Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

heh fajna rzecz, byłem przy piłce Ozilem a Szpaq mówi że on ma dzisiaj urodziny :D

Edytowane przez Kris94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie w UT, że jak przeciwnik wyjdzie z gry podczas meczu to Wam też rozłącza UT, tracicie kontrakty, dopisuje przegraną i nie nalicza kasy ?

Masakra ... Ja tak mam już piąty raz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh fajna rzecz, byłem przy piłce Ozilem a Szpaq mówi że on ma dzisiaj urodziny :D

Miałem to samo : D Fajna sprawa.

To znowu ja i moje nudne pytania.

1.Najbardziej to chyba lubię grać z kontry. Spodobało mi się Anży Maharaczka, 4-3-2-1, z szybkim Eto'o na szpicy. Znacie może lepsze formacje lub drużyny do gry z kontry(sam-na-sam)?

2.Jak grać zawodnikami typu Gomes, Huntelaar, Berbatov? Nie umiem nimi grać, obróncy od razu wezmą mi piłkę, gdyż Ci zawodnicy nie grzeszą szybkością. Macie jakieś porady?

3. Drużyna z najszybszymi zawodnikami?

Dziękuję za pomoc, wybaczcie za tą ilość pytań, ale jestem nowy jeśli chodzi o "współczesną" FIFĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już to pisałem ale muszę to zasygnalizować jeszcze raz Jeżeli chodzi o grę "selectem" zrozumcie, że żadne patche nie załatwią problemu. W momencie straty piłki wystarczy nie przełączać zawodnika na obrońce a komputer będzie biegał w obronie za nas! I właśnie w ten sposób grają gracze, gdyż w tym przypadku bramkarzem tez gra komputer, Także blokada "selecta" nic nie da. Ten problem jest złożony i obawiam się że nic nie da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, da się zagrać tak, że gram meczyk w sieci ze znajomkami, ale u mnie na konsoli grają dwa pady ? np. ja i brat na znajomków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Liga. 4 mecze rozegrane 3 zwycięstwa 1 remis heh oby tak dalej. Ciągle gram w 1 albo 2 lidze. j jest moc!!! Najlepsi z najlepszych hehe...

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy trzeba odblokowywać porty do FIFY 12 jeśli tak to jakie? Na początku było dobrze teraz mam takie lagi ze grać sie nie da i rozłącza mnie z serwerami. Z PSN nie tylko z serwerami EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/98148128

Ale strzeliłem brameczke :)

Graliśmy z chłopakami turniej osiedlowy wczoraj, i chyba Kamerun jest zbugowany, w trakcie meczu grało tylko czterech obrońców i bramkarz. Pomocników i napastników wycieło, i nie było ich na boisku. Pierwszy raz coś takiego uświadczyłem ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/so...os/ugc/98148128

Ale strzeliłem brameczke :)

Graliśmy z chłopakami turniej osiedlowy wczoraj, i chyba Kamerun jest zbugowany, w trakcie meczu grało tylko czterech obrońców i bramkarz. Pomocników i napastników wycieło, i nie było ich na boisku. Pierwszy raz coś takiego uświadczyłem ;o

Fajna bramka jak można takie coś strzelić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz Piłką [ ] za obrońców, naciskaśz O i strzelasz, ot cała filozofia... ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz Piłką [ ] za obrońców, naciskaśz O i strzelasz, ot cała filozofia... ehhh...

Wielkie dzięki !!

Edytowane przez Olicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zapisać skład druzyny żeby w sezonie pojedynków nie musieć za każdym razem ustawiać go na nowo? Próbowałem na wszystkie sposoby i nie potrafie dojść do tego, na forach też nie znalazłem odpowiedzi.

Ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was też teraz coś rozłącza z serwerami EA?

Mnie tak najczęściej w FUT ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Yasha

As you know, the teams at the studio have been working hard to address issues raised by the community since the launch of FIFA 12. A number of updates have already been rolled out to servers, and that will continue – as will work on a range of things not included in this particular update - but we can now bring you details of the first client-side game update for PC and Mac, which has just been released.

First of all, thank you for your patience while we have worked on this, and thanks again to all those who have helped us out as we investigated the roots of some of the problems.

Console gamers: We’re continuing to work on an update for Xbox 360 and PS3, and will let you know more as soon as we can.

Patch Details

•Fixed a memory leak that would cause Origin to crash.

•Fixes to our installation and updating systems.

•Fixed an install issue that was forcing users to download all language packs.

•Goalkeeper control in online matches: We asked for your feedback and we got lots of it. After reviewing that and our own telemetry, we decided that enough people were abusing this feature online to negatively affect the experience of the majority. So we have decided to remove the ability to press Back/Select and play as the goalkeeper, allowing the CPU to defend, in all online matches. The function remains available in offline matches.

•Fixed a situation that would see the user in an empty FUT Store without button functionality.

•Fixed a FUT crash when using custom tactics.

•Fixed a hard lock that would occur when applying a Manager Contract after purchasing a Bronze Premium Pack in FUT.

•Fixed a situation that would see some users being disconnected from FUT after five seconds of connectivity.

•We have optimized the FUT server to speed up transactions.

Tekst z oficjalnego Forum Fify... także najważniejsze czyli przełączanie się na bramkarza w meczach online zostanie usunięte... <jupi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, da się zagrać tak, że gram meczyk w sieci ze znajomkami, ale u mnie na konsoli grają dwa pady ? np. ja i brat na znajomków ?

ponawiam pytanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście na manualu ta bramka i pierwsza liga? ;)

Do 1 ligi to mi troche brakuje. aktualnie jestem w 6 lidze :-P manual :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem .... nie wiem jak wykonać rabone w fifie powie ktoś jak to zrobić ??

Z góry dzięki ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem .... nie wiem jak wykonać rabone w fifie powie ktoś jak to zrobić ??

Z góry dzięki ... :)

Lepszymi zawodnikami, typu Nani etc. wciskasz podanie na dobieg górą/dosrodkowanie. Najczęściej zrobi Rabone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszymi zawodnikami, typu Nani etc. wciskasz podanie na dobieg górą/dosrodkowanie. Najczęściej zrobi Rabone.

Cały czas próbuje ale on tylko dośrodkowuje .... jest jakiś inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, jeszcze trochę i będzie drużyna na Start:

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#hG9IqNEWbbGAv

a to taki Polski Brązowy:

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#f5gckEHxbbuPf

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem .... nie wiem jak wykonać rabone w fifie powie ktoś jak to zrobić ??

Z góry dzięki ... :)

Jeżeli gracz jest prawonożny, to popróbuj w ten sposób np zrób przetaczanie piłki w lewo(L2+prawy analog w lewo) po czym od razu lewa gałka do góry+L1+trójkat(albo zamiast trójkąta strzał - tak też chyba działało). Można też spróbować po innych zwodach np. po wypuszczeniu piłki prawym analogiem pod lekkim kątem w lewo,po McGeady Spin albo po Rabona Fake. Weź Krystynę na arenę i próbuj. Timing to podstawa :) Ja w 11 próbowałem zrobić w czasie meczu kombinacje Rabona Fake + Rabona, ale tylko na treningu dawałem radę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×