Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie ponad 100 paczek kupiłem-swoją drogą niewiele osób ma to trofeum. Jakby tak patrzeć to się zwracają w long runie. Rooney, Cr, Tevez, Aquero, Sagna, Mata, Modric, Valdes, Buffon, IBra, Vidic, kilku było:)

Oj niezły z Ciebie bajkopisarz.

Tak samo jak po paru dniach byłeś w 2 lidze : )

Żeby trafić Rooneya,CR, Aguero, Teveza, Ibrę, Vidica, Valdesa w 100 paczkach to musialbys miec najwiekszego farta w historii graczy UT.

+ taki skład mając takich piłkarzy w paczkach ?

http://www.ea.com/pl...f#hbh6dY2lbbGC4

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 2 problemy ;(

Jeden kolega zrobił mi dość dziwny żart :D Sprzedał mi wszystkich zawodników brązowych.I nie mam pieniędzy ,żeby kupić nowych -.-.A żeby zarobić trzeba grać a jak nie mam jak grać bo nie mam zawodnikow jest jakiś sposób na dostanie zawodnikow lub pieniedzy za free?.

Drugie pytanie dlaczego nie mogę grać z kolegą mecz towarzyskich online mamy internet od tego samego operatora czy to jest jakiś problem czy wystarczy coś w ustawieniach porobić :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy można zrobić oddzielny temat UT dla Fify12?

Edytowane przez gierej
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niezły z Ciebie bajkopisarz.

Tak samo jak po paru dniach byłeś w 2 lidze : )

Żeby trafić Rooneya,CR, Aguero, Teveza, Ibrę, Vidica, Valdesa w 100 paczkach to musialbys miec najwiekszego farta w historii graczy UT.

+ taki skład mając takich piłkarzy w paczkach ?

http://www.ea.com/pl...f#hbh6dY2lbbGC4

Podobno sprzedał monety o wartości 1000zł. Tak przynajmniej pisał kilka dni temu. Aż się dziwiłem, bo zarobków meczowych ma raptem 30k (bilans 27-0-47 :P) i trade -8k.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to scenariusz:

Wydał na paczki gruby hajs -> cudem mu się zwróciło -> sprzedał.

Albo faktycznie jakiś mitoman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 2 problemy ;(

Jeden kolega zrobił mi dość dziwny żart :D Sprzedał mi wszystkich zawodników brązowych.I nie mam pieniędzy ,żeby kupić nowych -.-.A żeby zarobić trzeba grać a jak nie mam jak grać bo nie mam zawodnikow jest jakiś sposób na dostanie zawodnikow lub pieniedzy za free?.

Drugie pytanie dlaczego nie mogę grać z kolegą mecz towarzyskich online mamy internet od tego samego operatora czy to jest jakiś problem czy wystarczy coś w ustawieniach porobić :D?

Pisałem o tym parę postów wyżej musisz kupić paczkę za normalne pieniądze w sklepie ut masz opcję kup za zł.zaznaczasz i wchodzisz do ps store i płacisz najdrosza paczka po 5zł.najtansza 1 zł tylko musisz miec kase na psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem nowy klub i działa co z tym 2 pytaniem ^.^?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niezły z Ciebie bajkopisarz.

Tak samo jak po paru dniach byłeś w 2 lidze : )

Żeby trafić Rooneya,CR, Aguero, Teveza, Ibrę, Vidica, Valdesa w 100 paczkach to musialbys miec najwiekszego farta w historii graczy UT.

+ taki skład mając takich piłkarzy w paczkach ?

http://www.ea.com/pl...f#hbh6dY2lbbGC4

A ja mu wierzę jak kogoś stać to czemu nie ,ja swoją drogą rozwaliłem na paczki całą 100 zeta co miałem zostawione na dlc do call of duty ,i trafiły się też perełki np. adebajor,arszawin ,milito ,clichy. a i tak jak na razie mój stosunek to 0-0-10 bo nawet po wygranym meczu wywala mnie z ut do menu głównego i wynik zalicza w plecy. Także narazie nie rozgrywam meczy tylko buduję drużynę .Czekam aż EA coś zrobią z tym rozłanczaniem bo z tego co czytam to nie jestem sam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę wyżej, Poprosimy moderatorów o osobny temat do UT 12.

A ja powtórzę kolejny raz:

Mam do sprzedania lub do wymiany za Coinsy Reedem Code na 3 Złote paczki przez kolejne 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sprzedał monety o wartości 1000zł. Tak przynajmniej pisał kilka dni temu. Aż się dziwiłem, bo zarobków meczowych ma raptem 30k (bilans 27-0-47 :P) i trade -8k.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to scenariusz:

Wydał na paczki gruby hajs -> cudem mu się zwróciło -> sprzedał.

Albo faktycznie jakiś mitoman.

Taa z takim bilansem i w 1 lidze jest hahahahah nie mogę z typa.

Sam mam około 50:0:20 w UT i jestem w 3 lidze, a ten bogaty mistrz taki bilans ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedno pytanie ....

Jak zapisać powtórkę w meczach online ???

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Oli-PL-98.png

Edytowane przez Olicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a niby jak mam mieć zarobki z handlu inteligenci skoro musiałem kupować graczy po 200k+ monet? A co do zarobków meczowych to śmiech na sali bo na tym nie da się zarobić-nawet jeśli są jakieś wpływy to kontrakty wszystko pochłaniają...

