Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

siemano ponieważ nie ma działu FUT a jest to również fifa 12 i oczywiście na PS3 napisze tutaj.

Mam na sprzedaż następujące karty

2x David Silva CAM 87 (Manchester City) formacja 4-1-2-1-2 (jest to najdroższa formacja w grze sama karta z formacją kosztuje 12K)

Victor Valdes GK 85 (FC Barcelona) formacja 4-2-3-1(wszystkie zdolności podwyższone^)

Ricardo Kaka CAM 85 (R.Madrid) formacja 4-2-3-1

Naymar CF 84 (Santos) formacja 4-2-3-1 (wszystkie zdolności podwyższone^)

Mascherano CDM 86 (FC Barcelona) formacja 4-2-3-1

interesuje mnie zakup poprzez zamiane z dopłatą czy jakieś inne kombinacje piłkarzy 'FABREGAS CAM FC Barcelona, DANI ALVES CAM FC Barcelona, SERGIO RAMOS RB R.Madrid

WSZYSCY NA DŁUGIM KONTRAKCJE : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was FIFĘ 12 na PC? czy w tej wersji też można oszukiwać poprzez wciskanie select'a podczas gdy przeciwnik ma piłkę? Powiem szczerze, że szlag mnie już trafia gdy przeciwnik w obronie gra CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy hour :) Kupuje ktos ta paczke ?

Edytowane przez Liwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zapisać skład druzyny żeby w sezonie pojedynków nie musieć za każdym razem ustawiać go na nowo? Próbowałem na wszystkie sposoby i nie potrafie dojść do tego, na forach też nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972 te pytanie o 11 vs 11 to mi chodziło o rozgrywkę, że każdy steruje jednym zawodnikiem i się gra online z innymi użytkownikami, ja nie wiem gdzie można zagrać w ten tryb rozgrywki

Sproboj: Online>Mecze niestandardowe>Gra zespołowa.Chyba o to Ci chodzi.Jak nie to już chyba nie ma innej opcji

Cytat z cdaction

"Na antenie najnowszego podcastu poświęconego FIFIE 12 przedstawiciele EA Sports ujawnili, że w ciągu najbliższych dwóch lub trzech tygodni gra doczeka się „dużego” patcha. Wyeliminować ma on sporo błędów, a także usprawnić rozgrywkę w sieci.Romily Broad, starszy community managaer w EA Sports, ujawnił w najnowszym podcaście o FIFIE 12, ze produkcja otrzyma łatkę, która przyniesie ze sobą „duże poprawki”. Naprawione zostaną m.in. problemy związane z dodatkiem Ultimate Team – okazuje się bowiem, że niektórzy gracze nie są w stanie go uruchomić.

[...](dotyczy to wersji pctowej co nas nie intersuje...)

W przyszłości rozwiązana może zostać także dosyć drażliwa kwestia związana z nowym rankingowym trybem sieciowym – Head to Head. A konkretniej: bramkarzami. Gracze mogą bowiem sterować golkiperami, co wykorzystują mniej sprawni gracze, nieradzący sobie z nowym systemem obrony. W związku z tym wolą przejąć kontrolę nad bramkarzem, oddając władzę nad obrońcami AI. Na razie nie zdradzono, w jaki sposób twórcy gry chcą poradzić sobie z problemem, zaznaczając, że jeśli będzie on przeszkadzać większości fanów, wówczas podejmą właściwe kroki.

Broad dodał także, że FIFA 12 będzie znacznie częściej aktualizowana niż poprzednie odsłony serii. Pierwsza omawiana łatka ma ukazać się w ciągu dwóch lub trzech tygodni"

źródło: http://www.cdaction.pl/news-22531/fifa-12-nadchodzi-patch-majacy-wprowadzic-duze-poprawki.html

O patchu już zapewne każdy wie,lecz to co podkreśliłem mnie interesuje i do tego chciałbym się odnieść.

Po 1 napisane jest "w przyszłości" czyli zapewnie nie w nadchodzącym patchu ;/

Po 2 jest dopisek że jeżeli będzie to przeszkadzać większości fanów,wówczas coś z tym zrobią.No właśnie - jak zakomunikować to do EA że jest to denerwujące i powinni coś z tym zrobić???Bo każdy się tu żali że tak ludzie robią a EA nie ma przecież wysłanników którzy czytają nasze posty,dlatego trzeba jakoś zgłosić.Jak???

