Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupował ktoś z was karty PSN na allegro?Sporo jest tych aukcji ale też sporo sprzedawców ma negatywne opinie. Tak jak pisałem wyżej, chciałbym kupić kartę za 100zł bo więcej mi nie potrzeba.Tylko chodzi mi o to żeby nie natrafić na jakiegoś oszusta.Albo z drugiej strony czy mogę sam bezpośrednio zrobić przelew na konto psn z mojego konta internetowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo teraz kupiłem Huntelara, Rosickiego, Piszczka, Palaciosa i jeszcze tam kogoś. Ja nie mogę z tamtymi przedłużyć kontraktu nie wiem czemu może, że nie mam tych kart co tam trzeba mieć do wykorzystania. Nie wiem jak przedłużać z nimi. Jak można zagrać 11 vs. 11 ???

Kontrakt przedluzasz w ten sposob , klikasz na zawodnika nastepnie wciskasz kwadrat z okna ktore sie pokarze wybierasz pozycje nr 1 "uzyj karty jednorazowej" po klkiknieciu pojawia sie wszystkie karty jednorazowe jakie posiadasz wybierasz te z kontraktem klikasz na nia i zawodnik ma przedluzony kontrakt .Jesli nie masz kart to musisz je kupic wchodzisz w zakladke "karty na wymiane" nastepnie "szukaj kart" wybierasz z zakladki ktora sie pojawi opcje szukaj kontraktow i kupujesz .

11 vs 11 rzumiem , ze pytasz jak rozegrac mecz? klikasz "graj mecz " wybierasz czy ma to byc mecz on-line czy z komputerem po kliknieciu pojawiaja sie odpowiednie opcje jesli wybierzesz on-line masz opcje "turniej" , "jeden mecz" oraz "mecz ze znajomymi" klkasz te ktora Cie interesuje i po chwili grasz .

Swoja droga ceny kontraktow sa strasznie niskie zloty zadki kontrakt mozna juz wyrwac za 250-300 coinsow , kuzwa w 11 te kontrakty chodzily nawet po 1100 .

Devdas nie lepiej karte z doladowaniem kupic w jakims MM albo innym sklepie tego typu zamiast na allegro .

Mozesz doladowac konto PSN karta kredytowa najnizsze doladowanie wynosi 20 zl . Nie wiem jak to bedzie przy zaplacie po kliknieciu na paczke chyba jest mozliwosc zaplaty tylko tej sumy jaka jest za paczke . Pamietaj , ze kupno zlotych paczek nie gwarantuje tego , ze dostaniesz super zawodnikow wczoraj wymienilem 30k coinsow i dostalem wielkie g .

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstalem rano co by nabic troche coinsow a tutaj servery down :D zajebiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstalem rano co by nabic troche coinsow a tutaj servery down :D zajebiscie

Ja tak samo :)

Do FUT Web zalogowała się już maksymalna liczba użytkowników.

Spróbuj ponownie później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś z was karty PSN na allegro?Sporo jest tych aukcji ale też sporo sprzedawców ma negatywne opinie. Tak jak pisałem wyżej, chciałbym kupić kartę za 100zł bo więcej mi nie potrzeba.Tylko chodzi mi o to żeby nie natrafić na jakiegoś oszusta.Albo z drugiej strony czy mogę sam bezpośrednio zrobić przelew na konto psn z mojego konta internetowego?

możesz kupować śmiało ja kupiłem 2 i po dosłownie 4 minutach miałem kod na mailu, najlepiej zapłać pre payem czyli płacę z allegro używając karty kredytowej i chwili masz kod na mailu. Patrz kto ma największą sprzedach śmiało polecam użytkownika Game Codes tu masz link do aukcji http://allegro.pl/100-zl-psn-karta-pre-paid-playstation-network-24-7-i1875022081.html pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo :)

Do FUT Web zalogowała się już maksymalna liczba użytkowników.

Spróbuj ponownie później.

Niezła ściema, na psie jest ze serwery wyłączone , a na web ze maksymalna ilosc ludzi, ładnie kłamią widać że jak awaria to komunikat o maksymalnej liczbie ludzi , a nie o awari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa na p3. info ze storny (spam).pl

Niestety, nie jest to wynikiem porozumienia EA z polskimi klubami, a w zasadzie dzięki użytkownikom PatrykSKS i dvpl, którzy postanowił stworzyć rozgrywki polskiej ekstraklasy wraz z licencjonowanymi drużynami i koszulkami. A jak to działa?

