nie nie dostrzeglem, a to w koncu wazny "element garderoby" kibica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Murawa chyba w końcu będzie 3D i nie będzie to wyglądać jakby biegali po dywanie.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa chyba w końcu będzie 3D i nie będzie to wyglądać jakby biegali po dywanie.

Byłoby miło, gdyby w końcu korki zagłębiały się w murawie, bo do tej pory obserwujemy futsal w korkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.gamezilla...12-juz-gralismy

Koso opisuje wrażenia z gry w bardzo wczesną wersję. Ten fragment o grze w obronie brzmi ciekawie. Tylko te obłożenie klawisza L1....czyżby zmiana zawodnika odbywać się będzie tylko prawym analogiem?

Edit:

Trochę gameplay'u

http://www.youtube.com/watch?v=0m8jpYwjE6s

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W 3:02 widac, ze odbiory chyba sprawiaja teraz wieksza trudnosc. Tez plus, duzo osob nazekalo na to. W 11 bylo lepiej niz w 10, dobrze, ze nie zapomnieli o tym i teraz.

Ale ludziki to lataja jak szaleni od kos... Tylko czy to dlatego, ze ludzie bawia sie z IE czy faktycznie troche przesadzili :/

EDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=Gd3YKQk5_oA

Ten sam gameplay, ale okrojony ze zbednych materialow. Dodatkowo clipy rowniez w zwolnieniu.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde wyglada lepiej! wreszcie mam nadzieje ze ten smieszny wzor murawy w super mini kratke zniknie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hah i to jest ta nowość??? Fikołek po podcince? łał teraz moje życie nabrału sensu :biggrin: Już lecę do sklepu po nową fifę. Mają ludzi za idiotów? Lepiej by się zajęli otoczką meczu. Ubrania zawodników nadal czyściutke ale to pewnie przewidzieli na edycję 2013 i tym się będą szczycić za rok. Już widzę te hasła: " Teraz jeśli ktoś cię podetnie, a twój zawodnik upadnie na murawę to jest szansa, że jego strój się pobrudzi". :tongue: I taka mała wpadka: dwa razy podczas meczu ta sama cieszynka bramkarza :biggrin: Przestali by się ośmieszać chociaż w trailerze.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Filmik dla mnie wygląda beznadziejnie. Po pierwsze wygląda identycznie jak FIFA 11, a po drugie ten impact engine wcale nie prezentuje się jakoś rewelacyjnie. Prawie przy każdym kontakcie zawodników jeden z nich przewraca się jak pluszowa lalka. Dla mnie zupełnie nic szczególnego. Nawet same przewracanie się piłkarzy w danych sytuacjach nie wygląda realistycznie. Zawodnik popchnięty barkiem robi salto w powietrzu i rozkłada plackiem ręce. To w rugby zdarzają się tego typu sytuacje, a nie w piłce i to tak w częstym wydaniu w jakim mamy do czynienia oglądając te video . Już nie wspominam o ping pongu, który jest aż nadto widoczny.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na demko, albo pełną wersję. Pewnie to zoptymalizują. ;)

Nawet same przewracanie się piłkarzy w danych sytuacjach nie wygląda realistycznie. Zawodnik popchnięty barkiem robi salto w powietrzu i rozkłada plackiem ręce. To w rugby zdarzają się tego typu sytuacje, a nie w piłce

Chyba nie oglądałeś meczów LM REAL-Barca. ;) Tam dopiero cuda się. Zawodnik trącony w pierś, padał znokautowany na murawę, a niektórzy nawet wywijali salta, choć nikt ich nie dotknął.

Kiedyś o piłce hiszpańskiej mawiało się "gramy pięknie jak nigdy, przegrywamy jak zawsze", a teraz wygrywają, bo sędziowie nabierają się na ich "zdolności" aktorskie. Makaroniarze nawet tak nie nurkują jak hiszpańskie fircyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×