Strasznie mnie denerwuje gdy ktoś nadusza selecta.Tu już nawet nie chodzi o mało sprawnych graczy,tylko również o tych dobrych którzy podczas naszej kontry/ataku pozycyjnego również wciskają,bo AI ma większe szanse na odbiór niż oni.Strasznie sie wkurzam gdy gram z kimś kto 9 na 10 moich akcji zatrzymuje z palcem w dupie,pierwsze co mi przychodzi do głowy to "kolejny frajer naciskający selecta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w FUT mam w miarę dobrą drużynę jak gram z kolesiem to jego zawodnicy za każdym razem mnie wyprzedzają i stwarzają multum okazji, nie wiem może chodzi o to, że na chwilę obecną nie mam managera oraz mój team nie posiada zbyt dużego zgrania. Mam Milito, Huntelara i nic przeciwnik za każdym razem jest szybszy o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w FUT mam w miarę dobrą drużynę jak gram z kolesiem to jego zawodnicy za każdym razem mnie wyprzedzają i stwarzają multum okazji, nie wiem może chodzi o to, że na chwilę obecną nie mam managera oraz mój team nie posiada zbyt dużego zgrania. Mam Milito, Huntelara i nic przeciwnik za każdym razem jest szybszy o co chodzi???

No właśnie o chemistry chodzi. Jak masz poniżej 70, to możesz go sprzedać, bo jest bezużyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowie co mam nie tak -w UT po każdym rozegranym meczu onlain rozłancza mnie i wywala do meni głównego a tym samym zalicza porażkę .

już mnie to powoli doprowadza do flustracji.CO ZROBIĆ ŻEBY BYŁO OK.

odświeżam pytanie nawet jak z kompem gram to mam to samo.ma ktoś może taki problem ,czy to problem tylko u mnie?.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz internet? i jakie pingi do onetu?

Hej,

Posiadam łącze 20Mb/s, a tu są wyniki badania onet ping:

post-28090-0-60288000-1318619054_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Posiadam łącze 20Mb/s, a tu są wyniki badania onet ping:

Wydaje mi sie że to nie to bo w lidze gram normalnie wszystko śmiga ze znajomymi towarzysko też jest ok tylko w UT.już po rozegranym meczu wyskakuje komunikat o błedzie,, że nie można przesłać informacji na serwery ea,, i zaraz po tym ,,utracono połączenie,, i wracam do menu głównego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak kogoś interesuję to chętnie wymienię Kod na złote paczki przez 6 miesięcy za Coinsy do UT.

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest polski odpowiednik "Online Pro Clubs"??

Jesli w FUT mam WSZYSTKICH z formacja 4-2-3-1, a potem zmienię na 4-1-2-1-2/4-4-2, to drastycznie spadnie CHEMISTRY?

W formacji 4-2-3-1 , w "3" mamy 3x CAM, czy też LM, CAM, RM?

Proszę, pomóżcie

Edytowane przez Dionizos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy jeśli załóżmy miałem w zespole Sagnę i zagrał on u mnie 10 meczy po czym go sprzedałem to jak teraz go znowu kupię to będzie miał 0 czy 10 meczy na koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie czy jeśli załóżmy miałem w zespole Sagnę i zagrał on u mnie 10 meczy po czym go sprzedałem to jak teraz go znowu kupię to będzie miał 0 czy 10 meczy na koncie?

Będzie miał tyle meczy ile grał w poprzednich klubach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest polski odpowiednik "Online Pro Clubs"??

Jesli w FUT mam WSZYSTKICH z formacja 4-2-3-1, a potem zmienię na 4-1-2-1-2/4-4-2, to drastycznie spadnie CHEMISTRY?

W formacji 4-2-3-1 , w "3" mamy 3x CAM, czy też LM, CAM, RM?