Na stronie easportsfootball.com musimy się zalogować na nasze EA ID i wejść w centrum tworzenia. Tam odszukać kluby ekstraklasy. Następnie wystarczy je zaznaczyć i włączyć konsole. Z menu głównego gry wybrać opcję centrum tworzenia i pobrać na wszystko na czarnulę, podmienić kluby i voila. T-Mobile Ekstraklasa jakby w oryginale!

Pobranie i zainstalowanie całości trochę potrwa, ale chyba warto.

PatrykSKS i dvpl – wielkie dzięki chłopaki!

please wait...

Wolny dzien w tygodniu i sie pograc nie da,...

Już chyba chodzi. m a Web ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowie co mam nie tak -w UT po każdym rozegranym meczu onlain rozłancza mnie i wywala do meni głównego a tym samym zalicza porażkę .

już mnie to powoli doprowadza do flustracji.CO ZROBIĆ ŻEBY BYŁO OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jest to wynikiem porozumienia EA z polskimi klubami, a w zasadzie dzięki użytkownikom PatrykSKS i dvpl, którzy postanowił stworzyć rozgrywki polskiej ekstraklasy wraz z licencjonowanymi drużynami i koszulkami.

Dzięki za info. W rozgrywkach online nasz przeciwnik pewnIe nie będzie widział zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nie było odpowiedzi:

Czy klub FUT można mieć tylko jeden? Czy można jeden usunąć i zacząć od początku (np. z powodu złego przygotowania zespołu)? Klub jest na jedno konto na PSN czy można usuwać i zmieniać ile się chce? Proszę wytłumaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zmienia ustawienia na asysty bo kuzwa amator mnie ogrywa strasznie, a online jak gram to już w ogóle masakra :)

Wejdź sobie w konfiguracje kontrolera. Tam masz te ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT wyskakuje mi takie coś " DUPLICATE!" DO STUFF HERE i mam wygrać z L2 New Item lub Currently Owned i się nie da cały czas mi się ładuje i nic czekałem 10 min. i zrobiłem reseta. Co jest grane ??? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nie było odpowiedzi:

Czy klub FUT można mieć tylko jeden? Czy można jeden usunąć i zacząć od początku (np. z powodu złego przygotowania zespołu)? Klub jest na jedno konto na PSN czy można usuwać i zmieniać ile się chce? Proszę wytłumaczcie

Mozesz tworzyc tyle skladow na ile masz ochote , jesli usuniesz klub mozesz zaczac od poczatku.

W FUT wyskakuje mi takie coś " DUPLICATE!" DO STUFF HERE i mam wygrać z L2 New Item lub Currently Owned i się nie da cały czas mi się ładuje i nic czekałem 10 min. i zrobiłem reseta. Co jest grane ??? Pozdro

Zmien sobie na jezyk polski jesli masz klopoty z angielskim , komunikat ten oznajmia , ze masz ja taka karte i albo ja sprzedaj odrazu albo przenies do zakladki "karty na wymiane" i wystaw ja na aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.eFIFA.pl

Zapisów do lig krajowych ciąg dalszy. Jeżeli nie wybrałeś/aś jeszcze dla siebie drużyny, którą będziesz w stanie osiągnąć sukces w rozgrywkach ligowych a następnie europejskich pucharach to nie ma na co czekać. Zapisy do ligi niemieckiej oraz austriackiej uważamy za otwarte!

Jak zapewne zauważyliście, zainteresowanie nową formułą rozgrywek nie maleje a wręcz przeciwnie. O zarezerwowanie mocnej drużyny jest coraz trudniej!

Przypominamy, że każdy gracz może grać maksymalnie w dwóch ligach! W przypadku uzyskania awansu oboma zespołami do tych samych rozgrywek europejskich - jeden slot zostanie oddany dla innego gracza, który nie uzyskała kwalifikacji a brała udział w ligach.

Zapis do większej liczby lig będzie równoznaczny z 3pkt. karnymi, które w efekcie mogą skutkować zablokowaniem konta.

*Ze względu na zgłaszanie przez was uczestnictwa do większej liczby lig, akceptacja w poszczególnych rozgrywkach znacznie się przedłuża!

* Czwartek - Liga niemiecka (g. 19.00), austriacka (g.18.

* Piątek - Liga francuska (g.19.00), polska (g.18.00)

* Sobota - Liga belgijska (g. 19.00), rosyjska (g.18.00)

www.eFIFA.pl

UWAGA! T-MOBILE EKSTRAKLASA PATCH NA PS3 !! Wszystkie orginalne stroje, herby !!!