A co o 2 lidzie to niby co Ty pie... nigdy nie pisałem o żadnej 2 lidze, prawie w ogóle nie gram w ten tryb mam 2 czy 3 awanse i 1 spadek. Poza tym zarabianie w FUT nie polega na dobrym graniu wiec nie wiem co ma moj bilans do tego? Dzisiaj w ogole nie gralem zadnego meczu tylko kilka aukcji zrobilem i wiekszy profit niż przez ostatnie 2-3 dni grania. Proponuję najpierw zrozumieć koncepcję tej gry a potem komentować.

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a niby jak mam mieć zarobki z handlu inteligenci skoro musiałem kupować graczy po 200k+ monet? A co do zarobków meczowych to śmiech na sali bo na tym nie da się zarobić-nawet jeśli są jakieś wpływy to kontrakty wszystko pochłaniają...

A co o 2 lidzie to niby co Ty pie... nigdy nie pisałem o żadnej 2 lidze, prawie w ogóle nie gram w ten tryb mam 2 czy 3 awanse i 1 spadek. Poza tym zarabianie w FUT nie polega na dobrym graniu wiec nie wiem co ma moj bilans do tego? Dzisiaj w ogole nie gralem zadnego meczu tylko kilka aukcji zrobilem i wiekszy profit niż przez ostatnie 2-3 dni grania. Proponuję najpierw zrozumieć koncepcję tej gry a potem komentować.

Tak i w 100 paczkach miałeś wiekszość najlepszych piłkarzy. Ok żyj swoimi marzeniami : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co otwórz 100 paczek idioto a potem komentuj zgoda? Bo takie pieprzenie jest bez sensu. Sobie przejrzyj moje trofea choćby które dotyczą paczek i zastanów się czy trafiałem czy nie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kulturalny biorąc pod uwagę że jakiś cymbał się przyczepił i zarzuca mi kłamstwo nie mając żadnych podstaw ku temu. Niech otworzy sobie ponad 100 paczek i zobaczy sobie ile trafi, a tak otworzył 2 paczki i komentuje. W każdym razie mądrzejszym graczom którzy mają średni skład i chcą zarobić radzę wszystko sprzedać i monety zainwestować w aukcje/paczki 2-3 dni i będziecie mieli skład. Podstawą jest zostawienie sobie z 20-30k na manewry na gieldzie zeby zarabiac na paczki, a jak się w paczce jakiś rooney trafi to praktycznie zbudujecie za to druzyne kupujac kolejne paczki, nie ma siły żeby przy 100 paczkach nie trafić kilkudziesięciu graczy z ratingiem 84+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie -karty specjalne te czarne to też można w paczce trafić czy jakoś inaczej ?. Bo za samą sprzedaną taką kartę to można nawet 2 zespoły skompletować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie kolegi jak wy przy strzelaniu tak bardzo podkręcacie piłkę?

Proszę o odpowiedź chociaż najmniejsze nakierowanie mnie jak to się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kulturalny biorąc pod uwagę że jakiś cymbał się przyczepił i zarzuca mi kłamstwo nie mając żadnych podstaw ku temu. Niech otworzy sobie ponad 100 paczek i zobaczy sobie ile trafi, a tak otworzył 2 paczki i komentuje. W każdym razie mądrzejszym graczom którzy mają średni skład i chcą zarobić radzę wszystko sprzedać i monety zainwestować w aukcje/paczki 2-3 dni i będziecie mieli skład. Podstawą jest zostawienie sobie z 20-30k na manewry na gieldzie zeby zarabiac na paczki, a jak się w paczce jakiś rooney trafi to praktycznie zbudujecie za to druzyne kupujac kolejne paczki, nie ma siły żeby przy 100 paczkach nie trafić kilkudziesięciu graczy z ratingiem 84+.

Taaa 2 paczki otworzyłem i komentuję. W UT 11 ponad 100, i teraz już ponad 30 paczek otwarłem - najlepszy piłkarz Hazard.

Taaak rating 84+ a Rooney, CR, Vidic to inna bajka + widać jaki masz wysoki poziom kultury, brak argumentów = wyzwiska. Tak jak Suarez wczoraj w meczu, nie umiał minąć Evry to zaczął go rasistowskimi przezwiskami zarzucać ; )

Szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje z Tobą.

+ Twoje paczki pewnie wyglądają tak :

paczkai.jpg

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie -karty specjalne te czarne to też można w paczce trafić czy jakoś inaczej ?. Bo za samą sprzedaną taką kartę to można nawet 2 zespoły skompletować

How Great is that?

Find a team of the week player in an Ultimate Team pack

October 9, 2011, 10:29:34pm UTC+00:00

861 of 19,381 (4.46%) users, have earned this trophy.

Estimated Difficulty: Near Impossible

Jak widać można, chociaż kolega który mnie atakuje i zarzuca kłamstwo pewnie zaraz powie "nie no przecież nie trafił rooneya a do tego jeszcze zawodnika tygodnia-to niemożliwe!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest opcja żebym razem z bratem na jednej konsoli zagrał 2v2 z ludźmi z sieci ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

ponawiam pytanko,

do kogoś tam wyżej, podkręca się piłke R1 + [ ]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zarobków meczowych to śmiech na sali bo na tym nie da się zarobić-nawet jeśli są jakieś wpływy to kontrakty wszystko pochłaniają...

zt6gw0.jpg

2j10h8g.jpg

Mkay... Kontynuuj.

Fajne bramki :) Jest może jakiś sposób na strzelanie czegoś takiego czy to tylko przypadek ?

L2 przy strzale, ustaw wrzutki na częściową asystę - wtedy nie lecą idealnie na głowę i jest większa szansa na taki strzał.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×