Proszę, pomóżcie

Tak spadnie drastycznie, bo to nie będzie ich ulubiona formacja + przypuszczam że managera też masz na tą formację. W 4-2-31 jest 2x CAM i CF ale jeśli grasz RM lub LM to nie ma problemu bo też im tam pasuje gra ale CAM ma lepsze tam zgranie - przetestowane na mnie.

Jakbyś miał wątpliwości to jest mój skład z tą formacją http://www.ea.com/so...f#jBYVjnjPbbF3O

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam takie pytanie

Jaka polecacie formacje w ut? mam skład prawie na wzór realu madryt (marcelo lb,ramos rb, carvalho cb, pepe cb, xabi alonso cm,ozil cam,kaka cam,higuain st) i bede mial di marie rw. Myślałem o formacji ktora by pasowala najbardziej 4-2-3-1 ale nie bedzie pasowal ani di maria , ani alonso ani ronaldo jak za rok trafie w paczce hehe CO POLECACIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam takie pytanie

Jaka polecacie formacje w ut? mam skład prawie na wzór realu madryt (marcelo lb,ramos rb, carvalho cb, pepe cb, xabi alonso cm,ozil cam,kaka cam,higuain st) i bede mial di marie rw. Myślałem o formacji ktora by pasowala najbardziej 4-2-3-1 ale nie bedzie pasowal ani di maria , ani alonso ani ronaldo jak za rok trafie w paczce hehe CO POLECACIE!

Najlepiej sprzedaj tych którzy nie pasują do formacji i kup ich znowu tylko że już z pasującą formacją :P A jeśli ci się trafi Ronaldo to zawsze możesz kupić kartę która zmienia preferowaną formację ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprzedaj tych którzy nie pasują do formacji i kup ich znowu tylko że już z pasującą formacją :P A jeśli ci się trafi Ronaldo to zawsze możesz kupić kartę która zmienia preferowaną formację ^^

to to ja wiem ale pytałem jaką formacje polecacie dla realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to ja wiem ale pytałem jaką formacje polecacie dla realu

Dla Realu ciężko coś ustawić myślę że ta 4-2-3-1 byłaby dobra, mi się nią dobrze gra a mam tylko jednego wysokiego gracza - Cavaniego, którego u Ciebie może zastąpić Higuain lub Benzema bo też są w miare wysocy i mogliby strzelać z główki bramki po wrzutkach Di Marii i Ozila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie...

Problem jest następujący: zrobiłem sobie w miarę dobry skład (mi odpowiada) na ławkę wziąłem zawodników brązowych, a całą rezerwę sprzedałem... Teraz pokończyły mi się kontrakty - brakuje mi trzech kontraktów, a mam chyba tylko 200 coinsów... Co teraz zrobić? Jestem w d***e... Da się jakoś wyjść z takiej sytuacji? Nie mogę wstawić zawodników z ławki do pierwszego składu bo jak chcę grać to wyskakuje, że moi zawodnicy nie mają kontraktów... Błagam o jakieś porady. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie...

Problem jest następujący: zrobiłem sobie w miarę dobry skład (mi odpowiada) na ławkę wziąłem zawodników brązowych, a całą rezerwę sprzedałem... Teraz pokończyły mi się kontrakty - brakuje mi trzech kontraktów, a mam chyba tylko 200 coinsów... Co teraz zrobić? Jestem w d***e... Da się jakoś wyjść z takiej sytuacji? Nie mogę wstawić zawodników z ławki do pierwszego składu bo jak chcę grać to wyskakuje, że moi zawodnicy nie mają kontraktów... Błagam o jakieś porady. Z góry dzięki.

Musisz sobie kupić paczkę w sklepie ale za pieniązki najtansza paczka po 2 zł tylko trzeba mieć coś na koncie w PS STORE .Miałem tą samą sytuację ale właśnie ten sposób mnie uratował kupiłem sobie złotą i oprócz kontraktów trafił mi się jeszcze dwuch napaściorów MILITO i ARSZAWINA .

Edytowane przez Kroll77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że musisz wczesniej ustalic taktykę na ofensywną lub jeszcze lepiej na superofensywną.

Nie jestem pewien, ale kiedy ktoś gra SELECTEM to w dolnym rogu widać nazwisko bramkarza oraz jego ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×