Zobacz jak pobrać w 100% Legalnie

http://www.efifa.pl/newsy/fifa-12-t-mobile-ekstraklasa-patch-takze-na-konsolach-update-video-2284.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972 te pytanie o 11 vs 11 to mi chodziło o rozgrywkę, że każdy steruje jednym zawodnikiem i się gra online z innymi użytkownikami, ja nie wiem gdzie można zagrać w ten tryb rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.eFIFA.pl

Zapisów do lig krajowych ciąg dalszy. Jeżeli nie wybrałeś/aś jeszcze dla siebie drużyny, którą będziesz w stanie osiągnąć sukces w rozgrywkach ligowych a następnie europejskich pucharach to nie ma na co czekać. Zapisy do ligi niemieckiej oraz austriackiej uważamy za otwarte!

Jak zapewne zauważyliście, zainteresowanie nową formułą rozgrywek nie maleje a wręcz przeciwnie. O zarezerwowanie mocnej drużyny jest coraz trudniej!

Przypominamy, że każdy gracz może grać maksymalnie w dwóch ligach! W przypadku uzyskania awansu oboma zespołami do tych samych rozgrywek europejskich - jeden slot zostanie oddany dla innego gracza, który nie uzyskała kwalifikacji a brała udział w ligach.

Zapis do większej liczby lig będzie równoznaczny z 3pkt. karnymi, które w efekcie mogą skutkować zablokowaniem konta.

*Ze względu na zgłaszanie przez was uczestnictwa do większej liczby lig, akceptacja w poszczególnych rozgrywkach znacznie się przedłuża!

* Czwartek - Liga niemiecka (g. 19.00), austriacka (g.18.

* Piątek - Liga francuska (g.19.00), polska (g.18.00)

* Sobota - Liga belgijska (g. 19.00), rosyjska (g.18.00)

www.eFIFA.pl

UWAGA! T-MOBILE EKSTRAKLASA PATCH NA PS3 !! Wszystkie orginalne stroje, herby !!!

Zobacz jak pobrać w 100% Legalnie

http://www.efifa.pl/...video-2284.html

Szkoda tylko że karierze tego nie odpalisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem. Nie mogę ukończyć żadnego meczu w UT. Za każdym razem wyrzuca mnie z serwera tuż po zakończonym meczu albo w trakcie drugiej połowy kiedy próbuje dokonać zmiany w zespole. Nie wiem czym to jest spowodowane ale irytuje mnie to niezmiernie bo nawet zremisowany mecz w takiej sytuacji jest liczony jako porażka na moje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K***a co za ludzie. Gram ostatni mecz o awans do wyższej ligi, wygrywam 2:0 89min typek się rozłącza. Mecz zalicza w statystykach jako walkower, ale w Head to seasons zaliczyło mi jako porażke i zostałem w lidze.. :down:

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K***a co za ludzie. Gram ostatni mecz o awans do wyższej ligi, wygrywam 2:0 89min typek się rozłącza. Mecz zalicza w statystykach jako walkower, ale w Head to seasons zaliczyło mi jako porażke i zostałem w lidze.. :down:

dlatego największym mankamentem ogólnie Fify jest brak beta testów... gra jest tak rozbudowana w kwestii społecznościowej - online że jak dla mnie to obowiązkowo powinni robić takie testy...

Na marginesie nie robią tych testów pewnie dlatego że jakby się ludzie na taką betę rzucili to by przez 2 lata błędy poprawiali bo tyle ich by wyszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, ponawiam

Ukończyłem sezon grającym trenerem ale dostałem same oferty od klubów na Trenera. Kolega jest po dwóch i ciągle dostaje na samego trenera. Czy trzeba rozegrać odpowiednią ilość sezonów i mieć gwiazdki aby grającego trenera chcieli zatrudnić czy raczej dalej dostanę tylko dla trenera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem. Nie mogę ukończyć żadnego meczu w UT. Za każdym razem wyrzuca mnie z serwera tuż po zakończonym meczu albo w trakcie drugiej połowy kiedy próbuje dokonać zmiany w zespole. Nie wiem czym to jest spowodowane ale irytuje mnie to niezmiernie bo nawet zremisowany mecz w takiej sytuacji jest liczony jako porażka na moje konto.

Jaki masz internet? i jakie pingi do onetu?

Edytowane przez djh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×